heihatchi

Joo, to byly časy, když jsem dostal svůj první Playstation magazín a v něm byla černá placka s asi osmi demíčkama. A jedním z nich bylo právě i Život brouka. Hra se mi tehdá líbila a strašně mi vadilo, že takovej film nikdy v televizi neuvidím. No, neuviděl... Dostal jsem se k němu asi po sedmnácti letech (kurva toto letí...) a musím říct, že i dnes si pořád drží formu. Bylo to vtipné, nejlepší určitě byla německá housenka, mělo to i hezkou animaci, hudba taky pohodová (musím vyzdvihnout závěrečnou píseň), ale hlavně se mi nejvíce líbil záporák Kevin Spacey, škoda, že tam nepronesl nejlepší hlášku z třetí série HoC - I will put you in your fucking grave! To bych asi chcal blahem... ()

zdeny99

Animace je famózní. Jak by ne, když to dělal John Lasseter, jeden z nejlepších režisérů animovaných filmů. Jenže je to film pro publikum mladší 12 let. Mě tento film už nic nedá, ačkoliv je to snímek o broucích, kteří jsou krásní a detailně udělaní. [18016. hodnocení, 282. komentář, 75%] ()

Brtniik

Nejsem zrovna cílovka, ale nebylo to špatné. Mé sympatie si hlavní hrdina získal hlavně jako konstruktér. Lehce mě ťalo, když v baru, kde shání ochranku mraveniště, nedopatřením strčil do nasávajícího komára a pronesl: "Promiň kámo". Mělo by být: "Promiňte dámo.", jelikož krev, jak známo, sají toliko komářice. ()

mls

Bug's Life nakoniec nebol 5 hviezdičkovou záležitosťou tak ako som očakával, bol dokonca kúsok horší ako AntZ, ale pobavil dobre a zlepšil náladu. ()

Zalost

V tomto případě se takřka samo nabízí srovnávat s Mravencem Z, filmem podobného ražení i podobného data vydání. Nu, zcela šalamounsky klidně říkám, že skvělé jsou oba a přitom každý jinak. Pixarovský styl je těžké definovat, ale nejvíc by se asi hodilo "film pro děti, u kterého se baví i dospělí". To se sice používá jako poměrně běžná fráze, ale snad jen Pixarové ji naplňují beze zbytku. Ovšem, děti se zajisté pobaví třeba u Shreka, ale většina vtipů není mířena na ně, oni se dívají na zeleného panáčka, jak poulí očima. Pixarovský děj je skutečně, v dobrém slova smyslu, infantilní. Je tu hrdina, kterému nevěří, ale který přesto dokáže napomoci ke zdárnému konci. Je tu i patřičné ponaučení. Je tu záporák, který je podle podlý z nejpodlejších. Jsou tu humorné vedlejší postavy, aby se měly děti čemu smát. A přes to všechno jsou tu milé, drobné detaily, které se můžou, ne, musí, líbit i odrostlejším divákům. Dlouho jsem váhal, zda bych neměl hodnotit spíše čtyřmi hvězdičkami, jenže zcela po pravdě - nepodařilo se mi najít chybu dost závažnou na to, abych to ospravedlnil :-) ()

tragos

Jednoduchý, dobrodružný a veselý příběh, jako stvořený pro děti -- nejvíc pro ty malé, méně už pro velké a nejméně pro nás přerostlé :) ()

Axident

S odstupem let se mi tahle zprvu ne úplně nejlépe se tvářící pixarovka hodně líbí, některé filmíky člověk ocení až po čase. ()

Akana

Hodně povedené. V porovnání s Toy story ještě vtipnější (Flik ve městě) i trochu drsnější (kobylky působily docela hrozivě, sem tam i nějaký černější fórek). Pobaví i způsob jakým tvůrci příběh navlékli na kostru Sedmi statečných včetně epizody s dětskou "ochrankou" berušky. Animace je na opravdu vysoké úrovni, vyzdvihnul bych parádní finále v dešti. K pěti hvězdičkám to nemá daleko. ()

DHDV

Slabší film pro starší publikum silný film pro děti. Jeden z posledních animáků, co má ještě kouzlo animace. Možná semnou někteří nebudou souhlasit, ale nemám rád animáky se skvělou animací. Když se nad tím zamyslím, možná i horší/méně propracovaná animace měla určitý podíl na úspěchu filmů jako Ica Age apod… ()

Dejnasp

Příjemná oddechovka. Dějově to bylo sice trochu slabší, ale vyrovnala to dobrá animace. Sranda taky byla. Připadalo mi to spíš vhodné pro ty menší, ti určitě nad tímto jásají, ale já mezi ne nepatřím. ()

johnywalker

Když jsem ještě chodíval na první stupeň základky, tak jsem se na Život brouka díval na VHSku... Viděl jsem to mockrát a počet zhlídnutí ještě zvíšila ségra, která po mě převzala štafetu. Přesto musím říct, že nic extra tenhle animák neni... Jako malej bych ho hodnotil jinak, ale člověk holt roste, vyvíjí se, až se z něho stane krásný motýl, který začne kritizovat všecko okolo... ()

plagjoklas

Celkom podarená rozprávka, ktorá nie je len pre deti, ale je to aj solídna zábava pre dospelých. Keď to dávali na štedrý večer veľmi dobre mi to padlo a fakt som sa zabavil Pekná oddychovka aj keď asi najslabší kúsok od Pixaru. ()

salamandrr

Pěkný snímek,který se ubírá přesně tím směrem,kterým očekáváte.Ovšem je protkán vtípky a zvraty."Ohh Slime kde si?""jsem tady za tebou...""nevidím tě,nemohu tě najít...""Jsem jediný klacík,který má oči" ()