Sylvester Stallone se vrací do Seattlu na pohřeb svého bratra. Když zjistí, že šlo pravděpodobně o vraždu, rozhodne se bratra pomstít. Nejdříve se ale musí vypořádat s najatými zabijáky...
Jack Carter je drsňák každým coulem. V Las Vegas odvádí pro hlavouny podsvětí poctivou i když ne právě čistou práci a k návratu do rodného Seattlu by ho dokázala přinutit snad jen... tragická smrt mladšího bratra. Údajně zahynul v opilosti za volantem. Motivován pochybnostmi bratrovy manželky a dcery, začne Jack Carter pro klid svědomí prověřovat i jiné možnosti. Díky svým drsným, ale stoprocentně efektivním metodám záhy narazí na stopy jasně svědčící o tom, že bratrova smrt není dílem nešťastné náhody, ale brutálních zabijáků. Případ je složitý, ale v jednom má Jack Carter od začátku jasno - všichni, kdo stojí za bratrovou vraždou, budou krutě pykat! Jack Carter pracuje jako vymahač dluhů v jednom lasvegaském kasinu a právě odjíždí do Seattlu na pohřeb svého mladšího bratra Richieho. Ten údajně zahynul při autonehodě, protože řídil opilý. Jack si promluví se svou dospívající neteří Doreen, bratrovým kolegou Eddiem, bratrovou ženou Glorií, která mu vyčte, že se o bratra nikdy moc nezajímal, a také hezkou Geraldine, která byla podle všeho bratrovou milenkou. Zjistí, že Richie nikdy neřídil opilý. Když Jack zjistí, že šlo pravděpodobně o vraždu, rozhodne se vraha najít a bratra pomstít. Navštíví Cliffa Brumbyho, který Richieho zaměstnával jako barmana a vyžádá si od něj záznam z průmyslové kamery sledující bar. Sotva se ujistí, že bratr rozhodně nezemřel náhodou, napadne ho neznámý muž. Carter ho přemůže a vydává se po nové stopě. Sleduje svého dávného známého, pasáka Cyruse Paice, který ho dovede k internetovému magnátovi Jeremymu Kinnearovi, jenž pomohl Cyrusovi zřídit jeho prosperujíc internetovou síť sexuálních služeb. Vzápětí dostane letenku zpátky do Las Vegas, která má být dostatečně jasným varováním. Jack z doručitele vymlátí jméno Brumbyho, který mu ji poslal. Ten Jackovi přizná, že ho k tomu donutil jeho věřitel Cyrus. Nic dalšího se však nedozví. Teprve, když si promítne nahrávku z baru, dostane se dál. Všimne si totiž Geraldiny, která bratrovi předala nějaký disk, na něm objeví důvod proč byl bratr zabit. Nyní už ví kdo je vrahem. Než se však může pomstít, musí se vypořádat ještě s najatým zabijáky, které na něj poslal jeho šéf Fletcher z Las Vegas, protože odhalil jeho pletky se svou manželkou Olivií. Dokáže se Carter i přes svou tvrdost vypořádat se všemi protivníky? (oficiální text distributora)

Specs

Hláška: Jack Carter: - "Chtěl bych ti vidět do očí." (Cyrus si sundá brýle.) Cyrus Paice: - "Líbí se ti?" Jack Carter: - "Jo, vypadaj jako chcanky na sněhu." ()

spikey1

Vyrovnávání dluhů v režii Slye, s bradkou a tetováními jako by si zkoušel polohu pro Expendables. Je tu krutý a drsný. je to příjemný akční Thriller. ()

Fox85

Jenom se drsně tvářit a kecat, to je téměř všechno, co dokáže Stallone v tomto filmu. A to je sakra málo. ()

sedm.1

Tento film může charakterizovat jediná věta:,,Ultra drsný cool Sylvester Stallone".A buď na to přistoupíte,anebo ne.Kdo ne,udělá ovšem podle mě chybu,neboť Sly svou roli drsňáka zvládl perfektně a já si ho moc v této roli užil a oblíbil.Souhlasím se všemi,co tvrdí,že Sejměte Cartera není o příběhu,scénáři,režii,či čimkoliv jiném, ale jen a pouze o Stallonovo hustém výrazu! ()

ranp

Stallona mám rád, ale tenhle film se nepovedl. Je to s bídou na 2 a půl hvězdičky. Celé mi to přijde mdlé, nevýrazné a bez nápadu. 3 hvězdičky jen proto, že to je Sly. ()

kenkaku

Původní Carter mi vadil nevyvážeností (první polovina brutal nuda a pak bang... pecka), tento remake sice nasadí tempo rychlejší než originál, ale... ne zase tak vysoké aby se z toho jeden posadil na zadek a co je horší že se ho drží od začátku až do konce. Za sebe tedy dávám stejné hodnocení - stejně průměrné - jen z jiného důvodu. Možná o chlup nižší, protože to přehnané puritánství mě u Američanů celkem pije krev... ()

Arkanoid

Sly v obleku sa musí porátať so zloduchmi, ktorí zabili jeho brata, ale aj vlastnými problémami. Ja som sa zasa musel vyrovnať s rôznymi nedokonalosťami: napr. s krátkodobou akciou, ktorú spomaľovala hudba aj strih alebo nelogicky sa chovajúcimi plochými postavami. Všetky mali s vraždou niečo spoločné, išlo len o to, kedy na to Carter príde. Súboj boxer vs. wrestler tiež nebol žiadna sláva, ťažil len z momentu prekvapenia. Film, ktorý sa tváril na viac, ako má a pritom jeho jediným kladom boli herecké výkony a prehnane pracne natočené scény zapríčinili, že sa tento remake určite ani zdaleka nevyrovná originálu. ()

herr_carter

Po úvaze jsem zvolil vyšší hodnocení, jelikož jsem měl tu možnost poprvé přičichnout k filmu v mých cca 17 letech a v dokonalé spolupráci s mým nejoblíbenějším uživatelem na csfd (taktéž spolužákem na střední) jsme se naučili spoustu hlášek. Pravdou také zůstává, že jak Stallone, tak Rourke patří mezi jedny z našich nej herců...pro mě hodně příjemná kriminálka, navíc se soundtrackem,který jsem v dávných dobách hodně často poslouchal. ..............moje hodnocení = 8,5 z 10. ()

iXtr3m3

Extrémne cool Slyov vzhľad a extrémne obyčajný film. Ale hviezdu Stalloneho poznať znovu v tom, aké mená k filmu pritiahol. Taká jednohubka. Slabšie tri. ()

cab

Klasicka role drsnaka (Sylvester Stallone), ktery je motivovan pomstou dopomahajici mu vyporadat se zabijaky sveho mladsiho bratra. 55% ()

Pretender

''You want to know what I do for a living? It's simple. People make promises and they break them. My job's to refresh their memories. That's about it. No big deal.'' ()

Fary

Ani nevim, za co tomu vlastne davam tu jednicku. Je to jako spatny dil Vrazd v Midsommeru. :-/ Pokud to mel byt psychologicky film, nepovedl se, pokud to mel byt akcni film, nepovedl se, pokud to mel byt jenom film, nepovedl se... ()

POciSEM

Nejtemnejsi Stallone. Nechtel bych aby si me Jack Carter vzal do parady. Podle me je tenhle remake zdarilejsi nez original ()

Paity

Mnou celkem oblíbený film, které sice nemá veliké promo, ale co na tom. Možná to ho dělá trochu lákavější, protože ho spousta lidí nezná a to i přesto, že tam hraje Sly. Tentokrát kolem sebe nstřílí jako mamlas, ale působí více rovzážně, což je docela zajímavé. ()

AdamesWWE

[8/10] Film neporovnávam s originálom zo 71., pretože ten som nevidel. Get Carter/Dostante Cartera je film podľa skvelej knižnej predlohy, tým pádom je námet veľmi dobrý, atraktívny a mne sa dosť páčil . Sylvester Stallone sa do úlohy "pomstiteľa" už klasicky hodí, aj ked´ v tomto filme príliš nezabíja, viac sa tu rozpráva, čo je príjemná zmena, po dlhšom čase som si pozrel film kde hlavný hrdina chce pomstiť svojho smrť svojho brata a nezabíja tu veľmi veľa, a aj tak je to veľmi dobré. V ostatných podobných filmov je veľa akcie, ale v tomto filme mi vystačilo aj to málo, ktoré sa tu objavilo. Pár drsných, reálne pôsobiacich úderov, klasicky natočené auto naháňačky a nejaké tie malé prestrelky sa tu tiež objavili. Herecké obsadenie sa mi v tomto filme páči, okrem už spomínaného skvelého Stalloneho sa mi veľmi páči aj Michel Cain, mladá Rachael Cook a aj Mickey Rourke v menšej úlohe je dobrý, poteší a má zaujímavú úlohu. Aj ked´ sa pátranie po vrahovi nekoná klasicky - tvrdou akciou a množstvom akcií, ale dialógmi, tak ma film nenudí, naopak veľmi baví. Tie rozhovori sú fakt perfektne napísané, vôbec nenudia a majú niečo do seba. Napätie sa tu dosť stupňuje, škoda že film nevyústil do väčšieho a lepšie spracovaného finále. Koniec mi prišiel o niečo dlhší, ako by mal byť a o niečo horší, ako celá úroveň filmu. Cartera som nedokázal zastaviť, pretože je to celkom dobrý, kvalitný krimi thriller s vynikajúcim Stallonom a dobrými vedľajšími postavami, skvelými dialógmi, ale s mierne horším zakončením, inak by som dal filmu väčšie hodnotenie. Ale aj tak som maximálne spokojný s týmto filmom, čo som očakával som aj dostal a bavil som sa veľmi dobre. Rád si film pozriem aj viac krát ()

Hanes88

Tento film jsem opět viděl nedávno v televizi. Stallone v hlavní roli opět skvělý, ale spíše takový netradiční. Spíše celý film byl hodně ponurý a netradiční, ale zato skvělý. Nepatří a patřit nebude mezi nejlepší filmy, ale pokud se naskytne příležitost, vždycky se na něj znovu rád podívám. 65%. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore