poster

Rumový deník

 • USA

  The Rum Diary

 • Slovensko

  Rumový denník

Komedie / Drama / Romantický / Thriller

USA, 2011, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  **

  Marně si vzpomínám, kdy mě film s Johnny Deppem tak moc nebavil. Rumový deník by se alternativně mohl jmenovat i Pařba v Karibiku, protože víc než film připomíná spíše video z Deppovy dovolené. Pozitivním aspektem filmu je kromě standardně hrajícího Deppa i Amber Heard, které role svůdné krásky prostě bude slušet za každých okolností. Škoda jen, že film je opravdu o ničem.(17.3.2012)

 • MeanWhile
  **

  Příběh a celková pointa filmu mě minula jedním velkým obloukem a ani sladká příchuť rumu mi nenaznačila nic moc pozitivního. Z celýho nápadu by se dalo vytřískat o mnohem mnohem víc a bohužel všechny více vtipný momenty musel zachraňovat hláškami největší slizoun filmu Giovanni Ribisi. To byla menší záchrana hodnocení, další byla nádherná Amber Heard a když vezmu hlavní mužskou roli-"Deppe, čekal bych víc", Eckharta moc nemusim a Jenkins se doufám po filmu rychle osprchoval.(10.2.2012)

 • Slartibarkfast
  **

  Tvářil jsem se rozpačitě při sledování nadraného Deppa ve filmu, který je doslova nudný a o ničem. Podával svůj obvyklý výkon s obvyklými výrazy a postoji. Scénář je ale nic neříkající snůžkou blbostí a zmatený jako český turista v shortkách a slunečních brýlích, který si objednal zájezd do Karibiku a právě s letadlem dosedl na letiště na Aljašce. Také jsem čekal něco jiného a naprosto zklamán hledám slova, kterými bych popsal své dojmy. Připadá mi to tak zbytečné a trapné. Snad je dobře, že je H. S. Thomson po smrti, protože tahle "pocta" jeho životu by ho dozajista zabila! Naprosto podprůměrný a nezáživný film s jednou sexy herečkou, za kterou dávám hvězdu navíc. 40%(23.2.2012)

 • Javert
  ***

  Ač film postrádá typicky "thompsonovského" ducha, který naopak nechybí ve Fear and Loathing, není pouhým laciným pokusem o zfilmování dle mého nejlepší spisovatelovy knížky. To hlavní, tedy Karibik, hektolitry rumu a krásná Chenault, přítomno jest. A i Depp, ač v porovnání s jeho jinými rolemi nezvykle uťáplý, podává solidní představu o tom, jak romanticky dobrodružná mohla taková karibská novinařina být. Projekce no.2: Atmosféra přetrvává, nicméně celkový dojem mdlý -> 3*.(14.12.2011)

 • Skrk
  **

  Se Strachem a hnusem v Las Vegas to má společného tolik, jako asi Star Wars s Vesmírnou odyseou. Pár světlých chvil to mělo (+ Amber Heard), ale jinak to byla jedna velká portoritská nuda. Johnny Depp by měl s herectvím skončit, protože je v háji. Nedokáže už absolutně nic jiného než ty své trapné grimasy ještě trapnějšího Jacka Sparrowa. Jestli se chtěl vrátit k Raolu Dukovi, tak se mu to absolutně nepovedlo. 3/10(7.2.2012)

 • - Zájem o režii projevil Benicio Del Toro. (Conspi)

 • - Prvý film, ktorý produkovala Deppova vlastná produkčná spoločnosť. (busev)

 • - Původní knihu napsal Hunter S. Thompson, s nímž se v jeho pozdějších letech přátelil Johnny Depp, který ztvárnil ve filmu hlavní postavu. Při přípravě na roli v jiném filmu dle Thompsonovy předlohy Strach a hnus v Las Vegas (1998) byl Depp u něj doma a náhodou nalezl jím zapomenutý rukopis „Rumový deník“, který si nadšeně přečetl a přesvědčil Thompsona k vydání. (Nin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace