Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

wakeup

Teď mě asi všichni ukameňákujou, ale já se prostě tak průměrně bavil... Vydra, jako českej komik, je snesitelnej. Zápletka a některé výkony vedlejších postav (hlavně z policejního sboru nebo Maxovo) byly na štíru, ale celkově film působí docela uvolněně. No možná jsem den před shlédnutim neměl tolik pít:) ale kazdopadne jsem se dival stale s usmevem na obliceji. Coz je ucel komedie. ()

gombarix odpad!

U tohoto filmu už zaniká polehčující okolnost, již jsem zmínil v komentáři k 1. dílu, takže nemám nejmenší zábrany poslat tuto zhůvěřilost opakovaně prznící českou kulturu do hnoje. A never more se bohužel nekoná. ()

Luk Skywalker

Pokračovaní čili koncept originality je pryč. Přibyl příběh, který v jedničce nebyl potřeba s tím přibyli i dialogy mimo vtipy, tím je méně vtipů a člověk se méně pobaví. ()

Hapretor odpad!

Pan Troška to zkouší podruhé. Není to totiž žádný troškař. Je to jen neschopný režisér s debilními nápady! ()

char_t

Blbější vtipy než minule, blbější obsazení (Maxa, Vondráčková, Genzer?), pokus o příběh taky horší, ač je to k nevíře, že je něco takového vůbec možné. Jednu velmi slabou hvězdu za pár dobrých herců a sem tam i jejich kvalitní výkony (Růžičková, Laufer). Tragický dabing a postsynchrony - to nedokážou natočit zvuk na place, nebo co? ()

MickeyStuma

Pokračování sbírky nejrůznějších vtipů, anekdot a kameňáků je krapet zvládnutější než předchozí první díl. Vtipy jsou za sebou lépe poskládány, takže dávají lepší smysl a vytvářejí děj. A o děj jde především. Ten tu je daleko lépe vyobrazen, ale bohužel, k dokonalosti má stále ještě daleko. Pořád je to takové křečovité. Cílem filmu je však pobavit, což splňuje dokonale a není tomu co upřít. Kdo se chce zasmát, doporučuji. Kdo chce shlédnout kvalitní příběh, nechť se poohlídne po něčem jiném. ()

kerkulka odpad!

Troška měl zůstat u klasickejch pohádek.. I když, ani ty mu poslední dobou moc nejdou. Tohle je ale vrchol nad vrcholy - a to jsem měla za to, že s "veledílem" slunce, seno už se vyškrabal dost vysoko... ()

BeranSon

Pár krát sem se dokázal zasmát a docela se i divým že jsem se smiloval a ty 2* obětoval. Herecké výkony na katastrofální úrovni, režie bez šancí, o ději nelze diskutovat. Přes to všechno ve mě je přeci jen kousek toho Čecha, který přeci jen humorem žije, takže se nad Zdendou Troškou smiluji, ale naposledy! - 3/10 - ()

Rathalos

Rovnako ako u jednotky,tak aj u dvojky som sa velmi dobre bavil,urcite je to lepsie ako nejake trapne americke nevtipne komedie,takze tak...:-) ()

Narayan odpad!

Stejny, ne-li horsi nez prvni dil, vsechny klady prvniho dilo (ano ten jeden) i vsechny zapory plati stejne jako u jednicky i u dvojky. A ktery je ten jediny klad techto filmu? Ze s kazdym dalsim dilem se priblizujeme konci teto desive serie a take nam samozrejme s kazdym dalsim Kamenakem Zdenek Troska starne, coz je predzvest toho ze snad jeho brutalni filmarinu povesi na hrebik. Uz aby to bylo. ()

plagjoklas odpad!

Dlho som si lámal hlavu ako urobiť niečo horšie, keď už to je najhoršie. No to som vtedy nevidel kameňák 2. No a dostal som odpove´d. dať Troškovi peniaze na natočenie pokračovania najhoršieho filmu všetkých čias. škoda že sa nedajú dávať mínusové hviezdičky. Kameňák by dostal -5*. ()

Redbee

ano, je to strašná blbost, ale ten film se za to nestydí a je pyšný na to, že je to blbost - nebo aspoň v to doufám. Dvojka není lepší ani horší v porovnání s jedničkou, snad jen je tu o nějaký ten vtip, co neznám, víc. Protože mám vtipy rád, dávám 2 hvězdy a začínám sbírat odvahu na trojku. Pane Troška, slibte mi, že už v této serii pokračovat nebudete a zkusíte své štěstí někde trošku jinde (jo a vyhněte se i stylu Andělské oči, díky) ()

Jimmmy odpad!

Vždycky když si myslím, že už pan Troška dosáhl vrcholu trapnosti a nemůže ze sebe udělat většího kreténa, dokáže, že se pletu a natočí další díl... 1/10 ()