Série(3) / Epizody(40)

Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiální text distributora)

type_B

Tento seriál mě vždycky bavil. Velmi zajímvý komentář zde má monolog. (J. K. Rowling vykradla spoustu věcí - a o tom, že každý příběh H. Pottera je stejný už z hlediska kompozice, kterou vždy tvoří rámec školního roku, je skoro zbytečné psát (sic!). :D )Z5 k seriálu: Mildred je sympaťačka a vždycky jsem jí fandil proti těm dvěma žalujícím šprtnám. Jako celek se mi seriál přece jen tak blbý nezdá, i když si to myslí většina přítomných. Hvězdičky dávám za milou béčkovitost a za to, že se při tomto seriálu nadmíru báječně pije čaj se sušenkami! [sušenky se prosím pěkně jedí, to jen aby nedošlo ke zmatku, případně zadušení] To je ostatně dáno původem - v Commenwealthu vědí, co se k čaji o páté - ve slušné společnosti - nejvíce hodí. A jestli chcete namítat, že Mildred vlastně není žádná čarodějka, páč se jí kouzla nevedou, tak říkám, že Potter byl taky nejdříve takový usmrkaný fakan, a podívejte se, kam to dotáh. ()

cariada

Bylo to děsné , ale když nic jinýho nebylo ,tak se na to odpoledně dívat nechalo. Dalo by se říct že se svezlo na vlně Harry Pottra. Jenže výsledek za mnoho nestál. ()

Eriol

Viděl jsem pár dílů a vyloženě špatné mi to nepřišlo. Pro starší diváky možná jako zdroj odreagování (vypnout mozek podmínkou) a recese, pro děti zřejmě příjemné spestření dne po seriálech o veselých zvířátkách v lese, nebo problémech americké mládeže z bohatých čtvrtí... 60% (Za každý rok věku nad 10 let 10% dolů) ()

C0r0ner

Těch 33% je podle mě docela odpovídající číslo, protože celý seriál je infantilní stupidita, která sice byla inspirací pro Harryho Pottera, ale z jeho kvalit nemá vlastně vůbec nic, kromě perfektního prostředí. Není proto moc divu, že se kompletní osazenstvo nikdy nikde jinde neprosadilo. 30% ()

darm

Asi tak před sedmi lety jsem si nařizoval každé pondělí budík na půl sedmou, abych nezmeškal na Supermaxu byť jen jediný díl.. Když jsem po tak dlouhé době viděl jeden díl tohohle "skvostu" znova, tak jsem se nestačil divit, jak je to celé totálně dementní a prošpikované opravdu uměleckými hereckými výkony.. Docela síla. Kdyby se mi to jako malému nelíbilo, bylo by to za odpad. ()

BajuBaju

Dlouho jsem to nevidela, ale pamatuji si, ze kdyz jsem byla mala celkem dobre to poslouzilo na zahnání dlouhého času :) ()

SHI-SHA

Rozhodně patřilo k tomu nejlepšímu, na co se dalo v dopoledním televizním vysílání narazit. (I když v konkurenci pokémonů a teletubbies to zas tak složité nebylo) ()

A.L.E.S. odpad!

Už jen ten název vypovídá o všem. Příběhy jsou bezduché, trapné, žádný šmrnc. Navíc ty překlady příjmení..., katastrofa. Dal bych tomu přísný zákaz vysílání. Zlatej Potter... ()

Faramir

Mě se ty čarodějnice školou povinné prostě líbí, přestože i té nejmlaší je snad 150 let... :-) (Takže to určitě není hebefilie.) ()

Lachtaan

Největší část pozdějšího dětství jsme se ségrami prožili na repertoáru České televize hlavně v jeho dopoledních hodinách a v té době v něm kouzlily hlavně Čarodějnice školou povinné. Starší sestra to žrala, já to díky ní také sledoval. Ale že bych si z toho také odnesl nějaký zážitek, se bohužel říct nedá. ()

Endyis

zrovna tohle mě zas tak nesere... Není to žádnej majstrštyk, ale už jsem rozhodně viděl větší zrůdnosti na televizních obrazovkách... ()

Kmotr76 odpad!

Tak tohle jsem od prvního shlédnutí, kdy mi mohlo být tak šest let, nesnášel a sem tam zahlédl a ihned vypínal televizi! Odporná záležitost, která si modrou barvu rozhodně nezaslouží. ()

tomxxx

Stačilo více snahy, víc proslavit předlohu a Harry Potter se mohl zahrabat. Bohužel, co si budeme povídat, Harry nás baví víc. ()