Na tento film nahlížím jako na klasiku mezi teenage komediemi. Film vznikl nedlouho po prvním díle legendárních Prciček, a nutno říci, že mne nesmírně zaujal. Viděl jsem ho už asi pětkrát, ale vždy se mi líbí stejně a vždy se u něj stejně bavím. Je tu zajímavá zápletka, neokoukaní herci (zamiloval jsem si Berryho, jeho herecké výrazy jsou prostě úchvatné) a řada vtipných situací (omeleta s velkým množstvím moučkového cukru či Bett, která jede na špatnou univerzitu a odnese to nevinný mladík). Taktéž je zde docela dost bláznivých fórků a super scén. Vidím to tak na 70%, celkem čtyři hvězdičky, a to z výše jmenovaných důvodů. Tohle je zkrátka z mého pohledu téměř dokonalá komediální road movie, kterou stálo za to vidět. Vždy se rád k tomuto filmu vracím a při každém dalším zhlédnutí si to pokaždé parádně užívám. Tahle komedie prostě pobavila a rád se na ní kouknu kdykoliv znovu...(8.5.2007)

Fakt úchylárna, ale tim správným stylem, kterej je děsně zábavnej. nějvětší úchylák ve filmu je jednoznačně Tom Green takový hovado se jen tak nevidí, ale ten tam moc podstatnou roli nemá. Příběh je založenej na docela jednoduchým tématu, ale za to se z něj dá docela dobře vyždímat spousta krutejch scén, ve kterých řáděj hlavně Sean William Scott a Qualls(25.2.2007)

Soundtrack Michael Simpson: 1. Mr. E's Beautiful Blues - Eels ,2. E.M.S.P. - Kid Rock ,3. Early Morning - Jungle Brothers ,4. It's Tricky - Run-D.M.C. ,5. Anything, Anything (I'll Give You) - Buckcherry ,6. Fortune & Fame - The K.G.B. ,7. Pumping On Your Stereo - Supergrass ,8. Lovin' Machine - The Jon Spencer Blues Explosion ,9. I Wanna Rock - Twisted Sister ,10. Voodoo Lady - Ween ,11. I'm Gonna Fall - Ash ,12. Inside My Love - Minnie Riperton ,(14.5.2011)

Spolu s prvními třemi "díly" American Pie to lepší z typických teenage chlastacích komedií. Pobaví se snad každý, a přitom nejde o balast, který vzniká napodobováním téhle skoro klasiky.(27.8.2008)

Jedna z mnoha tuctových teenegerovských komediích, které se vezou na vlně úspěchů Prciček, ale narozdíl od těch ostatních je docela i vtipná. Docela.(24.5.2004)

• - Roli Jacoba měl původně ztvárnit Crispin Glover. Role se nakonec ujal Anthony Rapp. (Stocki)

• - Pracovník v moteli číta časopis, na ktorého obálke je Drew Barrymore. V dobe natáčania bola Drew zasnúbená s hercom Tomom Greenom, ktorý vo filme účinkoval. (m.a.t.o.)

• - Na konci filmu údajne dorazia hrdinovia do Austinu, no v skutočnosti sú len pred školou Emory University, ktorá sa nachádza v Atlante. (ShortyIC)