• GodComplex

Pohodova road teen komedie, ktera doplaci na ne zrovna extra zajimave deni a pomerne nesympatickou skvadru, kde jediny kdo stoji za zminku je spravny kostej DJ Qualls a borec krmici anakondu Mitche. Kazdopadne po shlednuti tohohle kousku si to asi rozmyslite, az si priste budete chtit objednavat toasty. 4/10(3.7.2011)

Slušná teenage komédia s nápadom a hlavne bez prehnaných scén tlačených do trápnosti, ako sa stáva v dnešných časoch stále viac pravidlom. Partia bláznov je celkom vyrovnaná, každý z nich si odhryzne svoj kúsok filmu. Ako bonus ležérne vyzlečené scény, dokonca aj s hlavnou hrdinkou Amy Smart. Záver je taký priemerný, tam sa už nepodarilo nič mimoriadne vymyslieť.(6.5.2013)

Je to kravinec, ale v rámci teenagerovské komedie celkem perlička. Přisprostlosti je tu tak akorát, člověk nemusí zhnuseně kroutit hlavou nad velkými nechutnosti. Partička je vcelku úsměvná, ale že bych se u toho válela smíchy, to rozhodně ne. Příběh jak ze šablony pro mladší vrstvy na můj vkus velmi dobře doplňují super písničky. Herecky je to utáhnuté vcelku dobře, děsně mě tam iritoval blbec s hadem a vypravěč v jedné roli.(21.5.2012)

Celkem sranda, které ke čtvrté hvězdě chybělo vidět to v původní anglické verzi (a ne s debilním levným dabingem). Jinak fór se slepeckým autobusem a hlavně konverzace s nevidomou recepční patří k vrcholům filmu. "Nekrmte mi toho psa!" "Já ho nekrmil." "Nelžete. A netvařte se na mně takhle!". Jo - a Tom Green je psychopat.(18.12.2009)

Tahle komedie mi k srdci nikdy moc nepřirostla, ale není to až tak moc velká pitomost. Je vidět, že se to hodně snaží svézt na úspěchu "Prciček", ale aspoň se to zbytečně nesnaží šroubovat na téma "ztráta panictví". Příběh má smysl, ale o samotný road trip vlastně ani tak moc nejde, toho je zde minimum. Sem tam je tu dobrý vtip nebo zajímavý postava.(11.5.2014)

• - Pracovník v moteli číta časopis, na ktorého obálke je Drew Barrymore. V dobe natáčania bola Drew zasnúbená s hercom Tomom Greenom, ktorý vo filme účinkoval. (m.a.t.o.)

• - Cameo: režisér Todd Phillips si zahrál fetišistu v autobuse, který se snaží Amy Smart olízat nohy. (Stocki)

• - Pracovník v moteli sleduje v televízii dokumentárny seriál The Joy of Painting (1983). (QooBo)