Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

ADIO45

Ve zkratce, film je ošetřovateli zvířat jménem Henry, který žije na Havaji. Užívá si krátké románky s ženami, které přijedou na Havaj jako turistky. To mu velmi vyhovuje, protože nemá v úmyslu že s žádnou ženou vázat. Má totiž v plánu vypravit se se svou lodí na Aljašku, kde chce zkoumat podmořský život mrožů. Ale když se svou lodí absolvuje zkušební plavbu kolem ostrova, loď se náhle porouchá a osud Henryho zavede do malé kavárny, kde se seznámí místní dívkou Lucy. ()

Mikino00

Nepříliš promyšlená jednoduchá neoriginální romantická komedie se dvěma nesympatickými herci, stojící na podřadných vtipech, tak typických pro Sandlera. Výsledek tak zachraňují povětšinou vedlejší postavy. ()

Ollie235

Hlavní nápad se mi líbí, ale nemůžu se zbavit dojmu, že z toho šlo vytěžit o něco víc. Takhle jsem alespoň rád, že se film po otravném úvodu dostal do příjemné, nenucené roviny se snesitelnými herci a vtipy nepřekračujícími hranici trapnosti. Nic průlomového to není a osobně mám Sandlera radši v jiných filmech, ale 3* si tato komedie zaslouží. ()

Jaro_slav

Kdysi jsem viděl Vodonoše. Tohle je teprve muj druhej film v životě s Adamem Sandlerem. Znám ho jen "z pověstí". A nijak pochvalnejch. A z tohohle filmu si vybavuju jen jednu scénu, která mě vysloveně štvala - a byla nakonec zachráněná pointou. Takže jsem byl docela nadšenej, jak dobře to funguje. Spousta drobnejch vtipnejch detailů, trefný chytlavý písničky a až na tři výjimky nikdo nepřehrával. Dokonce jsem za ty okouzlující udivený oči Drew Barrymore ze závěrečný scény zauvažoval o pětirudý. Ale nakonec ne. "Jen" 80% komediální romanťárna. ()

HonzaSim

Začínám mít pocit, že jakákoliv komedie s Adamem Sandlerem stojí za to. Tohle byla opět paráda.. První půlka byla nabitá vtipem a až jsem si říkal, jestli vysoká laťka může vydržet. V druhé části sice humoru ubylo, za to film plynule přešel do skvělé romatické komedie. Drew Barrymore to tady neskutečně sluší a celkově se mi líbí spojení mých oblíbených herců. Pod názvem filmu jsem moc nevěděl do čeho jdu, ale problém s krátkodobou pamětí byl mě určitě nenapadl. Celá komedie působí tak příjemně, letně, optimisticky a nabízí mnohem víc, než jsem si představoval. Palec nahoru také za mrože a tučňáky, kteří dokázali pobavit. Obě hlavní postavy mě natolik potěšili, že si tu pátou hvězdu zkrátka nemůžu odpustit. 80% ()

Pennyzka

Zkusím tenhle film přiblížit co nejvíc přídavnými jmény: dojemný, někdy i smutný, vtipný a zábavný. Moc podařená romantická komedie ke které už nemám slov, protože je super. ()

lili6

Miluju Drew a miluju Adama. Dalo by se říci, že již od začátku měl tenhle film u mě vyhráno. Romantická komedie, která zaujme svým neobvyklým dějem, krásou Drew Barrymore a neobyčejným humorem Adama Sandlera. Skvěle obsazená komedie u které se zasmějete a kterou si můžete pouštět pořád dokola. U mě za 85% ()

xxxvodnikxxx

Život dokáže být někdy krutý, ale i tak to nemusí ihned znamenat zkázu, pokud jsme vše chytit za správný konec, tak to může být i docela legrace, aneb když ji miluješ není co řešit- přesně to je heslo, které by se k tomuto filmu hodilo. Romantická komedie o překonávání hořkostí, a uspokojování tužeb- někdy vskutku nevšedními způsoby- vlastně hořko-sladká teenagerovská komedie, samozřejmě se šťastným koncem- bomba! Vytknout by se dalo například předvídatelnost, nebo pár spíše trapných, nežli vtipných kousků. ()

Erik7595

Populárnosť Adama Sandlera a jeho komediálnych snímkov síce nechápem, avšak do tejto romantickej komédie sa hodil. Spolu s Drew Barrymore vytvorili príjemnú dvojicu, na ktorú sa dobre pozerá. Asi pre mňa najlepší Sandlerov film a vcelku príjemná, romantická komédia na nedelné popoludnie. 4* (75%) ()

arcticsky

V podstatě dost průměrný film s některými nedotaženými nebo mnou nepochopenými fóry. V rolích ústřední dvojice žádní zvláštní herci...Jediná postava, která byla zábavná je onen jednooký vyznavač žraloků (Rob Schneider). Slaboučký film... ()

Jaroslaf

U moc filmů se nestává, že i když běží v tv už po milionkrátý stejně se na něj znovu a znovu rád kouknu. tohle je z nějakýho důvodu jeden z nich .) asi to bude tím, že mám slabost pro sandlerovky obecně....když porovnám sandlera s celým frat packem anebo věcma Setha Rogena.... vítěz je navždy adam sandler. ()

Hadati

Konečně nějaká originální romantická komedie, která mě trochu překvapila tím, že nekončila tak, jak je u hollywoodských filmů zvykem. ()

Berry

Na tomhle filmu není ani tam dobrá Drew Barrymore, ani Adam Sandler (ne, že by byli špatní, oba byli sympatičtí)... Ale Sean Astin! Jeho výkon byl prostě dokonalý!!! A když už jsem u těch pochval, tak musím pochválit i Roba Schneidera, který sice nebyl vůbec vtipný v Deuce Bigalo: Male gigolo, ale tady zabodoval. Končí to sice klasickým happyendem, ale na druhou stranu, i s happyendem se to musí umět... ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne