Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Trailer

Radiq

Můžou za to hlavně ujetej Tom Green (krmič) a DJ Qualls (vychrtlina), částečně i Seann William Scott (nikdo už mu asi neřekne jinak, než Stifler - přičemž v této komedii je lepší, i když stejně zhovadilej) a několik dalších velmi vtipnejch postaviček (obzvlášť obsluha motelu, chchch). I ti ostatní jsou docela vtipní. A tak nám vznikla fakt dobrá komedie a několika skvělejma hláškama a fórkama. Viděl jsem to po letech znovu a libilo se mi to uplně stejně, jak tenkrát. ()

POMO

Road Trip mi prišiel ako prvá pozerateľná teenagerská komédia. Akoby sa v DreamWorks chceli vyvarovať stupidity, vulgarizmov a fekálností a chceli nakrútiť morálne nezávadnú variáciu na teenage filmy, vhodnú aj pre najmenších divákov. Ale pre morálnu úroveň film nevyzdvihujem. Road Trip ma prekvapil sviežim námetom, nenásilným a civilným (hoci bláznivým) humorom. A skvelým castingom. ()

Ištván87

Nevím jak vy, ale já se pobavil. Seann William Scott tu podává asi nejlepší herecký výkon své kariéry a celkově se jedná o takový ostřejší prcičky. A to tím, že je tu jeden degen vedle druhýho a všechno je to dost ovlivněný tím, že to vypráví největší mamlas na světě, jménem Barry. Jinak je to docela příjemná jízda. ()

maxi6

Rozhodně tento typ komedií není moje krevní skupina. Teenagerskými snímky nás amíci zásobují den co den, bohužel najít ten, který bude lahodit našemu oku a cítění je jako hledání jehly v kupce sena. Kromě několika hlášek a nadevše převyšujícího malého ušatého DJ Quallse, vše opět sklouzává do běžného stereotypu konzumní zábavy dnešní mládeže. ()

Rocky88

Příběh až podezřele připomíná Nebezpečnou zásilku, takže o originálnosti nemůže být řeč. Navíc jako správná teenage komedie nabízí pár fekálních vtipů, detailní pohled na celou ženskou zoo - tedy i s bobříky - a samozřejmě i tunu trapností a plejádu herců, kteří si přímo říkají o pořádnou šikanu. Co na tom, že se pár vtipů povedlo, to se povede i každému druhému hororu. Tu druhou hvězdičku dávám za fakt, že to aspoň není tak trapné jako American Pie, Snowboarďáci s Rafťákama a další skvosty. . . ()

• Přestože se film odehrává na Univerzitách Ithaca, Boston a Austin, většina těchto scén se natáčela na univerzitách Georgia Tech, Emory University a University of Georgia, které se nacházejí poblíž Atlanty. Univerzita, nad kterou na začátku filmu přelétává kamera, je Harvard. (Cheeker)
  • Náklady na výrobu byly přibližně 16 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)