poster

Velmi nebezpečné známosti

 • USA

  Cruel Intentions

 • Slovensko

  Veľmi nebezpečné známosti

Drama / Romantický / Thriller

USA, 1999, 95 min

 • Dzeyna
  *****

  O můj bože, pokaždé když zhlédnu tento snímek tak mám husinu už na začátku z úvodní písničky, pokračuje to téměř během celého filmu a na konci je to nejhorší, jelikož závěrečná skladba + atmosféra = naprosto úžasné. Opravdu můj jeden z nejoblíbenějších snímků, dostane mě naprosto pokaždé! A to už sem ho viděla bezmála 10x. Celé to opravdu dokresluje doprovodná hudba, jelikož ta nemá chybu. Sarah Michelle Gellar je krásná a jedinečná a skvěle se hodí do této role, je takový protiklad Reese Witherspoon, která také exceluje. Samozřejmě musím zmínit i Ryana Philiippa jelikož ten je famózní, nejenom hereckým výkonem, ale i charizmatem. Dokonce mě baví i Selma Blair, i když ji moc nemusím, ale zde má opravdu roli ušitou na míru. Naprosto vynikající příběh a dějové zvraty. Rozmazlení, zazobaní nevlastní sourozenci, kteří mají rádi sex. Nejlepší film Rogera Kumbleho.(3.7.2012)

 • Xmilden
  ****

  Romantika, která i přes svou obrovskou jednoduchost ve mě stále dokáže vyvolat ty správné emoce. I slabší režisér má někdy v životě štěstí na projekt, který jej přetrvá. Z tohoto remaku se sice kdysi stál poměrně hodně silný kult, ale chytlavost mu upřít nelze. Přestože ta je hodně zapříčiněna skvělým soundtrackem. 70%(9.4.2016)

 • JohnnyD
  ****

  Moooc šteklivé! Síce tu neuvidíme ani pol prsníka, je to erotickejšie ako množstvo pornofilmov. Scéna, keď Sarah Michelle Gellar učí kamarátku bozkávať sa - uh, zdalo sa mi to, alebo fakt niekto v mojom byte zvýšil kúrenie? PS: A - "Stavíme sa. Ak vyhrám, tak mám tvoje auto." B - "A ak vyhrám ja?" A - "Môžeš sa so mnou vyspať." B - "Prečo by som to chcel?" A - "Viem, že po tom túžiš odkedy sa naši vzali." B - "Nemám záujem." A - "Môžeš mi ho strčiť kde chceš!" B - "Beriem."(18.2.2006)

 • Disk
  *****

  Velmi nebezpečné známosti s Ryanem Phillippem je svěží romantický film plný intrik a charakterového vývoje postav. Phillippe je neskutečný herecký talent a celý snímek si sympatickým způsobem krade pro sebe. Hudební doprovod výborný. Neztratily se ani Reese Witherspoon a Sarah Michelle Gellar, byť ta se na začátku jeví tuctově (ale to je čistě o vkusu každého z nás), ale i ona umí příjemně překvapit. A konec nemohl být lepší. Bravo!(3.11.2011)

 • korbitch22
  *****

  Jeden z nejlepších a nejzajmavějších filmů,které sem kdy viděl.Film,který mě svým způsobem zvláštně formoval,páč sem ho viděl v těžký pubertě kolem 15cti let,jeden z pár filmů mojí tak zvané pubertální pětky,která kdysi patřila k mým nejsledovanějším filmům,kde byli filmy jako Blade,nebo třeba Samotáři.Film mi dal poznat skvělou muziku,vynikající herce,nezapomenutelné hlášky a platonickou lásku k Sarah.Jeden z filmů po kterém sem se začal opravdu na plno zabývat filmy,jjako takovými,načež se z toho stal životní koníček a vedlo to až k přihlášení na ČSFD.Skvělý film,který u mě navíc funguje z určité osobní nostalgie......seď s nohama u sebe,tady nejsi na Jamaice :-D 99%.(20.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace