Na "puberťáckou komedii" velmi příjemné... líbilo se o trochu víc než Prcičky I a mnohem víc než jiný podobný taškařice... pravda je, že hodnocení v této kategorii bych měl asi nechat jiným.. silné 3/5... už kvůli kočce Amy Smart...a postavě D.J. Quallse. Pár fórů (krmení hada, staříkova erekce) je opravdu hodně dobrých, pár postav připomíná ty lepší z Malé velké Británie (natočené až později) (recepční v motelu, ale i duo staříků), prostinký děj nevadí, protože jde o atmosféru a ta je ve školním autobuse většinou výborná. Jen ten úplně hlavní hrdina mi neseděl, připadal mi tak o deset let starší a Amy bych mu nedal... to už bych ji zkusil ukecat sám jako zkušený padesátník...(3.2.2010)

Zcela typická, americká, bláznivá jízda. Proč oni musí do těchto filmů pořád cpát výrazy jako "koule, pták", apod.? Velmi často ještě s doplněním příslušně vulgárních a nechutných scén. Bez těchto aspektů bych možná hodnotila i výše. Ale kdyby zde nehrál, pro mě nejsympatičtější a dost velký klad tohoto filmu, Breckin Meyer, a další známí herci z teen komedií, hodnotila bych klidně i méně.(12.5.2009)

Můžou za to hlavně ujetej Tom Green (krmič) a DJ Qualls (vychrtlina), částečně i Seann William Scott (nikdo už mu asi neřekne jinak, než Stifler - přičemž v této komedii je lepší, i když stejně zhovadilej) a několik dalších velmi vtipnejch postaviček (obzvlášť obsluha motelu, chchch). I ti ostatní jsou docela vtipní. A tak nám vznikla fakt dobrá komedie a několika skvělejma hláškama a fórkama. Viděl jsem to po letech znovu a libilo se mi to uplně stejně, jak tenkrát.(26.7.2012)

Po tolika letech mi to už nepřijde tak vtipné jako dřív, ale snižovat o hvězdičku si nedovolím, protože Road trip mi poskytl celkem už (zatím) asi 9 hodin dobré zábavy. Todd Phillips prostě ukázal, že jeho komedie budou i v budoucnu plné skvělých herců a spousty výborných nápadů, u kterých se divák bude válet smíchy.(16.1.2011)

Zřejmě nejlepší americká teenagerská komedie co jsem zatim viděl. Vtipy nepřecházejí do trapnosti a herci jsou nečekaně všichni velmi dobří Ať už je to B. Meyer, S.W. Scott, P. Costanzo nebo Tom Green jako vypravěč. Ten je na tom filmu naprosto úžasný nebýt jeho tak by ten film byl za 3* on dělá ten film unikátním jelikož scény s ním, hadem a pochoutkou pro něj byly naprosto úžasné. Ani chvilku jsem se u filmu nenudil a ani mi to nepřišlo zas tolik nechutné --- Ty sis natočil videokazetu jak se miluješ s Beth a poslal ji svý holce místo tamtý? To není fér. Proč ona uvidí tu kazetu a my ne?(9.8.2006)

• - Natáčeno od 16.října do 27.prosince 1999. (Stocki)

• - Autori scenára, Todd Phillips a Scot Armstrong, sa pri písaní čiastočne inšpirovali vlastnými zážitkami z vysokej školy. (m.a.t.o.)

• - Cameo: režisér Todd Phillips si zahrál fetišistu v autobuse, který se snaží Amy Smart olízat nohy. (Stocki)