Ztřeštěná komedie ve stylu klasických němých grotesek, ve které se ve vedlejších rolích objeví takové hvězdy jako Marcel Marceau, Paul Newman, Burt Reynolds a Liza Minnelliová. Režisér Mel Funn dostane geniální nápad - natočit němý film za účasti špičkových herců. A nakonec se mu to - po nepřeberných bláznivých honičkách a zápletkách - podaří a zachrání své studio před společností Hit & Chramst. Ale to všechno uvidíte na vlastní oči...pokud neomdlíte smíchy. (Guild Home Video)

v.indruchova

Nezvyklá komedie. Některé scénky úžasné, po kterých si řeknete to je fakt dobrej nápad ..prča, některé projdete s pozvednutím koutků a některé dobrej pokus. Celek je to ode mě za 4. Určité momenty jsou zbytečně zdlouhavé, ale hold už je to před nějakou dobou natočený. Myslím si, že to patří mezi ty lepší Melovi kousky. Nikdy na něj nezapomenu protože nějaké tak trapné scénky umí jen on.( to byl kompliment). Mimochodem ten týpek s těma obroovskýýma očima ten by se dal obsadit i do hororu. wow. ()

MorraEddie

Ok,tak jsem asi suchar,protože i další Meluv počin mě neskutečně nudil. Přišlo mi to tak neuvěřitelně tupý jako dlouho nic předtím. Nezasmál jsem se ani jednou a to je něco co bych od komedie zrovna očekával - Smích! Jediná zábavná věc na tomto filmu je místní hodnocení,protože 75% je pořádnej úlet. ()

brasek

Mel Brooks tentoraz šliapol vedľa... pre mňa osobne nepozerateľný snímok, príbeh o ničom. Proste tie tri ksichty som v tomto príbehu nemusel. ()

Qwathemall

Tato komedie je naprostým symbolem komedie jež nikdy nezestárne. Absolutně šílená komedie která se až do konce šíří bláznivými náhodami a nápady. Celé toto velkolepé dílo Mela Brookse (Režiséra, Scénáristu, Herce) stojí za to shlédnout a užít si celou věc naplno. Lepší doporučení pro kvalitní komediální film by se našel těžko, našel. . .  ale těžko. ()

Herbert007

Nápad moc dobrý a realizace taky. Viděl jsem to v českém "dabingu" takže mě moc pobavily i třeba překlad jména hlavního hrdiny Mel LeGrace či firmy Urvall & Schramst. ()

anicca

Tento film som musela vypnúť, aj keď Mela Brooksa mám rada. Absolútna, bezbrehá nuda, ktorá ma ničím nezaujala. Ako nápad sa to javilo byť vtipné, ale pre mňa bolo konečné spracovanie katastrofálne a nezasmiala som sa ani raz. ()

Adios, Hombre... :-(

Adios, Hombre... :-(