Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Brano

Spolu s Prcičkami najlepšia teen komédia. Veľmi vydarená road movie so skvelými hláškami, námetom a výbornými hercami. Nevidím dôvod prečo nedať tomu plné hodnotenie. Svoj základný účel to splnilo a ja som sa po celý čas rozhodne bavil. Akurát mi tu chýbal výborný český dabér Seanna Williama Scotta, Filip Jančík. V porovnaní s dnešnými nechutnými tínedžerskými "komédiami" z produkcie USA, ktoré sú plné vulgarizmov a fekálneho humoru je toto unikát. Todd Phillips je proste frajer. U mňa rozhodne jeden z najlepších režisérov komédii, ak nie najlepší. ()

kubilov

Road Trip je takovým fajn spin-offem k American Pie universu, který tak většina fanoušků lehkých (a blbých) teenage komedií přivítá. Legenda Seann William Scott opět totálně válí, Tom Green je prvotřídní magor a Amy Smart? Správná volba! ()

bohhous22

Průměrní režiséři dělají zázraky...???Farelly po svých záchodových perličkach natočil Zelenou knihu???A Joker všechny usazuje na prdel a točil ho tenhle pissmaker???Tak pojď do nás ty srando ()

Blazkowicz

Docela slušná road movie komedie. Hlavně jsem se podíval kvůli S. W. Scottovi. Nemá tady nijak moc prostoru, ale jako jeden z jeho prvních filmů to ujde. Přelom století je na podobné typy filmů (tzn. nenáročné, trošku úchylné teen komedie) dost bohatý. Hned po osmdesátkách moje nejoblíbenější filmové období. 3+* ()

PAVLIS

70% Klasická teen komedie přelomu století, takže s dějem na okrasu a jednoduchým, levným humorem. Spojení několika podivínských postav s řadou více či méně šokujících scének tady ale nějakým zázrakem funguje stále skvěle. Chtě nechtě jsem se musel většinu času přiblble usmívat, a to i cca po 20 letech od prvního vidění. Blbina, ale zábavná. 6.9.2021 - ČSFD 65% / 64% IMDb ()

Hyperbolic

Čekal jsem něco podobného jako byl Eurotrip, bohužel zde jsou některé gagy a scény opravdu tlačené a nehodící se a vážnější nota o vztazích mi tam neseděla. Párkrát jsem se ale zasmál, jako oddechovka se to dá. ()

JohnKEANE

Na takýto spôsob humoru som amíkom pristúpil radšej,než na dalšie American Pie.A to aj napriek tomu,že tu hrá debilný Seann William Scott. ()

Romadoor

No...zápletka nesmyslná, stejně jako spousta dalších detailů, celková atmosféra plytká, ale ono se na to dalo koukat...tak nějak. Jedna * navrch za francouzské toasty bez cukru...... ()

ottik274

Líbilo se mi to i před sedmi lety, líbilo se mi to znova.Patří k tomu lepšímu z žánru teenagerskách komedií. 70% ()

GoldenGecko

Narozdíl od Prciček a některých jiných teenage komedií má tato aspoň děj (více méně rozumný). Ale smysl pro humor, aby člověk pohledal... Jasně, nadržení puberťáci můžou být nadšeni např. ze scény holek ve sprše, ale jelikož se mězi ně neřadím, kouzlo filmu ni uniklo. ()

DooFooS

U tohohle filmu se vždy culím a jen tak vzpomínám, proč že to mám po celou dobu trvání nesutálé pozitivní vibrace. ()

rozinka93 odpad!

Lidi, viděli jsme stejný film??? Děj je mírně stupidní, už na začátku víte, že když poprosí kámoše, aby poslal VHS přítelkyni, tak do obálky dá druhou kazetu, dokazující nevěru, a co následuje potom nemá hlavu ani patu. A hodně mě udivilo, že zde má 65%, já ho tipovala, že bude všemi oceněn nejvýše jednou hvězdičkou, která by byla za to, že jste se občas mohli zasmát blbosti hlavních postav. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“