Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Wargoo

Milá komédia, s originálnym scenárom, ktorá pobaví svojimi vtipmi a kde nás Adam Sandler a Drew Barrymore presviedčajú, že im to spolu na plácku celkom klape. Vždy sa pobavím na originalite postavy Henryho Rotha, keď vymýšľa scénky ako zapôsobiť (vždy po prvý krát) na jeho vyvolenú Lucy. Romantická komédia, ktorá isto spôsobí, že sa párkrát schuti zasmejete... :) 4**** a 75,522% ()

bery71

Je to sice hrozně roztomilé, překvapivě dobře vymyšlené a hezky se na to kouká, ale stačí to vidět jen jednou a ještě se nesmíte moc soustředit. ()

alambert

No dobře, je to klasická "slaďárna," ale tak nějak mě to docela dostalo. Asi díky hereckým schopnostem Adama Sandlera a Drew Barrymore. ()

MarleyCZ

Rozhodně zatím to nejlepší co Adam Sendler natočil. Musím přiznat, že některé scénky opravdu stojí zato. Drew Barrymore zde stvárnila holku co stále zapomíná a jak jí to slušelo... Scénář leží na jednoduchém tématu, ktré je ale dosti rozvito, takže to tolik až nevadí. Celkově jsem s komedií spokojen 4 hvězdičky 87% ()

KuZd

jsem prumerny divak a ve 98% priapadech se me hodnoceni shoduje s obecnym hodnocenim ČSFD. Ale existuje par vyjimek - a tenhle film patri mezi me. Naprosto neinovativni prvoplanovita a šablonovita blbost, že me až podivuje, že prumerne hodnoceni teto degenske zalezitosti se pohybuje nad 70% a je tedy "červené". ()

Relli

Velice příjemná oddychovka, která se sice s hromnicema nemůže měřit, ale přesto mě překvapivě často bavila. Až na rozmáznutý konec povedené ()

boul

Tento film prostě miluju, viděl jsem ho několikrát a dycky když film končí je mi skoro k pláči, skvělé podání Drew a vtipné vsuvky Adama Sandlera dodávají filmu tu pravou šťávu! Na tento film se podívám vždy rád a jedině dávám 5* !!! ()

fisikk

Na tomto filmu se mi jako ženě nejvíce líbí fakt, že Lucy je pro Henryho tak důležitá, že se o ni snaží neustále pořád a stále dokola. Samozřejmě, že ne do takovéhle míry, ale toto si přece každá žena přeje také ne? Plus mi tento humor opravdu sedl a výborně jsem se pobavila. ()

MikeeTheory

Skvělá oddychovka, při které se vždy dobře pobavím. Vysoké hodnocení má u mě film hlavně díky obou hercům. Adam Sandler má veliké charisma a Drew Barrymore ho tady výborně doplňuje. ()

lemonova

Takúto praštenú zápletku by mohlo ospravedlniť iba geniálne praštené spracovanie, ale o niečom takom tu nemôže byť reči.. ()

Fujara777

Miestami poriadne nechutné a nevtipné. Inokedy zaujímavé (námet), miestami veselé a romantika ako bič. Summa summarum tri hviezdy. ()

Rathalos

Drew Barrymore a Adam Sandler opat spolu v romantickej komedii a opat skvely vysledok,pacil sa mi namet filmu,dobry napad...:-) ()

Olík

Můžete si o Adamu Sandlerovi myslet co chcete. Třeba že je trapnou prdící karikaturou (Jack a Jill), zábavným komikem (Kurz sebeovládání) nebo kvalitním hercem (Komici). Nikdy však nemůžete upřít jeho amnéziohavajskomroží láskovině pozici jedné z nejzdařilejších romantických komedií filmové historie. Vtipné...co vtipné, jsou tam pasáže, při kterých mi tekly smíchy slzy. Dámy si najdou tu svoji romantiku. Vedlejší postavy drží krok. A navíc to Sandlerovi s Barrymore jedním slovem souzní. Ano, kariéra tohoto věčného Billyho Madisona s přesností švýcarského vědce kopíruje horskou dráhu, ale v rámci žánru považuji 50x a stále poprvé za majstrštyk první kategorie. ()

Luk Skywalker

Ve statickém a předvidatelném žánru romantických komedií vítám jakoukoliv změnu, kterou zde obstarává úraz hlavy. Herci předvedli standard a funguje to, takže za 4. ()

helloween93

Kraťasový král Adam Sandler (má je téměř v každém filmu) v této romantice ubral demenťáren a fekálností (od toho tu má jako support Schneidera v typické weird roli) a spíš to vede na tu romantickou linku s Drew Barrymore. Film se mi líbil, ale čekal jsem spíš tu komediální rovinu, která tu je občas trochu potlačena. Co mi potěšilo bylo to, že je závěr udělán tak, že nedojde k závěrečnému vyléčení, ale opravdu žije s Drew a ona každý nový den stále neví, a to je za něho vdaná a má s ním dceru. 3* ()

BOURQUE

Predovšetkým oceňujem spôsob, akým to herci zahrali a režisér + štáb natočili. Možno určité prvky vo filme vypadajú „klišovite“, ale samotný príbeh je romantický. Dobrý snímok jak pre oddych, tak aj pre ponaučenie. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

JimiH

Ze začátku se člověk děsí, aby nešlo o další blbost, pak se to v celku rozjede. Příjemná romantická komedie, ale je jich vážně tolik lepších, že tahle je jen šedým i když celkem příjemným průměrem. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne