Patrick Swayze hraje muže, který udrží pořádek i v nejdivočejším nočním klubu. Právě díky němu se zanedbaný podnik v malém městečku na Missouri promění ve vyhledávanou diskotéku, kde nikdo nemá strach. Přináší mu to i nepřátele. Chtějí si s ním vyřídit účty nejtvrdším způsobem. Když se jim to nedaří, spojí se s brutálním mafiánem, který ovládá celé okolí. Najednou proti sobě má mladíka, který se odmítá podřídit, i když cítí jasně hrozbu smrti. Road House přesvědčí příznivce Patricka Swayzeho, že je stejně skvělý karatista jako tanečník. Svědčí o tom nejenom divácký úspěch Harringtonova filmu, ale i další role Swayzeho v kriminálních filmech jako Break Point (Bod zlomu). (MGM)

RAFT

Tak ,tenhle akčnák na konci 80.let se vážně povedl.Má to sice pomalý příběh ale, zároven je film dobře natočený.70% ()

ŠpetaMarek

Dokud se nezačal Júhelenhulen ukazovat nasvalený na fotkách z natáčení, vůbec jsem netušil, že nějaký originál existuje a že je snad i v US kultem. Mno, řekněme, že na 80kový film mírný nadprůměr, ale skvělou první hodinu nedoprovází kdovíjaké finále, popravdě jsem u toho usnul. Do očí bijící střih bitek a do uší bijící kontrast mezi slušným rockovým soundtrackem a nehodícím se orchestrálním score tomu moc nepřidávají. Slušné hlášky, nadhled a nahota to zvedaj. Každopádně okleštěný (nepředpokládám jinak) remake určitě vidět nepotřebuju. ()

zly.dvojce

Za to, že jsme si to pouštěli každou návštěvu s bratránkama a sestřenicí na VHS, klidně tři dny za sebou, každý den jednou :-) ()

gudlak1

Tak tento film jsem viděl ještě na dobré VHS s dokonalým dabingem :-), v tomto filmu se dá ještě na P.Swayzeho dívat. Tento patří k těm jeho lepším filmům. ()

walkingdead

Swayze není klasická akční hvězda a to je pro tenhle film paradoxně dobře. Dalton tak působí jako relativně normální chlap, který se prostě jen umí docela dobře mlátit. Hrát v tom Dolph nebo JCVD, tak je tam dvakrát tolik výbuchů, pár zlomených vazů, 387 kopů s otočkou a je z toho řadová b(c,d)éčková sračka. Takhle je to jeden z nejlepších akčních filmů konce 80. let. ()

habertek

Tak už vím z čeho čerpal Agent Jack T.:) Rozhodně koukatelný snímek! Škoda takového herce jako byl Patrick Swayze... ()

Blazkowicz

Swayze umí hrát i drsňáka a docela mu to jde. Po slibném úvodu je prostřední část dost nudná a chytá se to až na konci. Neuškodila by trochu kratší stopáž, ale jinak v pohodě koukatelné, i když jsem si to představoval trochu lepší. 3-* ()

johnsnow

čakal som viac a došlo malé sklamanie, film nie je zlý a akčné scény sú dobré avšak ten pravý revenge mód to naberie až v závere. Takže v podstate 90 minút je to taká konverzačka s občasnou akciou. Ale super swayze, sexi Lynch a ten mafošov sidekick sú dobrými ťahúňmi. Ale vác jak 3* nedám. ()

DooFooS

Příjemný akční film, který neoslní scénářem, ale neurazí akcí a o to jde v takových filmech především, aspoň u mě. ()

bobin

Film pro jednoduššího diváka . Stále tu probíhají nesmyslné rvačky , níčí se majetek a pro zajímavost se tu rovněž mohutně vraždí . Vše zcela beztrestně . Ve městě sice mají nemocnici, ale na policiii se tu jaksi zapomnělo . Dějová linka je ubohoučká - zlý boháč terorizuje všechny kolem . No a pro dámy je tu i trocha naivní romantiky . ()

hrumsrt

Akční béčko s relativně neokoukaným Patrickem Swayzem, a když už tak minimálně z úplně jiných žánrových vod.. Jako nového vyhazovače v jednom vesnickém klubu v Missouri ho bude čekat pěkně náročná šichta, když kromě řady místních balíků si bude muset poradit i s tamním mafiánem.. Bude rozdávat rány všude kolem, rebelit vůči okolí, zašívat si vlastní rány a svlíkat opilý zákaznice.. Jak nesmírně naivně se příběh rozjíždí, je skoro jasné, že mu i rychle dojde dech. Naštěstí k Swayzemu dorazí podobně drsný a vzácně účinkující Sam Elliott a vrátí do scén šťávu.. Škoda, že to není o nějakých 20 minut kratší, aby se primitivní scénář ještě více podařilo zúdernit.. No, nezbývá než doufat, že letošní Limanův remake ukáže víc a nezapadne do takhle televizních vod.. 55% ()

Snooper

Tenhle kousek má atmosféru nasáklou kořalkou a cigárama takovým způsobem, že mám chuť navštívit Double deuce osobně, dát si tam pár panáků a zapařit na živou muziku. Koneckonců, hlídá to tam chlápek, kterýho fakt můžu..."Jmenuje se...Dalton." ()

imaginer21

Ale to nebylo vůbec špatný. Říkám si, že někdy vážně stačí spatřit Swayzeho zářící oči a uvěříte mu cokoliv. I rváče, co toho moc nenakecá a uloví tu největší kost ve městě. A ještě se stihne surově pomstít. Dobré. Divoká jízda konce 80. let. ()

saillor

Bylo to tak hloupoučký, celý lehko předvídatelný, ale i tak mě něco donutilo dokoukat film do konce i přes pokročilou noční hodinu a nejsem si jistá, jestli to bylo jen (skvěle vyrýsované) tělo Patricka Swayzeho, i když to rozhodně přidává hvězdičku v bodovém hodnocení (jsem jen člověk..). Ale ani prošedivělý Sam Elliot není k zahození, jen ta blonďatá doktorka mi trochu lezla na nervy. Koho by neokouzlil absolvent filosofie, co každýho přepere s taneční elegancí, vyčistí město od padouchů a zvládá cool ohryzkový chvat...a ve dvou momentech jsem měla pocit, že Swayze parodoval Hříšný tanec nějakým do detailu stejným gestem (ano, viděla jsem Hříšný tanec více než 10krát). ()

frankiiee

Tento film som si obstaral na Blu-ray... Je to klasika, po tých rokoch predsa len vidieť, že tie choreografie súbojov nie sú až na takej úrovni ako v tých rokoch niektoré iné filmy aj keď ich nebolo veľa, boli... Film nenudi a dá sa pozrieť za určitú dobu opäť ()

Sunwheel

Kryštalické béčko, ktoré vôbec nesklamalo. Až na miestami toporné súboje (musel som znížiť hviezdičku) gurmánska záležitosť z konca 80. rokov. Od typického zlosyna s vlastnou tupou armádou, blondínky ktorú treba ochraňovať, mesta ktoré si neporadí až po neznámeho sympaťáka, ktorý chce len spravodlivosť a vlastne je filozof mieru. Patrick vôbec nepôsobil ako ťah vedľa. ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných