jhrasko

Vynikajúci úvod, odzbrojujúci Gary Oldman (ktorý ma gule i bez gulí), skvelý Christopher Lloyd. A horšia druhá polovica, hoc s ako tak vylepšeným záverom. Pocitovo CASHBACK - ten ale na mňa fungoval oveľa účinnejšie. ()

hendrich6

Žánrově strašně těžko definovatelný film, který se v podstatě nedá k ničemu přirovnat a přesto je svým způsobem krásný.Do filmu jsem šel bez jakýchkoliv informací o čem je a o to více jsem byl poté překvapený.Nešlo ani tak o herecké výkony, jako o příběh a nápaditost tohoto poměrně neznámého kousku.U mě je to přesně na hraně 4 a 5 hvězd, tedy 90 %, ale protože jsem dlouho neviděl opravdu kvalitní film a protože bych chtěl, aby se tenhle film trochu dostal do širšího povědomí, tak můžu dát s naprostým klidem 5 hvězd. ()

Iggy

Interstate 60 je bezpochyby milý film, nic proti ničemu, ale hrozivé je to laciné moralizování a primitivní předkládání správného pohledu na život, které odpovídá tak dvanáctiletému publiku. Shrnuto: čistá naivita. A nemůžu si pomoct, ale rok vzniku bych tipl tak na 1992, ať už jde o celkový vzhled nebo zašlé filmové hvězdy (Christopher Lloyd, Kurt Russell, Michael J. Fox). Nejlepším momentem zůstávají rozhodně Gary Oldman jakožto poťouchlý ďáblík O. W. Grant a Chris Cooper jako neústupný zastánce pravdy. ()

Lacike

Mne toto nejak nesadlo. Chapem o co Bobovi islo ale ako ho celkom uznavam ako scenaristu za skvelu seriu Návrat do budúcnosti, tak ako reziser je podla mna strasne nezazivny. Namet je zaujimavy a obsahuje dostatok potencionalne skvelych scen, ale ich prevedenie ma prakticky nonstop nudilo. A nezachranilo to ani skvele obsadenie vratane mnozstva cameo vystupov. Jedna z mala postav, ktora ma skutocne bavila bola v podani Chrisa Coopera. To jak si poda to zvrhle mestecko pravnikov by som si pozrel radsej ako trampoty nerozhodneho hlavneho hrdinu. 5/10. ()

BoPo

Súbor zážitkov ktoré majú rozdielnu kvalitu, avšak žiaden nie je vyložene špatný. Amy Smart si opäť strihla jednu zo svojich mnohých vedľajších rolí. Stačí jej aj malý priestor a dokáže zaujať. Film je ako ona, zaujal ale na prvú ligu to nie je. ()

bouncer

Tento film mám opravdu rád. Není možná až tak filmařsky "kvalitní", ale nadchlo mě jeho mystično, svěží humor a celkové zpracovaní. ()

argenson

Úsměvná road movie trochu připomínající Nezvratné osudy, jindy zas Gulliverovy cesty, protože takový panoptikum lidí a míst aby člověk pohledal. Nejzábavnější je epizoda v ujetým právnickým městě s příznačným názvem Morlaw, obstojný je i nápad s Muzeem uměleckých podvrhů. Nijak nevadí pomalejší tempo, protože to solidně táhne sympaťák James Marsden i všichni jemu sekundující. Celou dobu jsem se usmíval jako blbeček a korunoval to famózní závěr, takže pod 100% jít nemůžu. ()

Dale

Veľmi zvláštny film, ktorý ako keby vzišiel z pera Charlieho Kaufmana - zvláštny a originálny. A herci aj v malých úlohách podávajú skvelé výkony - Oldman, Cooper, Fox. ()

adamo_znk

Vtipná, svižná a originální komedie se skvělým Gary Oldmanem V paměti mi utkvěla část se zmanipulovaným, zfetovaným městečkem. ()

brutale

Večerníček pre dospelých banálny, nudný, bez pointy...Scenár sa mi javil veľmi zaujímavo a mal som pocit, že nám autor chce niečo povedať, ale mýlil som sa. Je to jeden veľký zlepenec o ničom! Miestami sa mi javilo, že snímka sa snaží poukazovať na ľudskú hlúposť, pričom sa pokúša mať výchovný charakter. Však ako ubiehali minúty filmu nemohol som sa zbaviť pocitu samoúčelnej spovedi autora po prefetovane noci. Gary Oldman (ktorý bol pre mňa lákadlom) absolútne nevyužitý, z Jamesa Mardsena som mal pocit, že hrá v reklame na zubnú pastu...bieda, bieda ... ()

Hwaelos

Další variace na téma "můžeš dokázat, cokoli si zamaneš" nebo "i cesta může být cíl". Ale tentokrát docela příjemná. A hlavně pak další role Garyho Oldmana, v níž ho nepoznáte. Ten chlap je snad chameleon, ne? ()

Terva

CITÁT - Každá událost je nevyhnutelná, včetně těch, které jsou nemožné.......... Tento příběh začíná v baru. Dále zde figuruje chlápek z červenou kravatou a dýmkou ve tvaru opice - záhadný skřítek ala pán prokletých přání. V 19 minutě se Sally ( Melyssa Ade ) dívá v pokoji na televizi ve které dávají Blízká setkání třetího druhu od Stevena Spielberga. Neal ( James Marsden ) mezi tím dostává práci, doručit balíček z neznámým obsahem a využít při tom neexistující mezistátní silnici číslo 60. Cestou bere i stopaře a je to náš starý známí z dýmkou - O. W. Brand plní pouze jedno přání, ale to zase doslova. Nádherná, vtipná, dobrodružná a mysteriozní road show. CITÁT - Mentální soulož.......... Film ve kterém je život tak trochu naruby - nebo ne ?. Měl jsem spoustu otázek a dostal jsem spoustu odpovědí. CITÁT - Nezapomeňte si něco přát.......... ()

moviesfan

Tenhle film jsem viděl dvakrát. Na poprvý mi to přišlo odtažitý od diváka, stejně tak jako Gary Oldman. Ale i tak se mi film hodně líbil. Tajemný balíček, tajemná dálnice, tajemní spolujezdi, atd. atd. Vše je záhadou, ale příjemně natočenou a zahranou. Hodnocení: 75% ()

JohnCZ

Originální a příjemná fantasy komedie, které se zas tak moc netočí. Dějově možná trochu epizodická (což vyplývá už z názvu) zábava, ale každý z celé té řádky příběhů má svou myšlenku a pointu. Má to příběhy vtipné, některé trochu mrazivé a prostě takové hodně netradiční, takže ten, kdo od toho čeká klasickou komedii (jako třeba já), může být průběhem hodně překvapen. ()

svik

Snímek je svým jádrem a citovým rozpoložením srovnatelný s Big Fish. Bylo to zajímavé, Guliverova cesta za snem. Je vidět že když si rejža napíše a zrežíruje vlastní příběh je vše o něčem jiném. Po dlouhé době sem opět viděl starouše Christophera Lloyda. Tak fajn. ()

jahol

Skorem úvodní scéna s jízdním kolem je famózní a nakopne vaše očekávání hodně vysoko a ono si pak plachtí a plachtí skorem tak vysoko po celý film, občas ještě podnesené nějakým dalším výborným nápadem. Film ze sebe sype životní pravdy, ale dělá to sympaticky, protože velice, velice originálně. Trochu horší je to s herci - Gary Oldman a Chris Cooper jsou vynikající, ale hlavní hrdina se až tak nepovedl (vím, vím, 54% diváctva, hrubým odhadem, se mnou bude hrubě nesouhlasit ) a čím víc se ke konci vševědoucně usmívá, tím větší chuť mám, já, zapřisáhlý odpůrce agresivity a násilných řešení, kopnout ho do ksichtu. Ke konci příznivý vítr ustává, očekávání na své pouti trochu klesá, ale stále je to za čtyři, když se přemůžu a budu objektivní. Dost mě totiž naprdnul scénář, kde dostala minimální prostor Amy Smart, pro kterou bych do toho Danveru taky jel... ()

Marek1991

Viete tento film nie je dokonalý a ani vám pravdepodobne nedá odpoveď na všetky vaše otázky, nie je ani Bibliou, ale je to film, ktorý patrí k uvedomelým, patrí k tým, ktoré vám môžu priniesť zážitok duchovný a zároveň vás zabavia. Nedocenenie tohto filmu by sa dalo vysvetliť cez rôzne konšpiračné teórie, až po triviálne zlyhania, ale o to mi už teraz nejde, lebo ja som si cestu k tomuto cestopisnému filmu po všetkých stránkach našiel. Bola to úžasná priam tajuplná jazda, ktorá je plná metafor, prirovnaní, fantastických až priam vedecko fantastických motívov, ktorú som si ozaj užil. Sem tam to malo chyby, napríklad okolo záležitostí s fajčením, ale zároveň aj položilo múdre otázky, ktoré sa mi vynárajú práve dnes, keď ľudia už nemajú silu bojovať s problémami dnešnej spoločnosti a tak si užívajú jednoduchým spôsobom to, čo majú, avšak akoby neprišli na to, že sa dá robiť oboje a normálne. Vo filme sa tiež objavilo dievča, ktoré mi veľmi pripomínalo herečku Piper Perabo a ja som sa prekvapil, keď som zistil, že to nebola ona, ale Amy Jo Johnson, tie dve akoby si z oka vypadli. Už viem prečo sa mi obe páčia, konečne som zistil, že majú aj oni niečo, čo ma priťahuje, možno postupne si budem vedieť zostaviť aj kritériá na dokonalú ženu, ale popravde bola by to hlúposť, tak ako ukázal tento film v mnohých záležitostiach. Niečo neobyčajné viem nájsť aj v komerčných dielach, viem ich nájsť aj v umeleckých dielach, ale najviac sa ich skrýva v takýchto nedokonalých nenápadných kreatívnych pokusoch. Ľudia z takýchto filmov svoju veľkú slávu často nezískajú, ale vo filme sú priam nenahraditeľní, sú tým správnym kúskom skladačky, napríklad takí Marshden, Tautou, Menšikov a mnohí iní významní herci a herečky, ktorí zrejme nikdy nedosiahnu slávy ľudí ako Pitta, Hepburn, či Willisa, ale filmy v ktorých hrajú možno časom získajú väčšiu nadčasovú hodnotu, väčšie uznanie, než diela, z ktorých šalejú súčasníci, ale pritom majú vážne prešľapy a často sú len povrchné a zisťuje sa to časom. Takto sa môžete dostať do histórie aj s nenápadným výtvorom, urobeným od srdca a rozumne s vyššími cieľmi, Interstate 60 alebo ak chcete Diaľnica 60 si získava uznanie ako nadčasové dielo až po mnohých rokoch. A to som si už začínal myslieť, že poriadne cestovné filmy neexistujú. ()

Torision

Geniální hudba, perfektní Jason Mardsen, atraktivní Amy Smartová, černý humor, tajemná minulost, nezapomenutelné dialogy,propracované postavy.... mám pokračovat? ()