Patrick Swayze hraje muže, který udrží pořádek i v nejdivočejším nočním klubu. Právě díky němu se zanedbaný podnik v malém městečku na Missouri promění ve vyhledávanou diskotéku, kde nikdo nemá strach. Přináší mu to i nepřátele. Chtějí si s ním vyřídit účty nejtvrdším způsobem. Když se jim to nedaří, spojí se s brutálním mafiánem, který ovládá celé okolí. Najednou proti sobě má mladíka, který se odmítá podřídit, i když cítí jasně hrozbu smrti. Road House přesvědčí příznivce Patricka Swayzeho, že je stejně skvělý karatista jako tanečník. Svědčí o tom nejenom divácký úspěch Harringtonova filmu, ale i další role Swayzeho v kriminálních filmech jako Break Point (Bod zlomu). (MGM)

Kingjiri

V béčkovym akčnim žánru jsem ke scnénářům hodně shovívavej, ale tady už to při vší vůli fakt nejde - nezanedbatelnou část stopáže má divák možnost sledovat kapelu v Double Deuce baru s tim, že občas se teda semele nějaká barová rvačka a je zajímavý sledovat, jak hlavní postavy dostanou přes držku všude, kam jenom vkročej. Aby toho nebylo málo, téměř všechny rvačky jsou stejný (čest těm posledním, kdy se objeví i slušná přestřelka). Snímek toho teda kromě slušnýho Swayzeho v hlavní roli a full frontal Kelly Lynch příliš nenabízí. ()

tranquill

Patrik zde naprosto konkuruje svým tehdejším akčním souputníkům Arnoldovi i Sylvesterovi, ale na rozdíl od nich přidává i romantiku :-) Prostě 80.léta... ()

Cruchot

Tohle je jeden z těch filmů, které už dneska nikdo nenatočí. Poctivá osmdesátková akčňárna, která si na nic nehraje a ctí základní pravidla žánru. Máme tu superklaďase, mocného superpadoucha a jeho nohsledy, superkrásku, která oba spojuje, superparťáka a skupinu dalších více či méně vedlejších postav, která jim přihrává. Děj je přímočarý, postavy hláškují ostošest a vše směřuje k předpokládanému finále, kde si to oba pánové, pro něž opravdu není jedno město dost velké, na férovku rozdají. Žádné velké umění a ultrarealistické drama z amerického vidlákova. Nicméně řemeslně výborná práce, zábava a taková ta nálada, kterou už dnešní akčňáky prostě nemají. ()

Razzor_82

"Měl jsem to pod kontrolou."  Jeden zaplivaný noční pajzl Double Deuce a správňácký vyhazovač Swayze. Ten sice dostane ve filmu hodně krát na budku ale na druhý funguje pracovně dál. Je to prostě tak sladce hloupé ale dobově atmosférické.  Jednoduchý příběh ve kterém má zazobaný slizký záporák celé městečko pod palcem. Trefný hudební mix rocku a country. Poctivé bojové umění při bitkách a sexy usměvavá Lynch. 7/10 ()

10Domik10

Mne tento film svojou štýlovosťou dobrých a zlých chlapcov z prostredia nočných barov a vecí s tým spojených veľmi sadol. Patrick Swayze ako drsňák a šéf vyhadzovačov ide svojim tempom, ktoré sa počas filmu neustále stupňuje až sa napokon dočkáme slušných nakladačiek... Nič viac tu hladať netreba ! ()

danny_21

Tančící Páťa v roli nejdříve v roli vyhazovače, pak milovníka a nakonec ochránce celého města Jesper, kdy zbavuje tuhle díru od utlačovatelské havěti pomocí několika druhů bojových umění a navíc se ukáže i jako zdatná švadlenka :-) Ale jo, je to docela zábavný, ve stylu akce 80. let, kde se se scénářem moc nepáralo a šlo se přímočaře na to, takže dávám 60 % ()

ZnalecH

Pohodová trochu akční podívaná, u které si odpočinete, ale zároveň u ní ani neusnete. Doporučuji srovnání tohoto filmu s jakýmkoliv dnešním akčňákem. 85% ()

TomStrom

Filmový ekvivalent Walkera Texas Rangera. Stejně trapné, stejně přiblblé. A Swayze jako drsňák, to už je na mou bránici příliš. ()

Psycho.R

Dlouho jsem se hodně bavil, ovšem jak se blíží konec, přichází hlavní hrdina o sympatie, což je škoda, myslím, že to mohlo být decentnější a rád bych ty 4* dal. ()

Nix

Swayze nebyl žádný bijec ani hvězda akčních filmů i když něco na kontě má, ale o to víc jsem si ten film užíval. Je to dycky vzácný vidět někoho v takový roli a vidět, že si to užívá a pečlivě se připravil na takovou roli. Akční scény jsou boží, mají skvělou choreografii a perfektní kameru. No a, že některé otočky vypadaj jako od amatérů, o to šlo a proto mne to tak baví. Celý film má jednoduchý příběh a pozvolnou gradaci k závěru a mne to sedlo. Já si to užil a takové překvápka mám rád. Ostatně, asi ne bez důvodu tenhle film doporučuje i sám Adkins, určitě taky víc proč. ()

Likan7

Správný béčko ze zlatých 80. let. Swayze se sice typologicky do téhle role moc nehodí a když má někoho zmlátit do kuličky, tak je to občas vtipnější než by mělo, ale snaží se. Prostě film o tom, jak si ti stejní týpci dávají furt někde do držky, aby na konci popravili finálního bosse. ()

DEMON

Scenar k filmu mal menej riadkov, nez pocet odhalenych prs (plus nam filmari ponukli aj 2 hole zadky, zial, 1 z nich patril Patrikovi). Kedze sa nejedna o eroticky film, absencia uceleneho pribehu je na skodu. ()

Alojs

Typicky blbounký filmeček z daných let. Hrdina všeuměl-filosof-bouchač-drtič ženských srdcí, dokonale černobílé charaktery, spóóóusta nekonečných mlátiček, několik koček s nafoukaným hárem a to vše... překvapivě zábavné. O to více dnes - přestože už style pokročil a podobné filmy vyznívají až přespříliš sebeparodicky. ()

LukKukla

Dávám jednu hvězdičku jen proto, že ve filmu hraje Patrick Swayze. Nebýt jeho, tak bych volil nejnižší hodnocení. Ve filmu se postupně mlátili rukama, pak došlo na chladné zbraně a nakonec se i střílelo. Samozřejmě, jak to tak bývá v amerických filmech, hlavní hrdina navzdory těžkým zraněním přežil. Osobně mě tento snímek vůbec nebavil. ()

Rimland

Osmdesátková blbina se vším všudy. Řízný rockový soundtrack, svalnatý hrdina, obdařené polonahé blondýny, kýčovité "romantické" scény, sem tam vtípek na odlehčenou, ale hlavně akční pasáže, ve kterých si parta maníků dává pěkně postaru a intenzivně přes držku. Swayze je sympaťák, Elliott ještě větší, Gazzara je správně slizký záporák. Jeden z těch filmů, ve kterých si každý úder či střelu do některého ze zlořádů vychutnáváte se vším všudy a říkáte si, jak by to bylo fajn občas s obdobnou svoločí v reálu takhle zatočit (jen se tím nápadem nesmíte nechat moc unést). ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných