Chtě nechtě se ke kajícně pozitivním komentářům musím přidat. Road Trip sice je americká teenagerovská komedie, ale narozdíl od mnoha jiných má kromě několika děsivých scén (na nichž má lví podíl Tom Green) i dost nezapomenutelných momentů, které opravdu stojí za vidění. Tohle je prostě to lepší ze záplavy komedií, kterou nám naši mírumilovní američtí bratři poskytují.(12.5.2003)

Fakt úchylárna, ale tim správným stylem, kterej je děsně zábavnej. nějvětší úchylák ve filmu je jednoznačně Tom Green takový hovado se jen tak nevidí, ale ten tam moc podstatnou roli nemá. Příběh je založenej na docela jednoduchým tématu, ale za to se z něj dá docela dobře vyždímat spousta krutejch scén, ve kterých řáděj hlavně Sean William Scott a Qualls(25.2.2007)

• Marek1991

Vo svojej dobe veľmi vtipný a zábavný cestovný film s riadnou dávkou sexizmu, ktorý sa veľmi podobá Prci prci prcičkám, vo svojej dobe zapadol do rady pubertálnych filmov, ktoré svojou trápnosťou, hlúposťou a jednoduchosťou bavili, navyše v ňom hral mne sympatický Seann William Scott a veľa zaujímavých blondín, ale stále je to hlúposť. Sú to vulgárnosti a naozaj taký fekálny humor s celkom zaujímavým koncom a napriek svojej naivite to bolo zábavné, nie je to nadčasový humor, ale stále sa na tom dá aspoň mierne zabaviť, je to svojsky šialené a neodsudzujem to úplne.(30.1.2013)

• GodComplex

Pohodova road teen komedie, ktera doplaci na ne zrovna extra zajimave deni a pomerne nesympatickou skvadru, kde jediny kdo stoji za zminku je spravny kostej DJ Qualls a borec krmici anakondu Mitche. Kazdopadne po shlednuti tohohle kousku si to asi rozmyslite, az si priste budete chtit objednavat toasty. 4/10(3.7.2011)

Nejlepší z typických teenage komedií - a to naprosto bez debat. Sympaťáci jsou sympatičtí, lump je odporný, hňupové šikanovaní a vlastně všechno tady funguje tak jak by mělo. Zajímavé postavy, příjemní herci v čele s Meyerem + perfektní!! soundtrack. To všechno citelně převyšuje těch pár trapných nechutných fórků.(6.1.2007)

• Tom Green

• - Pracovník v moteli číta časopis, na ktorého obálke je Drew Barrymore. V dobe natáčania bola Drew zasnúbená s hercom Tomom Greenom, ktorý vo filme účinkoval. (m.a.t.o.)

• - Roli Jacoba měl původně ztvárnit Crispin Glover. Role se nakonec ujal Anthony Rapp. (Stocki)

• - Přestože se film odehrává na Univerzitách Ithaca, Boston a Austin, většina těchto scén se natáčela na univerzitách Georgia Tech, Emory University a University of Georgia, které se nacházejí poblíž Atlanty. Univerzita, nad kterou se na záčátku filmu přelétává, je Harvard. (Cheeker)