poster

Maximální teror (TV film)

 • Česko

  Sopka

 • Nový Zéland

  Terror Peak

 • Slovensko

  Vrch hrôzy

Akční / Dobrodružný / Katastrofický

Nový Zéland / USA, 2003, 96 min

Režie:

Dale G. Bradley

Zvuk:

Chris Burt

Kostýmy:

Sara Beale
(další profese)
 • Drom
  odpad!

  Naprostá příšernost. Extra pitomě napsaný, strašně zahraný, kostýmy jak karikatury (což není jedná karikaturnost v tomhle... filmu?), postavičky nekonzistentní idioti, efekty... haha... Bejt to z toku 1985... A nejhorší byly dialogy. Ty dialogy! To bylo jasný i v postprodukci, proto vždycky po několika málo řádcích textu, kde všichni mluví jako naprostí mentálové, je to proloženo nějakou melodií či písničkou, nejlépe spolu se střihem na jinou scénu. Bohužel však ani to nepomohlo a i v tak krátké výměně si mluvčí dokáží sami sobě odporovat nebo nahodile přeskakovat mezi tématy. Nemluvě o tom, že to spád nezachrání a drama nevybuduje. Obávám se, že tohle je fakt někde na hranici odpadu. Šup tam s tím.(17.8.2018)

 • drankeryth
  odpad!

  Ruky preč od tohoto odpadu a nechapem doteraz ako som to mohol dopozerať do konca zaverečných tituliek bez ujmy na zdraví. Uplne amaterske spracovanie filmu a bez stipky talentu urobit dobry katastroficky film. Mimochodom sopka dokopy nič nerobila, vačšinou len z nej išli dymove plyny a na konci ukazali par sekund ako explodovala sopka.(21.1.2011)

 • StarsFan
  odpad!

  Asi nejhorší film o vybuchující sopce, jaký jde natočit a to ještě nepočítám řadu klišé (samozřejmě je na ostrově vulkanolog, který zkázu předpovídá, ale nikdo mu nevěří, chce evaukovat město, ale nikdo nesouhlasí, v závěru sopka vybuchne a on (v tomto případě ona) má poblíž sopky někoho blízkého, koho chce zachránit...)(14.8.2006)

 • Gimli
  *

  Ouha, to se nepovedlo, jejejej! Ale ty hopsající kameny, které se chovají jako pěnové míčky, byly aspoň legrační!(18.4.2011)

 • SOLOM.
  odpad!

  Tak tohle je opravdu odpadová podívaná nejvyššího kalibru. Digitální magma, tragická sopka a herecké výkony jen potvrzují fakt, proč si tenhle film vybrala do svého hledáčku věhlasná DVDedice.(18.7.2010)