Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

Kubula333

Nemůžu si pomoct, ale filmy nebo seriály z vězeňského prostředí mě prostě berou a tento mě nadchl nejvíce a myšlenka zápasu dozorců proti vězňům ještě víc. Nejde tady jenom o poslední zápas, ale o celý děj filmu, který je fantastickým způsobem doplněn vtipnými scénkami. U tohoto filmu si nebude moct dojít na záchod, aby vám něco neuteklo. Nejlepší a nejvtipnější část tohoto filmu, je jak Adam Sandler nabírá do svého týmu hráče, kterým jde jen o to, aby mohli dozorcům co nejvíce ublížit a všechno jim oplatit. V závěrečném zápase by se zprvu mohlo zdát, že dozorci vyhrají, ale Adam Sandler v roli profesionálního hráče na konci zabere a vězňové vyhrají. ()

Blazis34

Po dvaceti minutách filmu se dá vytušit, jak asi film dopadne. Ale jinak film se mi líbil, je zde spoustu dobrých hlášek i scén. Na druhou stranu je zde vězení hodně zkreslené. Vypadá to, že je to sranda tam být, aspon tam máš volno a můžes stále hrát fotbal. No nevim nevim, jestli je taková realita, i když jde o komedii, mohlo to býti natočeno poněkud důvěryhodněji. Jinak bych vyzvedl herecký výkon sympaťáka Adama Sandlera a pár pořízků odpykávající si trest. ()

p.i.t.b.u.l

Naprosto skvělá komedie s vězeňského prostředí, kde se utkají vězni s dozorci v americkém fotbalu. Adam Sandler tentokrát opravdu válí. Vtipné hlášky, drsní vězni a ještě drsnější dozorci ve skvělé podívané. Nezapomenutelné scény a pro mně další velice oblíbený film ()

Martasoft

Jedním slovem oddychovka. Nic převratného, prostě známý fotbalista se dostane do vazby a vytvoří vězeňský tým, který bude hrát proti dozorcům. Je tam plno vtipných scén, při kterých se člověk může i zasmát, ale nečekejte, že se budete smíchy válet na zemi... ()

Shley

Trestná lavice je asi nejlepší film Adama Sandlera. Film má úžasný spád, vtip, je dobře zahraný a má skvělou hudbu, která se k němu hodí. Peter Segal vzal režii za správný konec a udělal skvělou sportovní komedii. ()

Dave_ff

Tahle komedie patří mezi lehký nadprůměr, ale naštěstí je v ní hodně okamžiků (a taky Sandler), které úroveň zábavy podstatně zlepšují. ()

Slam7

Pro mě JEDNOZNAČNĚ nejlepší komedie se Sandlerem. Skvělý obsazení ostatních postav v čele s Chrisem Rockem. Všichni ti vězni, ti vrazi, vám najednou budou připadat jako vaši nejlepší kámoši. A drsná parta dozorců je taky nepostradatelná. Jsem rád, že takovej film přišel na svět. ()

Mikakel

Bezva příběh a Adam a spol to rozjeli skvěle. Nelly taky na správné straně a nakonec ti lepší stejně zvítězí! Moc pěkný film, napínaví a sportem(am.fotbalem) ku invalidě.:D ()

Lukinek.cz

Tento film mě velice potěšil , hlavně skvělou zábavou ,která ve filmu nechybí.Herecké výkony jsou skvělé ,nevím co bych tomuhle filmu mohl vytkount.95%. ()

Domas88

Adam Sandler jako hvězda amerického fotbalu? Proč ne svaly tam za něj přebrali jiní a jeho humor prostě můžu! Bavil jsem se od začátku až do konce, určitě doporučuji... ()

Marty_cz

Nejspíš hodně lidí po tomhle filmu začne mít rádo vězně a bud chtít hrát americký fotbal. U filmu jsem se nenudil a byl velmi dobře obsazen všechny postavy jsou sympatické. ()

fimler

Tento film u mě vyvolal mrak divných pocitů a odpor byl jeden z nich.Do tohohle jsem šel kvůli tomu hodnocení a taky Sandlerovi.Nevím čím to bylo snad to, že jsem se u toho ani jednou nezasmál?! Ano to je možná ono, ale také v tomhle filmu velice debilní Chris Rock, který mě štval (v tomto filmu) vždy a na každém rohu.Jinak se ztotožňuji s každým komentářem od uživatele, který dal 3 a míň hvězdiček. ()

AndrewNewman

Jedna z najlepších Sandlerových komédii. Atmosféra filmu, ktorú dopĺňajú skvelí komici je odzbrojujúca a ja som jej naplno podľahol. ()

rashaverak

Prvni pulka je lepsi nez zapas samotny. Moc humoru film nenabidne a z toho je jeste polovina trapna. Mam take problem s adorovanim bandy kriminalniku, kterym mam ve filmu fandit. ()

Marcas

Adama Sandlera zbožňuju. A po tomhle filmu snad ještě víc. Znovu zde dokázal projevit svůj herecký talent, který bezpochyby má. Příběh z netypického prostředí věznice a o víře něco dokázat. Dobře vystavěný scénář, humorné vsuvky a sem tam i to nefér jednání. ()

chucky

Dal bych i 4 hvězdy, ale nějak se pořád nemůžu zbavit pocitu, že kdekoliv potkáme ve filmu Adama Sandlera, film ztratí z kvality 50 procent. Ale jinak je to zajímavé téma, škoda toho ,že se režie nechopil nekdo zručnější........ ()

mijano

Na tomto filme sa mi veľmi páčilo, že sa na nič nehral, remake jak vyšitý (najviac to bolo vidiet na tých dresoch). V celku dobré prepracovanie európskej časti na americký spôsob.(z futbalu na amer. futbal). Jediné, čo musím tomuto filmu vytknúť je to, že podľa mňa Adam Sandler sa vôbec nehodí na také vážne postavy a hlavne do boja povzbudzujúce reči. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice