Mladý agent Alex Scott dopadne v uzbekistánských horách pilota, který prodal obchodníkovi se zbraněmi Arnoldu Gundarsovi neviditelné vojenské letadlo, zvané Čepel. V Los Angeles se na poradě seznámí s detaily další akce. Musí se vydat do Budapešti, kde se Gundars chystá letadlo prodat. Vystupovat má jako asistent černošského boxera Kellyho Robinsona, který se utká o mistrovský titul a na žádost prezidenta souhlasil, že se tajné operace zúčastní. Spolupracovat mají také s atraktivní agentkou Rachel a slavným špionem Carlosem. V Budapešti unese namyšleného boxera krásná tmavovláska a v tovární hale ho nutí prozradit jméno svého komplice. Naštěstí šlo jen o test, který měl boxera prověřit. Dívka je ve skutečnosti agentka Rachel. Vybaveni replikou zlatého Gundarsova pera, ve kterém je ukryto sledovací zařízení, se vydají na party, kterou obchodník pořádá ve svém sídle. Podaří se jim pera vyměnit, Alex pronikne do pracovny a stane se svědkem prodeje letadla čínskému obchodníkovi. Kelly však omylem spustí alarm a muži musí uprchnout. Další den se agenti vydají za obchodníkem do lázní. Je to však past. Strhne se divoká přestřelka, během níž Rachel zahyne. Kelly v poslední chvíli dorazí do sportovní haly k zápasu o titul mistra. Alex se mezitím, ukryt v Gundarsově autě, dostane k letadlu, které právě přebírá nový majitel, Číňan Zu Tam, který hodlá dopravit do Washingtonu jadernou bombu. (TV Nova)

Rex Mundi

Tri hviezdičky s privretím všetkých očí. Pri niektorých scénach som sa pobavila a pripomenuli mi aj staré dobré špionážne paródie, iné boli silené, podpriemerné a zabíjali čas hlúpymi dialógmi. ()

2Pac

Lahka a pohodova "bondovka",ktora pomoze zabit hodinku a pol nudy.Owen Wilson sa ako partak v komediach osvedcil, Eddie murphy podal standardny vykon. PS.bolo pekne vidiet v hollywoodskom bijaku skodovky a liazky;) ()

Real Tom Hardy

"WARM UP THE GOULASH IN BUDAPEST, KELLY ROBINSON IS COMING." ----------- Úplne prvý film, v ktorom som pred takmer dvoma dekádami po prvý krát počul skutočný 5.1 zvuk. Ten zážitok vo mne stále zostáva a tým pádom voči tomuto filmu cítim určitý vzťah, ktorý nepominie aj napriek tomu, že I Spy je katastrofálne beznádejný film. ()

sepp odpad!

Takovou hovadinu jsem už dlouho neviděl. I před Murphyho a Wilsona, který jinak zbožňuju, jde o absolutní ztrátu času. ()

lesumir

Eddie Murphy je zoufaly herec, ktery se upise opravdu vsemu. Owen Wilson je taky zoufaly herec, ktereho chteji upsat ke vsemu. Famke Janssen je hezka. ()

JohnnyD

Človek pozerajúci sa na súčasne Eddieho výplody á la Profesorovská séria by ani nedúfal v zázrak. Ale Eddie sa vrátil (aspoň v tomto filme). A vrátil sa k tomu, čo mu išlo najlepšie - k ukecanej bláznivej jemne kriminálnej/akčnej komédii. Nie je to nič geniálne ako Bowfinger, ale je to proste dokonalá oddychovka, aké robil Eddie v 80s. S Owenom Wilsonom mu to klape ako možno ešte s nikým a ako bonus Famke Janssen. Skvelá kombinácia. Eddie srší humorom, skvelými hláškami a je ho celý film. Skvelá je aj hra s klišé, ktorú tvorcovia rozohrávajú v úvode. Nedokážem si predstaviť ejtisáskejšiu komédiu ako toto. ()

playboxguest

Nenašla jsem v této akční komedii jediný alespoň trochu vyvedený vtip, jen spoustu podprůměrné akce. Oficiální béčka dovedou kolikrát pobavit víc. ()

Indiana

Nudná komedie, doplácející na nudný scénář a ne zrovna dvakrát sehranou dvojku Murphy/Wilson (moc se k sobě podle mě nehodí). Akce nudná, vtipy nepříliš vtipné - jeden z nejslabších filmů Eddie Murphyho. 50% ()

Stegr

50% - No, pakárna, co víc k tomu říct? Když se chcete pobavit a nemyslet, tenhle film je to pravé pro vás... ()

Anderton

Snáď jediným výrazným pozitívom je netradičné zasadenie skoro celého deja do historickej Budapešti. Okolo tejto výpravnej stránky je potom vybudovaný ničím zaujímavý a stokrát omletý špionážny-komediálny scenár so snahou vytvoriť z Wilsona a Murphyho funkčnú komediálnu dvojicu. To vyšlo asi tak na polovicu, ako aj všetko ostatné v tomto nezaujímavom filme. Ako oddychovka funguje iba na jedno pozretie, asi málokto sa k I Spy bude niekedy vracať. ()

Kothy

Zábavná komedie s Eddie Murphym a Owenem Wilsonem. Eddie hraje boxera, z kterého Owen udělá tajného agenta. Odehrává se to v Budapešti. "Jsem Kelly Robinson. 47-0" :D ()

Slartibarkfast

Když jsem viděl výčet účinkujících herců, doufal jsem v perfektní akční komedii. Bohužel, opak byl pravdou. Tu a tam tu člověk postřehne humor a sem tam akci, ale celkově je to opravdu do nebe volající ubohost. Nenalézám slov pro vyjádření zklamání po zhlédnutí tohoto snímku. Tohle byl tedy šeredný krok vedle pánové a dámy. Herci za to snad ani nemohou.. Scénář je ale rozhodně jen palivo do kamen. 30% ()

Slarque

Jsem si vědom smutného faktu, že tohle je ještě jeden z povednějších nových filmů s Eddiem Murphym, ale dávat vyšší hodnocení jen z nostalgie se mi nechce. Na druhou stranu souhlasím s tím, že v polovině se film konečně trochu rozjede a divák se alespoň přestane nudit. ()

WANDRWALL

Ano, ano. Jsou chlapci i muži, co si přáli býti agenti. Když už se jimi nestali, jako třeba TAXIKÁŘ, tak aspoň se mohou ztotožnit s hrdiny, kteří sice taky nejsou agenti, ale můžou si je zahrát pro ty, co taky nejsou agenti - ve filmu.*** Eddie Murphy obvykle umí zaujmout. Tedy mě. Nevím jak ostatní.***Ztratila se nová tajná zbraň. Úkolje tedy jasný, agent ji musí najít dříve, než ti, co by ji mohli zneužít k nedobrým účelům. Na tenhle úkol jsou určeni dva - superagent, nestačí jen agent, a bývalý boxer (E.M.). A jak úkol dopadne? Kdo neví, ten sleduje a čeká...***(6.10.2010) ()

klerik

Pohodovka. Famke Janssen ma až teraz presvedčila, že je naozaj príťažlivá žena :-) Otrepaný humor a scénky, ktoré prekvapivo často fungujú a o niečo menej často sú príliš dlhé... Pohodovka... ()

dopitak

Slabota. Nejdřív z Owena udělají nekompetentního idiota (to by nevadilo), ale pak ho pasují do role toho kompetentnějšího. Murphy má málo prostoru a když už, tak blbě ohraničenýho, a zápletka s double agenty je nezajímavá. Motiv neviditelnýho letadla = vyloženě trapas. ()