Mariňák 3: V obležení

(TV film)
  • USA Jarhead 3: The Siege (více)
všechny plakáty

Desátník Albright je ambiciózní mariňák, převelený na americké velvyslanectví v jednom království na Středním Východě. Albright se hned po příchodu na velvyslanectví seznamuje s novými kolegy-vojáky. Poté se seznámí s velvyslancem, s šéfem bezpečnosti Krausem a ředitelkou digitální bezpečnosti, Olivií Winston. Jednoho dne si Albright všimne podezřelého kameramana, což hned nahlásí přímo velvyslanci Cahillovi. Olivia identifikuje muže jako Khaleda al Asirího, který má vazby na ISIS, ale před několika týdny měl být zabit pomocí dronu. Netrvá to dlouho a bránu velvyslanectví prorazí obrněné vozidlo, které exploduje, čímž umožní vstup útočníků na ambasádu. V čele skupiny je skutečně Khaled. Albright s velvyslancem a ostatními civilisty se musí ukrýt. Později je však velitel akce Kraus zabit a Albright, který má zkušenosti z předchozích misí, přebírá velení... (TV Nova)

bruceman7 odpad!

Musím se smát, jak moc jsem se trefil s úvahou, že tahle sračka nemohla jít jinam, než do vitríny videopůjčovny. Kdyby tedy ještě nějaké fungovaly. Popravdě ale nevím, proč mám stále tendenci to srovnávat s prvním Jarheadem. Tohle s ním nemá co do kvality společného nic než název a závěrečný monolog. No, byl to čas investovanej z povinnosti. ()

Hapretor

Proč Adkins bere takové role ? - Nechápu ! - Jinak bavilo mě to mnohem víc než totální nuda "13 hodin: Tajní vojáci z Benghází", na což je v tomto filmu dobrá narážka, či jak to tvůrci mysleli. ()

Likan7

20 minut úvodu a pak věčně nekončící střílečka. Jenže ani ta není dobrá, akce je nudná, generická (někam doběhneme, bojujeme, běžíme dál), stále stejné nudný střih a kamera, která vás po hodině toho samého totálně přestává bavit. Adkins je fajn, i když má vedlejší roli. Weber je hrozný, nechápu jak mu někdo mohl přiklepnout hlavní roli a Dennis Haysbert je ve filmu asi 10 minut, z toho 7 v letadle. Ale je to známý obličej, tak šup s ním na plakát. Neurazí, ale rozhodně nenadchne. ()

Tipko

Dobrá vojenská americká klasika proti arabským teroristom. No nemyslím, že veta z filmu od tzv. umierneného islamistu, že pravý alah odsudzuje násilie, je správna. ()

rublik05

Nízkorozpočtový válečný akčňák, naprosto odloučený od logiky, který má kvanta přestřelek, přesto po čase začne neskutečně nudit, patrně díky absenci smysluplného příběhu, otřesným dialogům a rovněž velmi amatérským záběrům a katastrofálnímu střihu. Herci se tak moc snaží působit vážně a autenticky, až jejich chování hraničí s parodií, o nějakých kvalitních hereckých výkonech zde tím pádem vůbec nemůže být řeč. Po katastrofální dvojce jsem sice od třetího pokračování nic kloudného nečekal, přesto jsem docela udiven, že Mariňák 3 je kvalitou podstatně horší, nebýt velkého množství akčních scén, odpad by ho neminul. 1/10. ()

bearmeedek

Dával jsem to jen jako víkendovou oddechovku. Jasné béčko, ale ne to sračkové. Překvapilo mě, že první půlhodina (1/3 filmu) byla "o ničem", seznamovaní mariňáka s novými kolegy na novém působišti. To není zrovna znak béčka. A vůbec mě to nevadilo. A zbytek až do konce (s malými nádechy) dvě dlouhé a dost kvalitní bitvy s arafat-teroristy. Takže nemám důvod hanit a určitě trochu přidávám za ty boje. 70%. ()

Shanen29

Nevím co vedlo režiséra obsadit do role střelce S.Adkinse,pokud je to ikona bojových scén a spousta fandů čeká a čeká a nedostane to co očekává.Pouze průměrná střílečka která mě neoslovila. ()

vieriX

Béčko, kde nemůže být o nějakých hereckých výkonech ani řeč. Známy je tu jen Adkins zbytek jsou naprosté prkna. V podstatě od 40 minuty je pořád nějaká akce samé stříleni a tak tohle balancuje všechno kolem. Jen o fous průměr, ale koukatelný. ()

Mamlas

Dívatelné jen se sebezapřením a neustálým přeskakování. Scénář neobvykle stupidní i na USA vojenský film. Děj mizerie, herci mizerie, celé mizerie. ()

johnsnow

Kaufman to proste s menším rozpočtom vie. Aj tu naservíroval slušnú akčnú prestrelku s množstvom zabitých, slušnou dávkou krvi. Potešilo aj pár zvratov, celkovo aj logika nepriateľa bola na dobrej úrovni než pri iných videofilmoch a aj súboj hoc bol iba jeden bol super a dlhý. Trošku sklamal priestor pre Adkinsa a oproti dvojke to bolo trošičku slabšie ale som spokojný ()

Ace.A.T.L.

Eeeee, tak to nevím. Celej film je dost fádní, předvídatelnej a místama až směšnej. Nic, co by se mělo pyšnit jménem Jarhead... Děj v celku o ničem, scénář taky a nesmyslný situace se postupem času kupí a kupí. Neříkám, že to byl úplnej propadák, ale je to silnej podprůměr. Za mě 2*(1 a 1/4) a NEDOPORUČUJU ()

Kushina

Dost solidní akční film, ačkoliv zde bylo několik chybiček, tak film jako takový nenudil. Měl sice docela běžný příběh a nebyl v něm žádný zásadní zvrat, ale to mu neubíralo na kvalitě. Škoda jen Scotta, že ve filmu neměl hlavní roli a zemřel, jen díky němu jsem si ten film stáhl, ale shiet happens. Skončilo to dobře a docela mě to bavilo. 60% ()

Grimaldi

Neviděl jsem ani Mendesovu jedničku ani následnou na video mířící dvojku. Trojku jsem tak bral jako samostatný film který až na název stejně nemá s předešlou tvorbou nic společného. A já se překvapivě v rámci možností královsky bavil. Jednoduchý děj odehrávající se na jedné lokaci je sice dost předvídatelný a Scott Adkins má jen vedlejší roli, ale tahle akční jednohubka je opravdu dobrá. Nečekejte žádného Johna Wicka nebo Black Hawk Down, ale slušné novodobé béčko u kterého budete věřím spokojení taky. ()

pan_buh

Jako akce je to za dvě hvězdičky, jako komedie - klidně za pět. Když si vezmu, že film zřejmě reaguje na událost velvysrance v Lybii, kterýho nejenže nezachránili, ale navíc ho místní nejdřív znásilnili a pak uvláčeli za autem.... tak je to vážně veselej film. Nejlepší je ovšem závěrečná scéna, kdy má v kanclu pověšenou fotku prvního US muslimského prezidenta. ()

Sa.sa

Další jasná propaganda a agitace kde Amíci jsou nejlepší, neporazitelní a jejich nepřátelé jen ovce na porážku... Alespoň tady dost zařve což je podivné... ()