Patrick Swayze hraje muže, který udrží pořádek i v nejdivočejším nočním klubu. Právě díky němu se zanedbaný podnik v malém městečku na Missouri promění ve vyhledávanou diskotéku, kde nikdo nemá strach. Přináší mu to i nepřátele. Chtějí si s ním vyřídit účty nejtvrdším způsobem. Když se jim to nedaří, spojí se s brutálním mafiánem, který ovládá celé okolí. Najednou proti sobě má mladíka, který se odmítá podřídit, i když cítí jasně hrozbu smrti. Road House přesvědčí příznivce Patricka Swayzeho, že je stejně skvělý karatista jako tanečník. Svědčí o tom nejenom divácký úspěch Harringtonova filmu, ale i další role Swayzeho v kriminálních filmech jako Break Point (Bod zlomu). (MGM)

Cement73

Tak som sa opäť dozvedel, že "Road house" znamená v preklade "Hrozba smrti" :)))) Inak scenár priehladný ako číre sklo. V momente, keĎ za Swayzim príde nový majiteľ baru je už jasné, čo sa bude diať od začiatku do konca. Niečo ale na tých B-čkach asi bude, lebo som to dopozeral až do konca. Posledná fráza, ktorú si pamätám: "Ja som nič nevidel, na mňa drbol medveď" :) ()

Zombi

Kdysi jsem to viděl tuším pod názvem Městečko u cesty a hrozně mě to bavilo. Sympatický prostředí i herci, každou chvíli rvačka, pěkná kost a jednoduchej děj bez zbytečných odboček. Velkým kladem je totální sympaťák Sam Elliott. Tehdá bych dal určitě 4 hvězdy, ne-li víc, dnes se střízlivým pohledem 3 hvězdy a pořád si myslím, že to je pohodový béčko. ()

mira007

Tanečník Swayze jako mistr bojových umění vyhazovačem - kupodivu uvěřitelné v době boomu karatefilmů - taková roztomilá věc, která se mi jako malýmu líbila a dneska je koukatelná ze sentimentu ( scéna jak to auto na velikých kolech krosuje auta v autobazaru, tak to byla bomba, která v jiném filmu nikdy nebyla ) ()

dezert

Na westernovým půdorysu odvyprávěný příběh, který má VŠECHNO! Swayzeho v nejlepší formě, cool auta, hlášky, kozy, skvělý bitky (ať už mano a mano nebo hromadný potyčky v hospodě), Sama Elliotta, obří výbuchy, bluesrockový soundtrack, a když si myslíte, že už víc chtít nemůžete, tak přijede monster truck, aby zmačkal asi deset aut v řadě. A to ještě není ani zdaleka konec filmu. Macho osmdesátky v té nejkrystaličtější podobě. ()

Venous666

Nevěděl jsem že tanečník P. Swayze se vůbec dostat k roli akčního lámače kostí. Mile jsem byl překvapen, jen jediná škoda, že jsem tohle neviděl tak před deseti let, určitě bych zvolil větší počet hvězd ()

theSaint

"Pane Daltone, můžete ke svému seznamu jedenatřiceti zlomenin, dvou průstřelů, devíti bodných ran a čtyř šroubů přidat devět stehů." To mi prosím pěkně řekněte, kterému chlapovi a které ženské se tenhle film nemůže líbit? Patrick a Sam Elliott jsou víc cool než dnešní Iron Manové, Thórové a Wolverinové dohromady. Poctivej Biják s úžasnou atmosférou a se vším, co se nám prostě musí líbit. Drsné béčko, které má status kultu a my víme proč. Buď chcete být Swayze a pobíhat v barech jako vyhazovač a bydlet v chatrči, kde za rohem cvičíte Kung-Fu, zatímco u vás dospává neuvěřitelná kočka (samozřejmě vás po probuzení uvidí a vám okamžitě stoupne kredit, jelikož už nejste "jen drsnej vyhazovač" , ale vyhazovač s filozofií) a nebo chcete být Sam Elliott a říkáte si, že přesně takovej sekáč chcete být, až budete v jeho věku. Podtrženo sečteno, úžasnost. ()

Bozvav

V podstatě 80" akční b/c s Patrickem Swayzeem v hlavní roli, která mu vyloženě nesedla. Hloupoučké, naivní a docela nudné. Za mne 35%. ()

JoSte

Skok o tágu coby tyči zapřené o ležícího tlouštíka zakončený saltem s doskokem na podium, jen aby o pár momentů na to seskočil zase zpátky, to se jen tak nevidí. Absurdně vybuchující domy jakbysmet. Připravte se na svět, kde vše řeší pěstní souboje a jakmile někdo vytasí zbraň, záhy je vysokým kopem odzbrojen. V závěrečném souboji dojde dokonce na útok ledním medvědem a hod kopím použitým jako oštěp. A pamatujte, až budete v úzkých, vždycky pomůže kop do kolene. ()

boyd.

Nejlepší film se Swayzym, fakt pecka na kterou se podívám klidně i za 20 let. Tohle je skvost mezi akčními filmy 90. let, klasika která má v mé videotéce už své místo napořád. Dobře natočené akční souboje a hodně nepříjemný hlavní záporák! ()

Lyžař

Road House. Dle názvu bych řekl, že se bude jednat o zcela odlišný žánr. Ale ač jsem se nedočkal očekávaného, byl jsem mile překvapen. Jasně, Patrick se neumí tak rvát jako veleskučení borci (všichni je známe), no ale tenhle film utáhne. No a ostatní svým charismatem také dokáží zaujmout. Třeba jenom Sam Elliott. Není zde ústřední postavou a tudíž nemá tolik prostoru, přesto mi v hlavě zůstanou scény s ním na dlouho. Shrnuto a podtrženo je to romantická věcička se spoustou rvaček (a ta hudba..ta nádherná hudba..tady se vyplatí sáhnout po soundtracku) a hlavně toho, že jsou dobří a zlí. No a že je třeba za dobro bojovat a vytrvat až do úplného konce. Ať už je jakýkoliv. Scénář: *****; Režie: ****; Herci: ****; Hudba: ***** ()

7ynek

Z některých filmů ti v hlavě zůstanou střípky a už je odsud nedostaneš. Patricka S. jsem měl rád a tady byl správňák a drsňák jako tehdá. V hlavě mi zůstali scény jako jeho cvičení u jezera, pořízení auta s kryty na světlech a taky hlavně scéna, kdy tam nějaký chlápek m*dá blondýnu se slovy: "Ty budeš moje každodenní ranní potěšení" ...takové věci mi utkvěli v hlavě u tohoto filmu. A taky jsem se na to díval s taťkou. ;) Patricku, budiž ti země lehká, tvůj odchod mě opravdu mrzel... ()

helloween93

Příjemný akčňák s Patrickem Swayzem, kterej tu hraje vyhazovače v jednom baru. Ten se postaví proti mocnému vládci města a zbytek znáte...Rozhodně zábavný film, který nenudí ani v jednom momentu. Příjmená atmosféra 80. let a Patrick je prostě sympaťák. 3* ()

Macias

Vcelku pohodová řežba. Swayze pěkně namakanej hřeje dámičky, Kelly Lynch zase hřeje mě (jak jí mohl Tom v Koktejlu odmítnout???). A prostě ten jednoduchej příběh a bla bla spravedlnost. Je to podaný klasicky, ale vcelku originální jsou ty rvačky, co se týče stylu boje. A jak by Peter Griffin řekl : ROAD HOUSE! ()

Gixian

Děs. Sledování tohoto filmu pro mě hraničí s utrpením. Parodie, která je nechtěná, a tudiž dělá, že se bere vážně. Dialogy strašně stupidní, motivace postav zvláštní, akční scény nepovedené - prostě nic není jak by mělo být. Teda krom jedné věci - Sam Elliot vypadá fakt jak borec. .) ()

dakarin

Vcelku pěkná pohádka pro dospělé, kde jsou ještě špatní a dobří, spravedliví a křiváci a ... poctivá touha po pomstě. Atmosféra, příběh, kouzlo, herci - to vše pozvedá ;-) Patrik ubytován u sympaťáka v zemědělské usedlosti, naproti přes jezero místní mafián - pěkná hra s kontrasty. Kontrast i u dívek obou hlavních protivníků. Pěkná kamera, trošku romantiky. Jinak takto ve strategicky nevýhodné pozici by si daného bojovníka vyčíhali a vychutnali - ale vzletnost těchto příběhů ukazuje k naději :-) to potřebujeme všichni ... ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných