Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

Jeand´Boa

Škoda hned v několika rovinách...škoda: ,že Arnold nechápe, že komedie už rozhodně ne ... ,že jsem se na to díval už alespoň třikrát ... ,že Turbomanovy tryskové motory nejsou schopny odnést i hanbu a ostudu snímku samotného ... ,že jsou lidé schopni ničit takto pověst a atmosféru Vánoc, které hodlají ždímat do poslední kapky ... ,že atd. ... a konečně, že film vůbec vzniknul... ()

dainio

Tenhleten film prostě na Vánoce musí být !!! Bez něj by TV sváteční programové schéma nebylo prostě ono....patří do stejné sorty jako "Sám doma" nebo "Santa Claus". Lidi, co blázníte s tím hodnocením...tady přece nejde o to jestli je to nějak přelomové dílo ale o to, že to dokonale vyobrazí Vánoční atmosféru a s nimi spojené taškařice. ()

Lucas87

Nevím, ale prostě občas je třeba vypnout a naladit se přihlouplé americké vánoční komedie, a Rolničky kam se podíváš je jedna z nich, tuhle si prostě pustím k tělu o Vánocích. Když vidím Turbo Arnolda tak dostávám záchvaty smíchu :) ()

rainman93

Arný se nás snaží přesvědčit, že Vánoce jsou především produktem marketingu a lásku našich dětí si ve skutečnosti můžeme koupit :-) ()

Kingjiri

Lehce satirická (nechtěně?) vánoční komedie pro celou rodinu, která si bere na paškál předevšim nesmyslnej předvánoční shon, jemuž spousta lidí každoročně propadne. Dějová složka s comicsovejma hrdinama (závěr) už byla vcelku zbytečná a naopak bych uvítal, kdyby se scénář víc věnoval konfrontaci Howarda se svym vlezlym sousedem, kterej mu chtěl přebrat ženu a pošťákem, kterej mu zase chtěl vyfouknout posledního Turbomana. V těhlech případech se dalo vymyslet mnohem víc zábavnějších scének. Třetí hvězda za akčního Arnolda a jeho typickej rakušáčkej přízvuk, kterym vždycky oživil i svoje nepříliš vtipný repliky. ()

Utero

Tuhle komedii si pamatuju jako fajn záležitost na kterou jsem jako dítě rád koukal. Pustit si to takhle po letech jako dospělí v době, kdy všichni pohodlně nakupujeme na internetu je opravdu velkej bizár, ale o to větší zábavá. Smál jsem se nahlas po celý film. Scény kde se Arnold potkává s pánem, co má na hlavě beranici jsou nejlepší! ()

Razzor_82

"Santa umí, Batman čumí.” Má oblíbená bláznivá Vánoční komedie s Arniem. Bitva o populárního Turbomana a dost pohodové gagy. Zpestření svátků i po mnoha letech. Navíc z toho čouhá jedno poučení. Nenechávejte dárky pro své děti na poslední chvíli. 6/10 ()

JimiH

Rolničky působí jako hraná verze animáku. Nic nedává smysl, scény a gagy se vrství na sebe bez ladu a skladu. Všechny postavy jsou naprosto nesympatické a totálně v zajetí konzumu, ale ve správném rozpoložení se člověk prostě baví tou obrovskou porcí WTF scén a dialogů. A je velká zásluha Arnieho, že to funguje. ()

Lumberjack

Jako nevím, co se vám zde nelíbí... :-) Tohle je pohodová vánoční komedie, Arnold je sice toporný, ale zas tak hrozné jako v Hercules v NY to není... ;-) Sinbad jako zakomplexovaný pošťák je také dost dobrý. "Chtěl jsem bejt kámoš, vážně jsem chtěl, ale néééé tys měl přece jiný plány" ! :-))) ()

Zevon

Není to zas tak zlé, má to alespoň děj a některé okamžiky jsou k zasmání - role snažílka souseda je trefná, kolik takových vyčůránků je v každém paneláku? Ostatní je klasická kalkulace, která se za žádnou bombu nevydává, na rozdíl od "krásné čarodějky", veledíla plného sraček, co jsem prospal včera :-) ()

marshall

Že by si rodák z dvoutisícového rakouského městečka takhle vychutnával sváteční pohodu amerického snu s nejpatetičtějsím komediálním vyvrcholením? ()

bull!nka odpad!

Ta největší komerční slátanina, jakou jsem se Schwarzeneggerem viděla i ten pitomý Herkules v New Yorku byl vtipnější a lepší ()