Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti vyloupí obchod se zvířaty, ale záhy musí uprchnout před policií. Malé štěňátko bernardýna jim uteče a nepozorovaně se dostane do domku Newtonových. Děti se domnívají, že jejich otec George konečně vyslyšel jejich přání a štěně jim koupil. Ten to uvede na pravou míru, ale je ochoten nechat psa v domě do doby, než se o něj přihlásí jeho majitel. Pes dostane jméno Beethoven a roste jako z vody. Všem působí radost, jen George s ním má problémy. Když se mu pes nastěhuje do manželské postele, zdá se, že pohár hořkosti je naplněn. Veterinář Varnick, který potřebuje další psy, přesvědčí George, že bernardýn může být nebezpečný, což pes "dokázal", když překazil svému pánovi podpis smlouvy s nespolehlivými partnery. Chce se proto psa zbavit. Proti vůli rodiny jej odveze do Varnickovy ordinace na utracení. Děti i manželka otce přesvědčí, aby se pro psa vrátili... (TV Nova)

Ollie235

Jako malý jsem Beethovena miloval a i teď jím (jelikož mám psa podobné velikosti) vůbec nepohrdám. Celý film se nese v příjemném duchu a i když je na mě trochu moc "přeslazený", beru ho jako více než solidní rodinnou komedii. ()

thunnus

Ještě jakž takž slušná rodinná zábava, byť celý film je odhadnutelný a jeho popis by se vešel do dvou vět ()

klokyn

Jednotka sa ešte naozaj dá. To čo nastalo po nej je už na plač. Už len kvôli tomu tento diel vyniká nad ostatnými a zaslúži si 4 hviezdičky. No vlastne, tak 3,5. ()

Gagner

Kdybych měl hodnotit jako malý, kdy patřil tento film k mým nejpouštěnějším, dal bych plný počet. Takhle dávám kompromis. ()

goniss

mi se filmy se zvířaty líbí hodně. Říkejte si co chcete, tenhle stejně starý film jako já na mě prostě dojem udělal. Jo jasně, klasická americká rodinná komedie, blabla, ale mi se to zkrátka líbí! ()

mls

Ja som možno k týmto milým rodinným filmom strašne nespravodlivý, ale keď mňe tak strašne vadí televíznosť!! Beethoven je super pes, ale to boli aj dalmatíni. ()

Elin

Vzhledem k cílové skupině, pro které je tento film určen, si ty dvě hvězdičky zaslouží. Já u toho ale docela trpěl. Námět nabízel rozhodně víc než jen obřího psa jak se válí špinavej v posteli rodičů. Pokud je vám do deseti let a hrozně chcete psa (kterýho vám rodiče nechcou dovolit), pravděpodobně se budete bavit. ()

helloween93

Přiznám se, že jsem se u této infantilní taškařice pro nejmenší bavil a zavzpomínal na dobu, kdy jsem to viděl jako malý kluk. ()

BOURQUE

Dog-based rodinná komédia s nekomplikovaným príbehom. Hlavným cieľom bolo zabaviť diváka. Škoda, že s pokračovaním tá kvalita išla dole. Záverečná scéna, kde je spoločný spánok so všetkými psami, má svoje čaro. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

yamk5

Škoda, že DVD nemá mazľavý slovenský dabing, by som to inak rád pustil aj svojim deckám. Nesmrteľná rodinná klasika. ()

Sosak

Jeden z mála skutečně příjemných rodinných filmů, který skutečně může sledovat každý člen rodiny. Spousta hlášek a vtipných situací, které ale zničily nadcházející díly. Zvlášť bych pochválil tu úplně nejmenší herečku, která mě úplně roznesla tou replikou "Budu brečet celou noc..." Jinak to končí zřejmě nutným, nikoli však potěšujícím happy endem a vůbec to postupem času celkem ztrácí na síle. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin