Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

Bozvav

Pitomost, ale milá. Pár vtipných momentů tam bylo a pokud se na to podívám s nadhledem a v meritu americké rodinné komedie, tak to ujde. Dá se to shlédnout bez újmy a za to dávám 50%. ()

fisus

Moc fanoušků tenhle film asi nemá,ale já ho mám rád.Kouknu na něj raději než na Dvojčata nebo Policajta ze školky.Ale je to spíš tím,že jsem na něj ve svých 11-ti letech koukal jinak než teď. ()

zdeny99

Na jednu stranu kýčovitá vánoční blbost s americkým happyendem a na druhou stranu vtipná parodie na předvánoční shon. I díky tomu se liší od jiných amerických vánočních filmů, které jsou více méně pořád o tom samém. Navíc Arnold v roli, ve které ho neznáme. [15092. hodnocení, 393. komentář, 50%] ()

J. T. Kirk

Zasloužené 5. místo na mém žebříčku nej vánočních komedií. Arnie není jenom akční hrdina, ale i komik a někdy se mu docela povedlo mě rozesmát. Viděl jsem to nejmín 20x, ale pokaždé se zasměju a někdy docela dost.. Např. jak si lehne do postele a manželka zhasne světlo :) Taky bych chtěl Turbomana, ale spíš ten oblek. Tak to dopadá, když zapomenete koupit dárek.. ()

figliar

Arnie je rodený akčný hrdina. Svojimi pokusmi presadiť sa na poli prihlúplich komédii si uberá na jeho hereckej vážnosti. Táto vianočná zlátanina s ako keby prvkami akčného filmu patrí k jeho najväčším prepadákom a dúfam, že sa v budúcnosti takýmto filmom z ďaleka vyhne. Veď kto už by preboha chcel priteplenú hračku Turbomana. ()

helloween93

Průměrná vánoční komedie s Arniem. Chtěl jsem jí dát 3 hvězdy, ale za scénu s Arnoldem Turbomanem jsem jednu ubral a nakonec dávám hvězdy dvě. Přeci jenom to už bylo přespříliš. ()

agassi68

Neznášam americké komédie a tiež Arnolda v nich. No toto je výnimka. Skrátka som sa na tom bavil ako málokedy. Žeby som bol Dementor?? ()

Ydrosten odpad!

Kvůli trapnému pánovi, jménem Arnold Schwarzenegger, mě poléval studený pot. Vypnul jsem to asi po 40 minutách, v naprostém úžasu k čemu se propůjčil. Už to nikdy nechci znovu vidět. ()

MickeyStuma

Svižná vánoční komedie, kde si zařádil Arnie. Že komediální žánr bez problémů zvládne nám už dokázal v minulosti dvakrát a tak do třetice již nenechá na pochybách. Tentokrát to krapet padá do crazy komedie, ale ani to Arniemu nezabránilo se opět plně rozparádit. Bitva o velmi populární hračku mezi dětmi jen aby tomu svému udělal radost ho přivede do velmi absurdních, pro diváka zábavných, situací. Vánoční atmosféra ze snímku doslova dýchá. Povedená rodinná komedie pro celou rodinu, jaká tu ještě nebyla. ()

Rathalos

Vyborna komedia,nechapem,ako je mozne,ze som ju este doteraz nevidel,kedze je z roku 1996,ale napravil som to a nelutujem,Arnold Schwarzenegger bol skvely,aj take role mu velmi pristanu...:-) ()

Besyn

Je to sice strašná blbost u které,pokud vám není deset,se zasmějete jen minimálně.Ale jedno obrovské světlé místo to má a to Jamese Belushiho v roli zlodějského Santa Clause,který nemá chybu.Navíc celkem slušná "americká" vánoční atmosféra.A já miluju vánoce (určitě dostanu nějaké supr DVD ),takže za tři. ()

Pingu

Fantastická honička za "TURBOMANEM" !!! Pro mně super Arnie a spolu se Zázrakem v New Yorku můj nejoblíbenější vánoční film !!! ()

Jerryy

:D no co k tomu říct . Asi že je to opravdu "sračka" , jenže "sračka" , na kterou se celkem příjemně kouká . Kdybych chtěl hodnotit podle jiného metru , než podle toho kolikrát jsem se podíval běhěm filmu na hodinky , musel bych jít s hodnocením hodně dolů , ale to mě se nechce . Na hodiny jsem se nedíval ani jednou takže - 3. ()

Barak

Ujetá a ztřeštěná komedie, odehrávající se během Štědrého dne. Co si budem povídat - je to strašně pitomé, a to, co se tam děje, je opravdu hodně psycho. Arnie, čím víc se do komedií nehodí, tak tady akorát přidává na té absurdnosti a ještě zvyšuje nadhled, nad kterým jsem se na to díval. A i když je to stupidní, tak jsem se přitom vskutku skvěle bavil - kromě závěrerečné bitky, tím to opravdu dokonali do největší debility. Někdy sranda k popukání, jindy to je na psychiatra, ale ve výsledku na tom přece jen něco bude... ()