Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

Keytt

Oddechovka, ideální na sobotní odpoledne, ale vše funguje jak má a dokonce i Sandler je snadno stravitelný. 80% PS: jsem ráda, že film končí hned po zápase, protože vážně nechci vědět, jak moc se dozorci pomstili. ()

brasek

Mierne lepšie ako priemerná športová komédia. Mám rád NFL a tak mierne mám slabosť aj pre tento snímok, jeden z lepších filmových činov Adama Sandlera. ()

Shimmy

Na tenhle film se vždy ráda podívám, nejenom proto, že mezi mé oblíbené filmy patří komedie se Sandlerem, ale i proto, že tomuhle filmu nic nechybí, je v něm od všeho trochu a tak to má být. Palec nahoru ()

Merenre

Tak 75 % je opravdu trochu moc, ačkoli to nebylo špatné. Nebyla to ale ani žádná pecka, řekl bych naprostý průměr a typický tovární produkt, který není ničím výjimečný, ani ničím vysloveně nepropadá. Sandler je víceméně špatný herec i komik, o Chrisu Rockovi škoda mluvit, děj, hlášky, postavičky - všechno je tak typické, že o tom ani není co říct. ()

Sympy

Nechápu proč se točí tyhle na chlup stejný předělávky akorát s pár inovacemi a vtípky navíc.Po shlédnutí Fotbalu za mřížemi vás tady opravdu nic nepřekvapí. Navíc je jen levný US humor. ()

PatrikP4

Je to celkem sranda na to koukat jakej tým dá vlastně nakonec Sandler dohromady a nakonec není o vtip nouzy. Switovski, Battle, Turley atd. nakonec z toho je velmi slušná komedie. Jen my příjde že je to stejné jako ve Vybíjené (jediný na který si teď vzpomenu), ale hlavní hrdina se otočí zase a udělá zase všechno co někdo chce a nakonec se zase vrátí to mě celkem opět naštvalo. ()

p.a.douch

Americká předělávka filmu "Fotbal za mřížemi" (2001) s Vinnie Jonesem v hlavní roli. Syžet tohoto filmu je stejný, změnil se jen sport. Tím nechci říci, že je to špatný film, funguje dobře. Režie Petera Segala je dobrá a výkony zúčastněných herců také. Bavil mě a jeho sledování nikomu neublíží, naopak. ()

tomas_j

Dobře jsem se bavil, ale ten zápas na konci byl na mě nějaký dlouhý, přitom bylo úplně jasné, co se tam bude dít... ()

1Evica1 odpad!

Nemám rada stupidne filmy a tento k nim partil.po dlchšej dobe som si pustila film (komédiu) že sa zasmejem a zasmiala som sa akurát trapárne. Komu sa páčil musí mať IQ pod 20. Jednu * len za snahu. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

PTuranyi

Sú dva dôvody vidieť tento film. Buď máte radi americký futbal alebo Adama Sandlera. Celkom priemerný film "from zero to hero" so síce výbornou produkciou a dobrými hereckými výkonmi, ale zato s kopu klišé, plochými postavami a predvídateľným koncom. Spočiatku to vyzerá na komédiu, veď Adam Sandler, bizarný rozchod a vtipkovanie na účet policajtov, čo sa vzápätí zmení na väzenskú drámu. Ale len na okamih pretože film ďalej balansuje na rozhraní týchto žánrov. Teda pokiaľ vás bavia väzenské "štetky" ako roztlieskavačky či cheeseburgerový tučko. Nezachráni to ani Rob Deuce Bigalow Schneider na záver. 50% ()

PavHer

Celkem obstojná komedie z vězeňského prostředí, kterou bych zařadil mezi takové ty klasické Sandlarovky. ()

Trageeed

Čtyři kusy za to že se Sandler neprojevuje jako Sandler a za návod jak na český zkorumpovaný rozhodčí!!! Škoda každý rány, která padne vedle!!!! ()

Luke55

Sandlera mám rád a tak jsem se těšil na pořádnou porci srandy.Pak jsem ale zjisti,že to není typická ''sandlerovka'',ale jak řekl v závěru filmu jeden týpek ''Who gives a shit''.I tak to sranda byla.Je málo dobrých sportovních filmů a ještě méně antisportovních a tenhle je fakt dobrej.Při výběru týmu z těch nejbrutálnějších bláznů jsem se řezal smíchy,byla zde i spousta skvělých hlodů a závěrečný zápas byl velmi kvalitní.Trošku navíc tady zase byla ta citová vložka,ale moc dlouhá nebyla a taky vyloženě nepřekážela.Výsledkem je dobrá porce zábavy na nudný večer za 75% ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice