Pokračování úspěšného kinohitu o nevlastních sourozencích, kteří dokonale manipulují s lidmi kolem sebe a ďábelsky si zahrávají s láskou a sexem. Sebastian Valmont se zamiluje do naivní Daniely. Aby získal její srdce, rozhodne se skončit se svým nevázaným životem. Jeho zhýralé sestře Kathryn se ale vůbec nezamlouvá, že dal přednost naivní dívce. Doufá, že vše překazí, když Sebastianovi nabídne dvakrát tolik vášně a sexu. (oficiální text distributora)

Dinsberg odpad!

Plagiát předchozího filmu se snahou šokovat finální pointou. V ní se komedie mění v horor. Podobnou pitomost by nejspíš neudělal ani Uwe Boll. Nic není takové jak se zdá a bohužel to platí i o tomhle filmu. Dál už není co dodat. ()

kaktusacek13

V podstatě jen zbytečné pokračování prvního dílu, které nepřináší nic nového. Film se vlastně vůbec neliší od jedničky až na jednu maličkost a tou je originální nápad a herecké obsazení. ()

tombarider

Nekdy hodnotim s tezkym srdcem. Kdyz jsem to sledoval na zakladce, celou dobu mi stal a byl jsem z toho nadsenej. No a po dvou dekadach vidim ze je to zkratka sracka. ()

EggO

Zacatek byl pekny, prvni pul hodinu jsem uvazoval o 3 az 4 hvezdach, postupem casu jak hodne scenek bylo jak prez kopirak z prvniho dilu jsem si rikal ze 2 hvezdy za to jeste dam, nektere zceny me opravdu potesili..do te chvile to byla jeste koukatelna romanticka komedie na kterou se da jakztak divat. Ale ten konec me natolik znechutil ze nakonec davam jednu hvezdu. Narychlo sem priletl druhy dil a tak rychle take poleti z me hlavy.. To byl fakt hrozny sen :D ()

TesterX

Kumble to snad tocil totalne zhulenej, jinak si nedovedu predstavit tu nepochopitelnou rozlepenost zapletky. Film balancuje na hranici nepovedeneho dramatu a parodie. Celkove se ale na to da nejakou nevysvetlitelnou zahadou koukat. ()

skaann odpad!

Z počátku to vypadalo jako lehce podprůměrná americká romantická komedie ze střední, kterých je všude plno, ale postupně se to dost zvrtlo a stala se z toho poměrně perverzní prasárna bez děje a s dost padlym koncem. Je to spíš parodie na americký romantický filmy, i když tak to nejspíš myšlený nebylo... ()

jjjerry

Čekal jsem daleko větší propadák proto 3* za překvapení na konci. Možná to bylo víc překombinované než jednička a hodně okopírované, ale občas sem se zasmál. Prostě taková odpočinková komedie. Pro doplnění: jedná se o video film - takže neměli takový rozpočet na herce, proto asi taky kostrbaté dialogy,ale možná měly být více komediální a tedy méně reálné. ()

Maiken Algren odpad!

-Keď.. Ja som chcela byť tak perfektná. A pritom som iba panna. -Nie Debbie, ty si perfektná. Nezáleží na tom čo si o tebe ostatní myslia. -O, Johne. -O, Debbie... Jedným slovom, sračka. Najhorší príbeh nakrútený najhorším možným spôsobom. ()

MFJD odpad!

Toto malo byť akože čo! To hercov mohli hrať pornoherci a mohlo s toho byť aspoň slušné porno na báze tohto nezmyslu. ()

djtotal odpad!

Tak, v tomto filme som si vsimol, len jednu herecku, Mimi Rogers, ktora za nieco stala a aj to hrala, len vedlajsiu ulohu. Povodne som chcel udelit jednu hviezdicku, za dve fajnucke prsate holky v sprche, ale kedze vlastne hodnotim film, tak nie je co hodnotit. :) ()

jcall2bad odpad!

Občas se stane záhadná věc, kdy režisér docela dobrého filmu natočí jeho pokračování a to skončí fiaskem. To, co první díl nabízel tento díl postrádá. Herci jsou vyloženě debilové. Jednička měla sexy zákeřnou protagonistku, dvojka ji nemá. Jednička měla jednoduchý děj a na nic zvláštního si nehrála, dvojka nám dává rádoby šokující odhalení nakonec a hraje si tak na něco víc, než čím kdy bude. Jako komedie to nakonec selhává úplně maximálně, protože humorného na tom taky nebylo nic. Když jsem to viděl poprvé, celkem se mi to zamlouvalo. Býval jsem to ale hlupák. ()

Hellbilly

Jednička bola podarený film, dvojka je jej scenár vzatý cez kopírák, s pár pridanými trápnosťami a nelogickosťami(v jedničke bol predsa Sebastianov otec ten bohatý, a Kathrynina matka zlatokopka, či sa mýlim?), omnoho horším soundtrackom a nehercami v hlavných úlohách, ktorí nemajú ani stotinu charizmy, sexepílu a uveriteľnosti R.Phillipea, S.M. Gellar, R.Witherspoon a S.Blair. Hviezdička za ten koniec, celkom prekvapivé... ()