Zakarija

Vždycky když jsem si jako malá musela vybrat mezi Terminátorem a Predátorem (protože mě brácha nutil), tak jsem brala Terminátora. Je to vtipný, svižný, super akce a navíc se mi tenkrát dobře dívalo na Edwarda Furlonga:). ()

pankritik61

Ať si říká kdo chce co chce, ale podle mě je to nejlepší film od Camerona. Na tu dobu neskutečný vizuální efekty. Záporák je taky skvěle obsazen a Arnie si drží svůj standard a kamennou tvář. I v této době člověka doslova dostane svoji propracovanosti. Škoda jen, že se u dvojky neskončilo, ale to už je pouze můj názor. Jinak dvojka jasných pět hvězd. ()

CharlitoCZ

Jeden z nejlepších akčních filmů v historii. Samo o sobě, že dvojka je lepší než jednička to pouze potvrzuje. I po tolika letech má co nabídnout, jen doufám, že se povede projekt v 3D. ()

Jeffo8

K filmu jsem se dostal až dnes a myslím, že jsem o nic nepřišel. Nepopírám, že efekty byly v té době revoluční, ale příběh trochu kolísá. Herecký výkon Schwarzeneggera spolu s Furlongem byl skvělý, ovšem výkon Lindy Hamiltonove se mi opravdu nelíbil. Sice tenhle kousek patří do žánru science-fiction, ale některé iracionality si mohli odpustit. Kulky skrz terminátora neprojdou a železná tyč ano? Popřípadě jak se začal roztékat v té slévárně nebo co to bylo zač, když teplota tání oceli je něco přes 1530 °C. Nic moc. 60% ()

Caesarion

Jsem po x letech musel smazat ty nesmysly co jsem tu nakydal. Takže lépe. Je to veledílo. Myslím netřeba prodlouženou verzi. Film je dokonalý, tak jak byl už když jsem ho viděl snad dokonce jako 8 letý. Arnold vypadal skvěle-inspirativní silný a ve skvělé formě, R.Patrick v životní roli a výborně připravená Linda nejen fyzicky, ale opravdu nejen ona, ale všichni ostatní a štáb a režie a atd. atd. ze sebe vydali maximum. Film budí dojem, že měl neomezený rozpočet, protože vším v něm je naprosto šílený, šokující, originální, rychlí i pomalý zároveň. Jednoznačně pilíř nejpevnější možný. ()

pratoriax

Miluju terminátora a především 2ku, Arnold jako opět vynikající a ta brokovnice mu nehorázně sekne. Pro mě spolu s 1kou nejlepší scifi film. ()

neo101

Málokterý druhý díl dokáže držet krok s prvím a zde to platí dvojnásob, protože jednička je majstrštyk. Kdyby se opakoval scénář jedničky jen s rozdílem, že se vraždí malej Connor , tj Arnold v roli záporáka a člověk ochránce, tak by to možná jedničku lehce dohnalo. Jenže přišla bomba v podobě tekutého frajera s nepřekonatelným kamenným xichtem a chladnokrevností a důstojným soupeřem mu byl právě první terminátor. Tím jedničku překonává. Jediné co mi fakt nesedí je vyměknutí Arnolda. Představa pobitých policajtů rotačákem z budovy Cyberdyne by mě přeci jen potěšila víc. Výchova terminátora jako strýčka Boba je trošku mimo. Plácání, úsměv, slzy...to tam podle mě nepatří, ale proti gustu.. Každopádně výborné dílko, skvělá Connorová v blázinci a taky doktor Silverman, který se stává po Chocholouškovi nejznámějším doktorem přes blázny. ()

Bof

Cameron točil v minulém století skutečně filmové skvosty. Terminátor II je velkofilm především díky vizuálním a zvukovým efektům, znamenitému scénaři a nepovrchním postavám. Nadčasový film - výborná myšlenka, ještě lepší provedení. ()

Chroe

Úžasné pokračování kultovního filmu. U mě jsou oba díly stejně oblíbené, dokonce si myslím že mít jednička kvalitu triků dvojky, měl bych jí raději. Je to takové syrovější, nevyumělkované..jen ty triky tenkrát ještě nebyly na takové úrovni a filmu to dost ublížilo. Oba filmy jasných ***** ()

Tomy1995.cz

Nejlepší akční film všech dob skvělá režie v podání Jamese Camerona skvělý Arnold už se nemohu dočkat 5 s Arnoldem 10/10.... ()

Indio

Vše už je tu napsáno. Já zrovna dokoukal rozšířenou verzi kde se např. T-800 snaží smát. Miluju ten film je nejlepší z celé serie a pro mě tímhle filmem terminátor skoncil. ()

hajner

Tento film je vrchol akčného sci-fi sveta.Obsahuje všetko čo dobrý "akčňák" obsahovať má.Skvelý dej, úžasnú hudbu a výborné herecké výkony a skvelé akčné scény. Nabitý film od ktorého neodtrhnem oči ani teraz a už vonkoncom nemám hodinkový syndróm.Ani po 21 rokoch nepôsobia efekty vo filme zastaralo. ()

TONYNKO

WOW ! To snad neni možne. Pokračovanie je vo všetkých ohladoch lepšie než takmer dokonala jednotka. A dalšie WOW! Najlepšie Sci-fi všetkých dob. A dalšie WOW! Schwarzennegera nijak zvlášť nemusím ale v tomto filme- proste WOW! Atmosfera bližiacej sa jadrovej vojny dodala filmu to, čo z neho robí to čo je. Zvlášť z víze Nuklearnej vojny som mal problémy so spaním. Robert Patrick je ako Terminátor o 200 ( zámerne som napísal číslo 200 :) ) bodov lepší ako Schwarzenneger. Zhrnutie: Naj Sci-fi, Naj Schwarzennegrov výkon, Naj film o jadrovej vojne, Najtemnejší film. Videne: Extended verzia vo Full HD v originale. 10/10 ()

macdonald

Pro mě určitě jeden z nejdůležitějších filmů. rozdíl mezi prvním a druhým dílem je pouhých 7 let, ale spíš to vypadá klidně na 20 :) ... Neuvěřitelné, jak tento film (hlavně bezchybnými vizuálními efekty) předběhl dobu. Arnold jako klaďas, jak to k němu patří a Sarah ne už jako cudná dívenka, ale pořádná ženská od rány. :) Skvělý příběh plný akce i poselství nemá slabé místo. V rámci Sci-fi naprosto perfektní film a podle mě ideální model, jak má vypadat perfektní akční film :) ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu