Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Chevees

Tak trochu variace na "na hromnice o den více"... Jak nemám rád Adama Sandlera a Roba Schneidera, tak tady musím říct - ale jo, proč ne... ()

filmator

Jeden z nejlepších filmů s Adamem Sandlerem. Komedie, u které se divák opravdu zasměje a nemusí utírat z čela pot trapnosti a studu za herecké výkony. Mile mě překvapilo i závěrečné vyústění scénáře. A hlavně se nekoná velkolepé finále na stadionu s potleskem amerického národa (čtenáři/diváku, toto hledej v Kurzu sebeovládání :-)) ()

Ulrich

Celkem prijemna komedie se Sandlerem. Oba hlavni predstavitele, komicke figurky, pouzita "dovolenkova" hudba - vse dohromady pusobi celkem fajne. Navic davam mirne plus i za konec, ktery je sympaticky, v ramci dosud odvypraveneho deje, logicky. ()

Czernozub

Jedna z nejoriginálnějších romantických komedií. Bavilo mě se na to dívat, rozuzlení mě krapet překvapilo, což je jen dobře. Čert vem nelogičnosti a spol... ()

Mat21

Lucy po autonehodě utrpěla vážné zranění mozku, konkrétně část určenou pro uchování krátkodobé paměti. V důsledku toho se každé ráno probouzí s myšlenkou, že je stále den, ve kterém se stala autonehoda. A tak každý den sedává ve své oblíbené restauraci a skládá si domeček z waflí, dle zvyku vyráží se svým tátou utrhnout ananas, aby pak v rodinném kruhu každý večer oslavili tátovi narozeniny. Každodenní rytmus je však narušen v okamžiku, kdy Lucy v restauraci spatří místní playboy a lamač ženských srdcí Henry Roth. Henry zjišťuje, že Lucy je právě tou ženou, kvůli které je ochoten vzdát se své svobodné lehkomyslnosti...a každým dnem se pokoušet dobýt její srdce, aniž by si ho v následujícím dnu pamatovala. ● Jednoduchý námět a myšlenka, která nabyla zpracována příliš do hloubky a ve výsledku tvoří kýčovitý romantický film okořeněný nepříliš povedeným humorem, který stačí shlédnout právě jednou. Nebýt některých povedených pasáží, film by v hodnocení klesnul ještě níže. ║15.2.2009║ ()

Zeliiik

I přes zajímavej námět jsem se bohužel dost nudil a prakticky vůbec nezasmál, což je u komedie docela problém. A nechápu, jak někomu může vonět rybina :) Navíc příliš nemusim jak Adama Sandlera, tak Drew Barrymore... ()

Jeremiah

Jsem vděčný za každý úsměv, který ve mě kdokoliv vyvolá. Tento film mě nabídl několik takovýchto okamžiků, a za to mu jsem vděčný. Jak již někdo napsal, jedná se o letní komedii, která nikoho neurazí, kterou můžete vidět i několikrát za sebou, a valná většina scének je opravdu milá a vtipná, takže nevidím důvod proč nedat 4. ()

Košoun

Viděno v podstatě z "donucení" v autobusu cestou na dovolené a byl jsem mile překvapený. Nikdy bych si nepustil dobrovolně žánr "americká romantická komedie", už vůbec ne se Sandlerem v hlavní roli, ale nakonec to dopadlo dobře. Smál jsem, dojmul jsem se. Drew Barrymore byla skvělá! ()

cyphercz

I když je děj místy poněkud nelogický, tak se jedná snad o jedinej film, kde mi nevadí Adam Sandler v hlavní roli...4* ()

Saur.us

Zábavná romantická komedie s nápaditou zápletkou s bandou Sandler a spol. Škoda jen toho fekálního a dětinského humoru, pak bych se nestyděl známkovat i lépe. ()

zdeny99

Po americku pojaté Hromnice, tentokrát v mnohem romantičtější a humornější verzi s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore. Ona vlivem autonehody denně zapomíná, co bylo včera. A to musí denně podstupovat Adam Sandler, aby získal její srdce. Navíc se to odehrává na Havaji, jak kouzelné. [46546. hodnocení, 746. komentář, 73%, 563. nejoblíbenější film] ()

Johnny

Romantická komédia s dejom, ktorý navyše dáva tragikomický nádych, kto by to bol čakal? Navyše hlavné herecké trio Sandler-Barrymore-Schneider podalo celkom presvedčivý výkon. Vtípkov vyplývajúcich z fabuly príbehu a iných situačných žartíkov, ktorých sú filmy "dvojičiek" Sandler-Schneider (resp. vice versa) plné, je tu mnoho, takže zábava je zaručená od začiatku až do konca. Romantickejšie nátury si určite aj poplačú a teda verdikt je jasný. ()

Puol

Zo začiatku buranska komédia s až nechutným humorom, no postupne sa to veľmi vylepšovalo. Vcelku príjemné prekvapenie od Adam Sandlera. Tie steroidové hlášky nemajú chybu. pozn Roba Schnneidera teda nemusim. ()

Libby

Komedie, která mě fakt pobavila. Je tu na Sandlerovi vidět, že nemusí sebou mlátit o zem, aby pobavil. Osobně mi do jiného žánru než do komedie nesedí. Na druhé straně Drew předvedla taky výkon. Kdo by z nás asi tak pětkrát zahrál strašně nešťastnou a v zápětí šťastnou a to hned po sobě v několika minutách. Hvězdičku na víc dávám za mrože, tučňáka a delfíny, na který mám fakt slabost. Jo a poslední věc - dabing opět velice povedený - některý hlášky stojí fakt za to. U mě za 4* ()

Gedes

Příjemný humor, hezkej - užasnej chlap :-) dalo by se říct z pohádky, dokonalý vztah no proste kráááásná pohádka a jeste příjemně vtipná! ()

Pradlík

Skvělá romantická komedie a úžasný výkon ústřední dvojice se zajímavým příběhem a spoustou humoru a zvířat o která Henry pečuje. Alexa: Nic neříkej, protože mám pro tebe jedinečnou nabídku. Teď půjdu k tobě do kanceláře a celá se svlíknu do naha. Další krok už je na tobě. Nejsem už tak pružná jako dřív, ale vynahradím to nadšením a odvahou experimentovat, co říkáš? Henry: Nevím jestli to víš, ale já nejsem na chlapy. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne