Královna prokletých

Kráľovná prekliatych

Fantasy / Horor / Hudební

USA / Austrálie, 2002, 101 min

• lennyd

Co to bylo? Horor? Nebo komedie? Nebo jen úplně blbej film? Jeden upír (Stuart Townsend) už nechce být upírem, ale rockovou hvězdou. Na ty holky letěj, i když ... nazývat Královnu prokletých holkou ? Zároveň na něj taky letí jiná holka, která zas pro změnu chce být upírkou, protože má tetu upírku. Prostě jeden velkej chaos. Jedna hvězdička za Aaliyah (královnu prokletých), tedy spíše jako uznání (v roce 2001 zemřela při leteckém neštěstí) a druhá hvězdička za metalovou hudbu ve filmu... I když .. já vlastně metal rád nemám... tak nic...(11.4.2004)

• ABLABLABLA

Proč jsem se na to dívala? Protože v tom hraje Stuart Townsend. A ten jako jediný mě nezklamal, nebýt jeho možná film ani nedokoukám, protože upřímně... nic moc, nuda, spojení všech možných klišé o upírech, naprosto béčkový film co se týče kvality triků. Ty 2* jsou jednoduše za Stuarta jako sexy upíra a částečně za ten "příběh", kdy vyleze na "světlo" a je velkou hudební hvězdou.(1.6.2013)

Upřímně jsem se na tento snímek hodně těšil a po prvních 20 minutách byl nadšen. Pak to ale upadlo do těžké nudy. Začátek opravdu neměl chybu, myslel jsem, že to bude něco ve stylu Suck (2009), ale to jsem se hodně spletl. S. Townsend byl výborný, hrozně jsem se těšil na Aaliyah, čest její památce, ale měla hrozně málo prostoru, k tomu ještě by do této role asi více sedla nějaká prsatější diva. Škoda škoda. Hudba byla výborná! KORN mám fakt rád, jejich zpěvák se vůbec nešetřil a udělal z tohoto filmu parádu. Fakt škoda toho postupného úpadku...(19.12.2011)

Vopred upozorňujem, že dielo A. Riceovej som nečítal, i keď ma to po druhom filme (Interview s upírom) knižnej predlohy nehorázne láka. __ Nízkorozpočtové B - čko, ktoré si zakladá hlavne na svojom špecifickom soundtracku (skvelý!). Režisérovi by som odporúčal zamerať sa na viac zaujímavých dialógov a menej “efektov”. Pričom tieto “efekty”, ak to tak vôbec môžem nazývať, boli katastrofálne. Naopak moje ohromenie (nie prekvapenie, ale ohromenie) spočívalo vo výkone Vincenta Pereza a samozrejme skvelej Aaliyah (†) – ach Bože, prečo? __ Sumár sumáru. Od Kráľovnej prekliatych nečakajte žiadne zázraky pretože sa nič podobného ani zdiaľky nedeje. Odporučiť film vám bohužiaľ nemôžem, no ja som sa vôbec nenudil - najmä vďaka už vyššie spomínanému soundtracku špecificky zahratému Mariusovi.(11.1.2010)

Ne,nástup upírů na věřejnost se nekoná.Upíři chtěli do televize,ale publikum je neocenilo potleskem,nýbrž si šlo radši lehnout,aby mohlo tento zážitek bez problémů strávit.Upíři začali být smutní a zůstali se svým žalem skryti ve stínech,kde jim to také nejvíce sluší.Spíše než film mi toto dílo připadá jako propagace novodobého metalu,protože díky shlédnutí tohoto filmu jsem si konečně stáhnul další CDčka od KoRnů a objevil jsem Disturbed,za což jsem tomuto filmu velmi vděčný,mimochodem se tato hudba k filmu velmi hodí a za ní si u mě film rozhodně polepšil na 3 hvězdičky.(18.6.2007)

• - V roku 2002 sa stal v Škótsku súdny proces, v ktorom bol obžalovaný obvinený z vraždy svojho priateľa, ktorému následne zjedol mozog a pil krv. Na súde vypovedal, že mu to prikázala Akasha. (Greenpeacak)

• - Johnatan Davis ze skupiny Korn, který nazpíval postavu Lestata, se zde také objevil ve své mini-roličce prodejce lístků. (matestlust)

• - Tom Cruise a Josh Hartnett byli osloveni pro roli Lestata, ale oba odmítli. (Chatterer)