Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

slouy

Tento snímek jsem viděl snad 10krát a pořád se ho nemohu nabažit. Jeden z mých oblíbených filmů, které jsem doposud viděl. Filmu přidává na kvalitě Adam Sandler, můj oblíbený herec, který tomu dodává správný šmrnc. V tomto filmu je řada hlášek a vtipných scének, u kterých se zasměje snad každý. Strašně se mi líbil soundtrack Here comes the boom, který provázel celý film. ()

Ezekiel1

Jaká škoda. Ve vězeňském prostředí je TRESTNÁ LAVICE supr pohodová komedie. Už tak trošku tradičně závěr je nechutně dojemný poamericku. Rozhodující zápas nabídl podobně nešťastný konec jako u Vybíjené. S tímhle mi můžou zkrátka Amíci políbit prdel, protože je to neskutečným způsobem trapné. Tento fakt mi nedovoluje udělit The Longest Yard více než 3*. ()

Haymar

Na první pohled sice trochu divoký, nicméně rozhodně ne nezajímavý crossover vězeňského dramatu a sportovní komedie, kde není nouze o akci, humor ani hlášky. Bohužel většinu toho obstarávají spíše ostatní přihrávači než hlavní star! Ač mám Sandlera (a jeho filmografii obecně) moc rád, do role fotbalovýho bouchače mi zkrátka vůbec nesedl. Film byl navíc prošpikován všemi možnými klišé a nehorázně šablonovitými postavičkami i předvídatelným dějem. K dobru přispívá parádní obsazení (Rock, Reynolds, Fichtner, Cromwell, Crews... a samozřejmě nepostradatelné cameo Schneidera) i účast pár skutečných ex-sportovních hvězd (Bosworth, Austin, Goldberg)... ()

Prochy38

Nemůžu si pomoct, ale tyhle sportovní filmy se mi líbí. A tahle komedie mě obzvláště bavila. Dobré gagy. Bohužel, a za to musím snížit hodnocení, není to žádný originál. Kdo nezná Vítězství se Stallonem a Pelém, nebo novější komedii Mean Machine s V. Jonesem a J. Stathamem, kde si to vězni rozdávají v nefér zápase proti bachařům. Trocha klišé, ne? Ale stejně jsem se bavil. A. Sandler hrál fakt sympaťáka, Ch. Rock pohoda a tuna dalších známých obličejů. Nemohu nezmínit tradiční chvilku R. Schneidera, které si se Sandlerem rádi prohazují. A v neposlední řadě kouzelná C. Cox, která nám ukázala, proč patří mezi mé TOP herečky. "To je týden na samotce!!" "No a?!:D" ()

kill-tec

Trestná lavice je moje srdcovka už nějaký ten pátek. A díky tomuto snímku vystoupal skvělý Sandler až na samotný vrchol mojí TOP. Je to sice klasická americká výroba, ale pro filmy z vězení mám slabost.. kord když tam hrajou fotbal. ()

iampatrik

První polovina skvěle pobaví klasicky po Sandlerovsku, já jeho styl mám rád, takže jsem se skvěle bavil.. Druhá polovina už je sportovní alá zápas z jakéhokoliv tuctového dětského televizního filmu, ale přesto byl záživný, proč? Jelikož se zde objevuje plno testosteronových chlapíků, fotbalový zápas tak občas připomíná spíše wrestling, což taky není překvapující, stačí se podívat na bývalé povolání (ne jenom wrestleři) některých herců a že jich není málo... ()

Xavi6

Myslím, že tohle je jedna z těch lepších komedií. Má celkem poutavý děj a poměrně kvalitní obsazení. Na mě byl příliš nudný a zdlouhavý začátek, kde jsem se ničemu nesmál, poté jak začali trénovat, tak už to o něčem bylo a konec byl taky jeden z těch průměrných, ale ne zas tak špatný. Prostě dobrá komedie se Sandlerem. ()

Hanes88

Co dodat?? Naprosto povedená komedie v čele se skvělým Sandlerem. Naprosto úžasné hlášky a navíc děj byl chvilkami, což není úplně u komedií obvyklé, i dojemný. Jednu hvězdičku však musím ubrat kvůli pár scénám, které tam opravdu být nemuseli. Jinak ale opravdu převládá nadšení. 80%. ()

J*A*M*A*L

Adam Sandler - Mistr romantických komedií nyní ve vězení.Byl to pro mě obrovský filmový zážitek.Vynikající obsazení tahle banda byla naprosto senzační a film byl naprosto skvělý u kterého jsem se moc bavil.Vzpomínám si když jsme byli ještě na základce a tento film u nás zrovna frčel.Tuhle jsme zrovna měli hodinu tělocviku a plán hodiny: Rugby.Tak jsme si všichni někoho vybrali a byli jsme jako tihle borci z texaského vězení.100% ()

tarponko

Pre mňa je Trestná lavica to najlepšie v čom sa Sandler objavil. Skvelá komédia s jednoduchým dejom a s vtipnými hláškami na adresu všetkého čo malo vo väzení nohy. Postavu Paula Crewa ako bývalého profesionálneho hráča americké futbalu si proste musíte zamilovať. Ak sa tak nestane do 15 minút, tak film asi radšej vypnite. ()

Lefty86

Výborná komedie z vězení, která nenudí ani vteřinu, ten nábor "fotbalistů" je vynikající, Obrovitý Bob Sapp nebo Dalip Singh dodávají filmu říz. Na konci trochu slz za zabití Starosty, jeden z mých nejoblíbenějších filmů ()

Strandmon

Hrozně zábavnej a příjemnej film. Chtěl jsem napálit pět, ale nebudu to zas tak přehánět. Na zahnání nudy senza snímek! ()

orkadimenza

Asi nejvíc šablonovitý film, co jsem viděl, ale přesto musím ocenit, že mi to ani trochu nevadilo. Jelikož jsem Big Stana viděl ještě před trestnou lavicí (skvělé že se pak samotný "nástupce" objevil na konci), tak šlo přesně očekávat nejen směřování děje, ale i charaktery jednotlivých postav. Některé vtipy jsem nemusel (homo holky a zženštilý Bob Sapp se steroid manem), a někdy jsem se smál, jak je to celé debilní, ale jinak jsem se bavil a jako komedie na pročištění hlavy funguje Trestná lavice bezchybně. Obzvlášť potěšili Nelly s Jamesem Cromwellem. ()

petrfox

Filmy, které se točí kolem "nošení americké šišky" mě většinou nudí, ale v kombinaci s Adamem Sandlerem a Chrisem Rockem to zas tak špatné nebylo... ()

peto580

5,5,5 a este raz PAT! Odo mna paradnych pat hviezdiciek ktore dostava tato velice nadpriemerna komedia. Dostalo ma to uplne vsetkym. Od sviznosti ktoru si film udrziava cely cas, vtipnosti, cez absolutne genialne hlasky ktore su vysperkovane do jedineho slova... Dalsim plus je herecke obsadenie vedlajsich uloh a naviac namakanych steroidakov na jeden meter stvorcovy :D Prosto jedna s najlepsich komedii jaku som kedy videl. Takze mozem len a len odporucit PS: odporucam cesky dabing pred slovenskym. Je fakt podareny a moze konkurovat aj oreginalnemu ()

Ollie235

Zatím nejlepší ,,sandlerovka", kterou jsem viděl. Přiznávám, že mám slabost pro sportovní a vězeňské filmy. Tady se to navíc sešlo tak, že vězni mají možnost nakopat prdele dozorcům- to už je úplný filmový ráj :) A člověk se u toho ještě občas zasměje. Chlapi jsou tady drsní, neberou si servítky a to k vězení patří. Příběhová linie se táhne v dobrém drama-komediálním duchu a rozhodně funguje. Akorát bych ze scénáře vymazal ty ,,roztleskávačky", ty byly víc trapný než vtipný. Jinak ale fajn film, na který, doufám, ještě někdy narazím. ()

Mikino00

Každý kdo viděl alespoň jeden film se sportovní tématikou, si dovede představit v naprosto hrubých obrysech jak se bude celý film vyvíjet a možná i sepsat podobný scénář, takhle to ale prostě funguje a není důvod proč podle šablony nejet. Škoda jen, že nehráli nějaký smysluplnější a zajímavější sport. Sandlerovi jsem to moc nevěřil, radši bych viděl v čele Reynoldse. Ale slušná podívaná to je. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice