drkaldj

Zajímavý výběr herců. Někteří mi sedli pěkně (Zeta-Jones, Taylor) někteří moc ne (Neeson, Wilson). Zpracováním mi to nepřišlo úplně jako horor, režisér asi nevěděl co přesně chce točit (fantasy s prvky hororu?). Ačkoli má tento snímek dost podobný počáteční námět, příběhově jde nakonec trochu jinam než původní snímek (mít vlastní příběh je sice fajn, ale tady se scénárista netrefil). Výsledek je takový nezáživný, nijaký film který zdánlivě připomíná The Haunting, pomalu se rozpadající pod rukama scénáristy a režiséra. ()

dusanmann

nepisu recenze, asi druha po deseti letech, protoze sleduji, jak tady velmi plodni recenziste aktivne a denne, radoby vtipne prosazuji svuj vkus. Je tady neoficialni parta s patentem na rozum. Mam kamarada co studoval literarni kritiku. Jakysi nesmysl pro studenty co neprijmou na regulerni skolu.  Ted stava  na ukici s transparenty a kaze o kristovi. Takze nebudu jmenovat mistni figury co chrli radobyvtipne sracky, ale meli by si uvedomit ze ten film je jistym  zpusobem vyjmecny.  A jsem rad, ze tyhle filmy jsou. Mozna bychom mohli hodnotit ty zvratky, co mi to hazi  podle poctu bodu uzivatele., protoze to je fakt mazec. ()