Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

BUD-SFIS

Adam Sandler vzdy podava rovnocenny vykon, ve vetsine pripadech proste nezklame. Mozna Segal vynalezl novy zanr filmu a to je BAVIM SE, neco mezi komedii a dramatem ale zkoubene do sobe obdivuhodnym zpusoubem, bez lamani pres koleno nebo uskotlivym se drzenim tematu komedie nebo dramatu. Ftipu pomalo ale uplne staci, misto zbytecnych nudnych ftipu, kterym se nikdo nesmeje. Proste kam patri ftip, tak je tam, kam nepatri neni. ()

Dannysek4U

Zvlastni, jak je tenhle format vzdycky stejnej. Sandler je komik z prvni ligy, ale toho patetismu je tam mozna trochu prilis. A proti ty bandicce muklu bych rozhodne hrat nesel :o) ()

Nick662

Tento snímek patří mezi mé nejoblíbenější. Adam Sandler zde ukazuje že člověk ve vězení má taky duši a jak jinak ji dát najevo než kontaktním sportem jako je americkej fotbal. Roli drsného bachaře zde stvárnil William Fichtner. Jeden z nejlepších snímků 2005. ()

Wormboy

V celku pohodova komedia, ktorej by vobec nezaskodila kratsia stopaz. Par scen vtipnych, miestami nudna vata, inokedy hlupe dristy a celkovy dojem teda cisto priemerny. 2,5/5* ()

Fallen_One

"Fotbal za mřížemi" z roku 2001 byl o tom samém, akorát že o fotbalu. Tady jde o americký fotbal, děj je nachlup stejný, jen jsou jiní herci. Nemá to čím překvapit a Adam Sandler se může jít vycpat. Připadá mi to jako nejrychlejší remake všech dob. A už vůbec nechápu proč má tolik %. ()

pakobylka

Komedie může obsahovat určité procento naivity, ovšem pouze k elegantnímu zarámování a dokreslení komediálních situací. Tady to bylo přesně naopak - moře prostoduchosti hraničící s hloupostí bylo dominantní a tak bezbřehé, že lehkost a vtip zůstaly téměř bez šance a po většinu stopáže se v něm poněkud zoufale plácaly ... ani samotný fotbalový zápas film nijak zvlášť nespasil. ()

Martrix

Naprosto nevěrohodné prostředí věznice, supernenápaditý scénář, ale vcelku slušně natočené...velmi slabé 3* ()

Juto

Tento remake je pre mňa len priemerný. V každom prípade sa to oplatí sledovať. Ale aj ako remake je veľmi predvídateľný v zápletke, lenivý v charakterizácii a niekedy lenivý energií. Nehovoriac o tom, že je to veľmi klišé. 6/10 ()

necisty

Popravdě moc nerozumím, jak je možné, že to má tak vysoké hodnocení i imdb je úplně jinde, ale český národ je v mnoha faktorech unikátní a je možné že v případě amerického fotbalu jakbysmet, protože jsou amíci nejspíš na svůj národní poklad hodně citlivý. Já ale hodnotím méně protože jsem od téhle té sebranky čekal mnohem víc vtipnou akci a ono to bylo vzato spíš vážněji. Je to zvláštní, protože se jim to vesměs povedlo (SPOIL!) a ten kdo by čekal konec, že snad Crewe po vyhraném zápasu záhadně propustí na svobodu, tak byl na omylu. Je to kvalitní film s neobvyklou zápletkou, která by snad za jiného rozpoložení a očekávání zafungoval jinak. ()

emo

Celkom slušný film o americkom futbale v americkej väznici. Naschval som nepoužil termín komédia, lebo by to bolo dosť zavádzajúce. Pár krát som sa síce zasmial, ale to zďaleka nestačí. Veľmi dobre sú natočené scény samotného zápasu. Keďže ten zaberá takmer pol filmu, všetko raz omrzí... Sandler ujde a celkom slušný je aj old-timer Reynolds, ale hlavnou hviezdou je asi režisér Segal, vďaka ktorému má film tie správne grády! ()

fars

Abych pravdu rekl, tak jsem vahal mezi 4 a 5*. Bylo mi jasne ze tady asi nikdo pet hvezdicek neda, prece jen to neni nic meganoveho, konec byl jasny uz vlastne na zacatku, taky Adama Sandlera tady hodne lidi nemusi. Ale na druhou stranu se na to fakt prijemne koukalo, herecke obsazeni bylo hodne pestre, a hlavne to byla nehorazna prdel. Ja se smal skoro porad, proto davam 90%!! ()

Seag

Naj naj naj naj sandler akeho si kedy mozem pozriet. Lepsie ako klik, preto aj nechapem to nizsie hodnotenie, ale uz som si zvykol. 5*. ()

Biggy

Po shlédnutí filmu "Fotbal za mřížemi" vydaného roku 2001 jsem usoudil, že Trestná lavice ho jen vykořišťuje, je to naprosto, ale naprosto dokonale to samé, i osobnostní rysy hl. postav jsou to stejné jako ve filmu o 4 roky starším, kromě toho, že se zde hraje amer. fotbal místo fotbalu klasického. Docela mě to naštvalo a upřímně byl "původní" film v mnoha ohledech i lepší až na to, že tady kouzlí A. Sandler s oblíbených C. Rockem ;), takže já hodnotím 3/5. ()

Googlak

Môj najobľubenejší film Sandlera , ... ktorý tu hraje naozaj skvelé, ... veľmi podarená športová komédia - BRAVO!! ()

papaJA21

Docela vtipná komedie z prostředí kde by se každý z nás nerad ocitnul. Reynolds vyloženě táhne, jako herce ho má raději a raději. Sandlera a jeho filmy moc nemusím, tady ale držel svoji živelnost na uzdě. Chris Rock ani nemusí moc hrát, člověk se musí smát už jenom při pohledu na ten jeho kukuč. ()

WolfR

Povedená komedie s Adaemm Sandlerem v hlavní roli. Stačí vypnout mozek a bavit se touhle superzábavou. Povedené vtípky a vazouny z věznice začnete počítat brzy po začátku filmu :), 4 hvězdy. ()

otík

Poněkud atypický snímek pro Adama Sandlera a určitě ne ten nejlepší. Zahrál si sice opět v komedii, ale s poněkud smutnými rysy a docela vážným tématem. A také téměř dokonale okopíroval děj filmu Vítězství se Stallonem, jen fotbal evropský vyměnil za americký. Sandler se dostává vlastní vinou do drsného vězení, kde jako bývalý špičkový fotbalista musí udělat z trestanců mužstvo, které by odehrálo solidní, ale prohravší zápas se svými dozorci. A to si tito týpci nemohou nechat ujít. V americkém fotbale totiž mohou mlátit své dozorce hlava nehlava. Během zápasu však nepůjde jen o mlácení, ale také o výsledek a o nejeden život. Vtipná, zábavná, ale také sportovně zajímavá podívaná s výbornou kamerou. ()

czejny

Pozor! Vykopávám míč. Merunu chytá Adam Sandler a bez jakékoliv překážky s ní zajišťuje status pohodové komedie, která nenadchne, ale pobaví. Děj je jasný už od samého začátku (ne-li od úvodních titulků) a je-li tam nějaký zádrhel, tak v trapných pokusech o zádrhel. Na úvodní části je vidět, jak se režisér snaží rychle posunout děj, aby už byl konečně ten Sandler ve vězení. Na úkor toho se příběh v base zbytečně zdržuje. Sem tam padně nějaký dobrý vtípek nebo dobrý gag, který to trochu nakopne. Asi ve snaze přenést na diváka atmosféru vládnoucí na stadionu můžeme vidět rozkouskovaný obraz, který se sice snaží zapadnout do rhytmu muziky, ale z daných rozčtvrcených záběrů jste trochu PAF. A nakonec trochu míň PAF z celého snímku. ()

wendelin9

Nečekaně dobře jsem se bavila :D víc takových komedií!!... Tohle je ten pravej film na uvolnění nebo na sobotní škaredej večer. Takže popcorn, pivečko a zachumlat se do peřin. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice