poster

Největší představení na světě

 • USA

  The Greatest Show on Earth

Drama / Rodinný / Romantický

USA, 1952, 152 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  *****

  Nemam rad cirkusaky a o to vice me tento film mile prekvapil. Zajimavy pribeh, vyborne artisticke cisla a az reportazni pohled na cestovani mezi mesty a predevsim uzasna vystavba chapiteau a jeho nasledna demontaz. Velmi dobra rezie, slusne herecke vykony a uzasna atmosfera, doslova nasata cirkusem (kde se hrabe serial Cirkus Humberto...). Zaver me ale trochu zklamal (vlakova loupez a nehoda a nasledne predstaveni pod sirym nebem). Asi tvurci chteli dat nejakou optimistictejsi tecku na konec, uz v tak nelehke situaci v jake cirkusy po valce a s nastupem novych lakadel pro lidi byly.(23.2.2013)

 • Mikino00
  ****

  Jedná obrovská show, kde jedno cirkusové číslo střídá druhé ve spektakulárních záběrech, tato čísla pak postupně vyplňují celkovou stopáž, která je stmelena lidskými příběhy kolem cirkusu, ty jsou pak prezentovány s onou kouzelnou naivitou 50. let. Výborní jsou pak nejen Heston se Stewartem, ale i všichni ostatní zúčastnění, film tak skutečně dostál svému názvu.(16.10.2013)

 • noelcoward73
  ***

  Celkem povedené, soupeření Sebastiana (Cornel Wilde) a Holly (Betty Huttonová) muselo skončit nějak špatně. Cirkusové výkony byly dobré, ale nepřesáhly dnešní výkony. Další * strhávám za neúměrnou délku a málo propracovaný konec, který je pro mě dost otevřený a nedokončený. A téměř nic nemůže jinak dobrý film zkazit tolik jako nezvládnutý konec.(31.12.2012)

 • blackrain
  *****

  Úžasné cirkusové představení. Takový cirkus bych taky chtěla strašně moc vidět na vlastní oči a samozřejmě ho navštívit a užít si představení v něm. Byl by to jedinečný zážitek, na který se nezapomíná. Čísla byla totiž naprosto úchvatná.Taky je tady nádherná ukázka toho, že práce kolem cirkusu rozhodně není žádný med a že je to práce pro drsné chlapy.(1.1.2013)

 • Aky
  ****

  Docela nejednoduchý příběh, který ve skutečnosti slouží pouze jako kostra, na kterou je navěšená óda na cirkusová čísla, na život u cirkusu, na jeho atmosféru, romantiku, při neustálém připomínání, že je to ve skutečnosti dřina.... Což se všechno velice povedlo. Natolik, že film docela odolává plynoucímu času - nikoliv v rovině romantických lásek, ale v základním plánu o cirkusovém kumštu.(4.1.2013)

 • - Jedná se o první snímek, který ve svém životě viděl Steven Spielberg. Na film ho vzal v jeho 4 letech otec, který mu namluvil, že půjdou do cirkusu. (s.e.p.p)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace