Patrick Swayze hraje muže, který udrží pořádek i v nejdivočejším nočním klubu. Právě díky němu se zanedbaný podnik v malém městečku na Missouri promění ve vyhledávanou diskotéku, kde nikdo nemá strach. Přináší mu to i nepřátele. Chtějí si s ním vyřídit účty nejtvrdším způsobem. Když se jim to nedaří, spojí se s brutálním mafiánem, který ovládá celé okolí. Najednou proti sobě má mladíka, který se odmítá podřídit, i když cítí jasně hrozbu smrti. Road House přesvědčí příznivce Patricka Swayzeho, že je stejně skvělý karatista jako tanečník. Svědčí o tom nejenom divácký úspěch Harringtonova filmu, ale i další role Swayzeho v kriminálních filmech jako Break Point (Bod zlomu). (MGM)

Standey

Patrick Swayze v nejlepší formě je tady dokonalým ztvárněním ochranky. Spousta našich rádoby vyhazovačů by měla mít tento film jako bibli... ()

Easykill

Osmdesátejdevátej byl skvělej rok! Stejně skvělej jako tohle béčko, kterému vládne Swayze se svou kopačkou z otočky. Stále platí, že v jednoduchosti je síla, tady dokonce i krása. Klišé až na Mars, ale přesto dodnes funkční a když je navíc dobře natočený, tak je jen radost na něj pohledět. Tady nic nechybí, nic nenadbývá. Sex, drogy, alkohol, pěsti, krásný holky, uvěřitelné, skvěle vykreslené a zahrané postavy. Když se k tomu přidá skvělá hudba, neony a nějaký to drama, výsledek stojí prostě za to! Není to kdo ví jakej biják, ale svoje místo si navždy udrží. Tady byl svět opravdu ještě v pořádku. A teď jdu sundat hvězdu tomu novýmu. Ten mě sice bavil, ale tomuhle nesahá ani po malíček na noze! ()

karnifex

Příběh je velmi naivní, ale celkem příjemně ubíhá (jen ve třetí čtvrtině se děsně táhne). Choreografie soubojů vypadá na dnešní poměry dost zastarale. Většina postav je sympatická a herci umí hrát. Jen zlosyn Marshall R. Teague trochu přehrává a scény s ním občas působí jako parodie. ()

Grimaldi

Po chvále od MovieZone a Scotta Adkinse jsem měl lehká očekávání, ale tak skvělý gulity pleasure film jsem ani v nejmenším nečekal. Skvělá lokace a hudba, dobří herci a krásné herečky, ale hlavně akce a atmosféra poctivého béčkového akčňáku. Nestává se mi často abych si po shlédnutí chtěl film pustit hned znovu, ale Road House se přesně takovým filmem stal. Ještě jednou velké dík všem co tento klenot všude doporučují. Sám od sebe bych si totiž akční film s Patrickem Swayzem nikdy nepustil, což jak se ukázalo by byla velká chyba. Tak se jí nedopusťte a v nejbližší možné chvíli si Road House pusťte. ()

Jay---

Tento snímek patří do kategorie poněkud "jednoduších" , nicméně pro mne osobně znamená tak trochu kultovní záležitost,která se řadí v mém filmovém hledáčku k těm oblíbenějším a vždy se na něj velmi rád podívám. ()

Fenk

Poctivá výplň většiny videopřehrávačů 90. let s působivou hospodskou flow, samozřejmou nahotou a gradujícím napětím, kdy v momentu nakrklosti i hříšný tanečník doslova zdivočí. Rozstřelení medvěda brokovnicí za letu, beru jako olivu na jinak chutné akční jednohubce. ()

Mark1983

Dříve jsem tento film znal pod názvem Vyhazovač,až v pozdějších časech jsem i já tomu říkal Road house,ale jedná se v podstatě o průměrný akční film s pár lechtivými scénami.Dnes již se jedná o filmovou klasiku,alespoň se domnívám,ale pořád se jedná o průměr. ()

Mr.Hackels

Dostal jsem se k tomu až téměř po třiceti letech, ale i přesto to má kouzlo. Přímočará akce, pár ohraných, ale fungujících frází. Pro ženský Swayze, pro chlapy Kelly Lynch. Radost na ní pohledět. Sam Elliott to doplnil. Nemůžu si stěžovat, doufám, že se mi povede objevit pár dalších, stejně kvalitních kousků z osmdesátek a devadesátek. 75% ()

zjs

Herecky to dal Patrick dobře, ale příběh je prostě zhovadilý od poloviny do konce. Rvačky na úrovni Hill and Spencer. ()

Bohdy67

Vzomínky na videokazety z dětských let :) Určitě to nění to nejlepší co se i tehdy točilo, ale v rámci nostalgie a vzpomínky na Swayzeho prostě jeden z těch lepších filmů. I postava Elliotta hodně super... Prostě devadesátková klasika se vším všudy 70% ()

kelley

Celkem svěží řemeslně dobře zvládnutý akčňák s předvídatelným klišé, ale nic co by urazilo. Hvězdičku navíc dávám za hudbu. Jeffa Healeyho opravdu můžu (vyšel soundtrack ?, chci ho), budiž mu bluesrockový písek lehký... ()

Umělec

Jo, jo, 80. léta a akčňáky jak přes kopírák ... Hlavní hrdina vejde do putiky, mlčky se postaví k baru, ženský se kolem něj začnou okamžitě točit, místní chlápkové si o něm šeptaj... Kdysi možná, dneska ne ... 20% ()

len.tilka

"VIDĚLS NĚCO PETE?" - "SPAD NA MĚ LEDNÍ MEDVĚD." Swayze v roli superhrdiny, co očistí sám město od mafiánů a ještě se stihne nahatý válet na střeše s pohlednou blondýnkou. Jako thriller mi to ani nepřišlo, stejně se pokaždý, co mu rozmasakrovali auto usmíval, protože na to prostě byl zvyklej. A pár mrtvých to určitě do tohohle žánru nedotlačí. Patrick hrál fajně, až mě překvapilo, jak dokázal ten tanečníček z Hříšnýho tance krásně vyjadřovat vztek a zlobu. Bravo) ()

Namefar odpad!

Nedá se na to koukat. Je spousty jiných akčních filmů s te doby, které jsou alespoň něčím zajímavé. ()

mdf

80.léta,sice béčko,ale nebylo to vůbec tak špatné,kdy ještě bylo všechno v pořádku a rána pěstí,byla rána pěstí.Možná po letech mi to teď připadá docela bizarní,takže už jenom nostalgie. ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných