Kukuřičné děti: Zjevení

• Česko Kukuřičné děti: Krvavá sklizeň (více)

Děti malého městečka jsou pronásledovány nevýslovným zlem, které se skrývá v polích. Přes noc dostanou záchvaty zimnice a křečí. Mladá studentka medicíny musí vyřešit záhadu, která děti nakazila... než jim zlověstný cizinec vezme duši. Začíná závod o čas, který i ty nejotrlejší fanoušky přinutí tajit dech. (oficiální text distributora)

aLPaC

O pověstný krapet lepší než předchozí díl. Jednak tím, že se děj vrátil do vidlákova, jednak krapet lepším příběhem a také díky krásné Naomi Watts, zde vypadající jako totální kopie mé přítelkyně. ()

Matli

Úplně nejhorší to nebylo, celkem i zajímavé vědecké podání, ale po pár minutách už ani nevím jaká byla pointa. Děti v transu stále zabíjej. Naomi Watts bylo příjemné zpestření, které tomu dodávalo alespoň malou hororovou šťávu. 37% ()

Aurus

Ok tohle je zatím nejhorší díl této série ale pár dobrých věcí se tu najde jako např vraždy které jdou hodně kreativně udělané. Příběh je docela fajn, ovšem postavy jsou blbé a nesympatické, hudba ujde, atmosféra tu alespoň trochu je, napětí je zde 1-2×, lokace jsou docela zajímavé a kameru filmu je docela povedená. Ještě musím říct to že u tohoto filmu se mi zdálo že měl fakt velký rozpočet narozdíl od 2 dílu a taky měl hodně velký potenciál býl lepším hororom ale boužel se tak nestalo za mě teda 1,5/10. ()

GOREGASM

Z pohledu hororového fanouška jednoznačné zlepšení oproti tragickým dílům 2 a 3, především v oblasti funny gore scén. Plusové body dávám i za Naomi Watts, ale tím zároveň končím. Podobné filmy si schovávám do šuplíku pro případ, že nemůžu usnout...15% ()

Rathalos

Tak prekvapivo stvrty diel je este lepsi ako prvy,konecne to malo poriadnu mrazivu atmosferu,napatie a nechybali ani lakacky i krvave sceny,k tomu vsetkemu aj sympaticka Naomi Watts,suma sumarov davam plny pocet...:-) ()

helraiser

Minimálně o třídu horší než jeho předchůdce. Bohužel se tentokrát jedná o dost křeč a to docela nudnou křeč. No nevím, ale mě se tenhle díl teda moc nelíbil. Jeden z nejslabších v sérii. ()

Psycho.R

Zatim suverénně nejhorší část. Dusivá atmosféra prvnich dvou filmů je pryč, ten co kráčí mezi řádky taky, nudný příběh, špatné herectví (bohužel prezentujici se vážně). ()

Dantte..

Za nostalgii dávám dvě hvězdy, když jsem byl menší a viděl jsem to poprvé v televizi, tak jsem se strašně bál, teď už mi to příjde úsměvně ujeté. 40 % ()

merlinovic odpad!

Žádný kult kolem kukuřice, žádný kráčjící mezi řádky... Nevím proč se to menuje kukuřičné děti, když tu kukuřice nehraje žádnou roli. "Příběh" by mohl byt postavený samostatně aniž by prznil jméno kukuřičných dětí. Pár zabití, nudný pomalý posun děje s naprosto strašným a naštěstí krátkým koncem. Navíc jsem se nedočkal ani výborných soundtracků z minulých dílů. ()

PeterFLJilek

Film sa ťahá, ale zase nenudí, povedal by som vcelku akceptovateľné, na to, že ide o štvorku a hádam aj lepšie než predchádzajúce diely. ()

honzic

Zatím asi nejhorší díl, většina filmu se nic pořádného neděje a pár krvavých scén to rozhodně nezachrání a navíc je to bez kukuřice a to je problém. Hodnocení: 40 % ()

Nikolas__

Mně by Children of corn nejspíše sedly více jako realistická zápletka, a ne nadpřirozená, proto jsem z těch všech dílů takový zmatený. Jednou to je vážný thriller, potom zase fantasy. Ale dobře, čtvrtý díl se nečekaně povedl. Má dobrou atmosféru, dobré herce, temný tón a dobrou kameru. Škoda těch bídných postav. Docela mě překvapilo že je Gathering mnohem brutálnější než jeho tři předchůdci. Takže je to pro mě překvapivě ještě lepší než první tři díly (oproti trojce je to posun vážně velký). Nejlepší díl. ()

Ondrew odpad!

No vyborne... Kukuricne deti a kukurica je prec? Ja som fakt ochotny pozriet si takmer cokolvek, ale toto je uz aj na mna moc. O.D.P.A.D. ()

Pantai

Enšpígl : Opravdu jsem se u Vašeho komentáře zasmála a pobavil mě. Proto můj komentář neberte jako výtku , ale jen jako malé upřesnění - jde o Fahrenheitovu stupnici, takže 102 stupňů F je asi 39 °C ()

Pollini

Tak to máme tři hvězdičky. Za celkovou průměrnost, vysvětlení původu kazatele a matku, která se skvěle zhostila role ženy v zajetí strachu. Jinak jednoduchý konec, žádná trapná blbost od hlavních postav. Ovšem, průměr všech průměrů. ()