Pro rodinu Brownových končí legrace – na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný – dokud nedorazí dva vesmírní šerifové, odhodlaní vykopat ohavné nestvůrky z planety! Je to mimozemské dobrodružství, plné akce – a hemžící se Critters! (Magic Box)

paclinqa

Je to fakt sranda, když jsem byla menší, tak jsem se u toho celkem i bála, ale teď je to jen pro pobavení. A ty příšerky jsou mi náhodou moc sympatické, taky bych chěla mít jednu doma (v kleci:-)) ()

TesterX

Strašná kravina, která udržuje zábavu díky skvěle navrhnutým potvorám. Jakmile jsou na scéně samotní Critters, tak se divák baví, ale těch pár scén nedokáže smazat úděsně zdlouhavý začátek (přibližně třičtvrtě hodiny) s potencionálními oběťmi. ()

pl4nt

Když jsem ten film viděl, tak označení komedie by bylo to poslední, které by mi k tomu pasovalo. V dnešní době už samozřejmě critters-áci nevypadají ani zdaleka tak strašidelně, jako před 12 lety :) ()

Dexter666

Keď som bol malý, tento film ma priťahoval ako magnet. Samozrejme, že sa mi potom o "mäsožravých ježkoch" celé noci snívali zlé sny, v horšom prípade som sa bál zaspať, aby spod postele nejaký nevyskočil a neuhryzol mi pár prstov. Z pohľadu dnešného vidím len b-type horor so všetkým, čo k tomu patrí - hysterická a vreštiaca mama, nelogičnosti typu `chlapčenský delobuch rozfláka mimozemskú loď` a samozrjeme mnohé ďalšie. Osobitné miesto majú však u mňa critters vždy isté. ()

wray

klasika (ktoru som bohuzial vtedy ked isla na TV/Videa nevidel). 25 rokov po natoceni - stale pozeratelne. ziaden novy napad (v porovnani s tym co tu odvtedy bolo), mimozemske potvory pridu na Zem a robia neplechu v malom americkom mestecku na vidieku. Napokon to vsetko zachrani (resp. velkou castou) najmensi clen rodiny - sikovny maly chlapec. vsade citit 80 roky, su tam vybuchy a strelba, (dvaja cool kozmicki serifovia) na konci dobro zvitazi nad zlom, kasika. 2, kebyze to vidim ako maly tak z nostalgie asi aj 3 ()

Jason13

TV klasika z dětství.. Tenkrát jsem považoval tyhle chlupaté koule za nejvíc cool monstra z hororů. :D Dnes dávám přednost spíš jejich o dva roky mladším "bratrancům" Gremlins (vetší zábava, lépe vypadající potvůrky), ale minimálně první dva díly Critters jim sekundují velice zdatně! ()

brasek

Keď som film videl prvýkrát bol som nadšený, proste je to sci-fi horor zodpovedajúci 80. rokom kedy bol natočený. Dnes neviem ako by som hodnotil takýto filmový počin. ()

JesterKruger

Předtím než jsem si tento film pustil, tak jsem si do své hlavu vsugeroval, že žádný Gremlins neexistuje. Bohužel to nepomohlo. Film není výborný a chvílemi mě nudil. ()

zurivymlok

No, jestli to byl pokus napodobit Gremliny, tak se moc nepovedl. Ale dejmetomu, že se na to podívat dá, pokud vám je méně jak 15 let. ()

valmet

K tomuto filmu se váže vzpomínka na rané dětství, kdy mě hlídala naše sousedka v paneláku a aby ode mě měla pokoj, posadila mě k tv a řekla ať si něco pustím. Vybral jsem si právě tento film. Když se vrátila máma, říkala, žer jsem byl úplně bledej a nějakej čas jsem se bál chodit na záchod, neboť pod stropem byla větrací mřížka... :-D ()

JJaannee

No když jsem byla menší a mladší, tak mě to přišlo dost děsivý...potvory z vesmíru...ale teď je to docela dobrá sranda...i když nevím jestli se na to podívám zase...možná by mě to mohlo i nudit...takže si nechám ten dětský dojem... ()

Zemřel herec M. Emmet Walsh

Zemřel herec M. Emmet Walsh