Zcela typická, americká, bláznivá jízda. Proč oni musí do těchto filmů pořád cpát výrazy jako "koule, pták", apod.? Velmi často ještě s doplněním příslušně vulgárních a nechutných scén. Bez těchto aspektů bych možná hodnotila i výše. Ale kdyby zde nehrál, pro mě nejsympatičtější a dost velký klad tohoto filmu, Breckin Meyer, a další známí herci z teen komedií, hodnotila bych klidně i méně.(12.5.2009)

Nech zhorím v pekle, ale mne prišiel ROAD TRIP ako prvá pozerateľná teenagerská komédia. Akoby sa v DreamWorks chceli vyvarovať stupidity, vulgarizmov a fekálností a chceli nakrútiť morálne nezávadnú variáciu na teenage filmy, vhodnú aj pre tých najmenších. Ale moje vyzdvihnutie tohto filmu nesúvisí s jeho moralizáciou. ROAD TRIP ma prekvapil sviežim námetom, nenásilným a civilným (i keď bláznivým) humorom i skvelým castingom. Buď som mal len slabú chvíľku pre tento typ komédie alebo je naozaj o niečo lepší, než jeho vrstevníci (vrátane MARY a PRCIČIEK).(25.5.2002)

To je prostě kultovní film. Kdo neviděl road trip tak nezažil nic skvělýho. My jsme podle něj dokonce pojmenovali svoje hromadné chlastací akce. Tohle je film co za to stojí. Pes co hulí trávu, černoška s obrovskejma bombarďákama, jeden obří had,onanie jinak a jedna špatná videokazeta. A Road Trip může běžet a běžet.(10.8.2005)

Fakt úchylárna, ale tim správným stylem, kterej je děsně zábavnej. nějvětší úchylák ve filmu je jednoznačně Tom Green takový hovado se jen tak nevidí, ale ten tam moc podstatnou roli nemá. Příběh je založenej na docela jednoduchým tématu, ale za to se z něj dá docela dobře vyždímat spousta krutejch scén, ve kterých řáděj hlavně Sean William Scott a Qualls(25.2.2007)

Nejlepší z typických teenage komedií - a to naprosto bez debat. Sympaťáci jsou sympatičtí, lump je odporný, hňupové šikanovaní a vlastně všechno tady funguje tak jak by mělo. Zajímavé postavy, příjemní herci v čele s Meyerem + perfektní!! soundtrack. To všechno citelně převyšuje těch pár trapných nechutných fórků.(6.1.2007)

• - Pracovník v moteli číta časopis, na ktorého obálke je Drew Barrymore. V dobe natáčania bola Drew zasnúbená s hercom Tomom Greenom, ktorý vo filme účinkoval. (m.a.t.o.)

• - Cameo: režisér Todd Phillips si zahrál fetišistu v autobuse, který se snaží Amy Smart olízat nohy. (Stocki)

• - Natáčeno od 16.října do 27.prosince 1999. (Stocki)