Michael pracuje v aukční síni Sotheby´s. Miluje dívku Ginu a chce si ji vzít. Gina se ale nápadně distancuje od své rodiny. Michael si tedy najde sám podnik jejího otce, restauraci a bar The La Trattoria. Tam se k němu všichni hned chovají moc přátelsky, vědí, kdo je, otec ho seznámí s dalšími příbuznými. Hned by ho rádi taky zatáhli do různých kšeftů, ale Michael se z toho pohotově vyvlékne. Když se to Gina dozví, je z toho zoufalá, a vysvětlí Michaelovi, že všichni včetně jejího otce jsou kriminálníci a mafiáni, a varuje ho před nimi. Michael na to moc nedá, ale hned příštího dne zpozoruje, že mafie se už po špičkách začíná vkrádat do jeho života. Najednou fungují věci, které dřív nefungovaly, atd. Největší překvapení ale zažije, když se na jeho aukci objeví znenadání příšerný obraz syna jednoho z mafiánů, který má Michael vydražit za padesát tisíc... (TV Nova)

lakikaki

Tento film ma príjemne prekvapil, čakal som niečo slabšie. Hoci môj celkový pocit je iba trošku nadpriemerný, aj tak som sa zabával viac ako som čakal. Zápletka bola originálna, ale jej výsledok je však ľahko predvídateľný. NIektoré scény ma pobavili, iné mi pripadali vtipne minimálne. Celkové hodnotenie 3,5x*. ()

J0hny5

Celkem příjemná komedie z mafiánského prostředí na kterou se rád znovu podívám. Když se Hugh snažil hrát mafiána mě celkem dostalo, ale chápu i, že to někomu lezlo na nervy:) 65% ()

Juto

Je to taký ľahký film, ktorý sa dá sledovať a vychutnať si ho. Na začiatku je viac humoru ako na konci filmu. 6/10 ()

zombkiler

Skvělá komediální romantická gangsterka, spoustu italských písniček včetně Mambo Italiano a taky James Caan jako mafiánský tatínek. Ač je to k nevíře, tady mi Hugh Grant ukázal, že je to herec, nikoliv v kýči zvaný Notting Hill. ()

vesper001

Nejvíc se pobaví ten, kdo zná Kmotra tak dobře jako já. Humor není úplně prvoplánový, o to víc jsem se ale zasmála. Velmistr cajdáků Hugh Grant překvapil a co se týká bosse Jamese Caana, Flair for style je jeho pravé jméno. ()

andrii

Čaply ryze osobní odstín. Něco málo služeb. Od špaget po špagát. Jedna svatba a jeden pohřeb. Jeho mimika, účes a úsměv, jako Charlie Chaplin. ()

lennyd

Michael Felgate (Hugh Grant), pracovník z aukční síně se zamiloval, a chtěl by se s krásnou Giny (Jeanne Tripplehorm) oženit. Ale aby si ji mohl vzít, musí nejdříve přesvědčit jeho otce (James Caan), mafiánského bosse, že se o Ginu dokáže postarat. Ale nebude to mít lehké ... Ha, Hugh Grant v romantickém filmu. Jak originální - začínám mít na něj podobný názor jako DjKoma - už mi nepřijde ani sympatický (navíc, (dle bulváru), má Hugh Grant ke svým romantickým hrdinům velmi, ale opravdu velmi daleko). Mickeyho modré oči patří k dlouhé řadě nachlup stejných filmů, ze které vystupuje snad jedině výborným Jamesem Caanem, ale toť vše. Howgh.. ()

BoncheR

Hoci moc nemusím Huga Granta ,toto je film tiež Béčkovej tvorby. Vyriešenie zápletky môže predpokladať každý skúsenejší pozorovateľ. ()

Pavlínka9

Já tenhle film prostě nepovažuji za komedii. Komedie je úplně něco jiného. "Mickey" je už starší film, ale vím, že když jsem ho viděla poprvé před nějakými 15ti lety, neudělal na mě nějaký speciální dojem. A není tomu jinak ani teď. Pro mě je tam nejlepší postavou Frank - v podání Jamese Caana a celkově prostředí mafiánské, které tam ukazuje vliv na "běžné lidi". To je to, co se mi líbilo nejvíc - to, jak to najednou všechno začalo fungovat jinak, když se Mickey přidal do rodiny...Hugha Granta nesnáším ve chvíli, kdy se šklebí a tudíž poslední scéna filmu byla nejhorší jaká mohla být. Jeanne Tripplehorn je kočka, která by za život stále :) Jen by mě zajímalo, jak by na tento film pohlíželi Italové...konkrétní... ;) ()

sedm.1

Oddychovka.Hugh Grant sice hází pořád stejné grimasy,které jsou ovšem kousatelné a tady se docela podařil i příběh,takže na všední večer příjemná zábava. ()

Arius

Napadita a vtipna komedia z gangsterskeho prostredia, i ked nie na urovni analyzuj alebo Mafia stale velmi vtipna. ()

ethos

Osobne si myslim ze toto je naozaj skvela komedia a zasluzila by si nad 70 percent ale co uz. Inac to bolo uplne super skvele trapasy, zopar dobrych forov proste som sa smial cely cas. Traba vsak na druhu stranu povedat, ze to bolo miestami trosku otrepane, ale tomu sa hadam pri mafianskej komedii ani neda vyhnut. Co sa tyka hercov tak musim povedat, ze to nebolo nist extra, ale Grant to vytiahol aj za ostatnych je proste super. Ked vam mozem odporucit tak si to pozrite v povodnom jazyku. Ja som to pozeral so slovenskym dabingom a okrem toho ze bol miestami hrozny a nehodil nie je nic trapnejsie ako predabovane fory zalozene na britskom akcente a tych tam bolo dost, ale pri troska fantazie si to mozete domysliet. Vrele doporucujem na lahsii vecer, ale pokial chcete inteligentny humor tak toto nieje ono. ()

jondoe

mam rad mafianske filmy tym padom mafianske komedie su pre mna skvelou zabavou.nemam moc rad granta ale v tomto filme mi moc nevadil.pacil sa mi j. caan. ()

Hopper

H. Grant v pomerne rozkošnej komédii, síce nič extrovné, ale dá sa na to pozerať a aj J. Caan má svoje lepšie chvíľky. ()

dopita

Veskrze průměrná romantická komedie s tradičním Hughem Grantem. Tvůrcům patří, že byl film propadák, když v romantickej komedii utopili 75 milonů dolarů!!! ()

Paity

Hugh Grant se tentokrát vrhnul na pole romantické komedie stříklé mafiány. A nedopadlo to možná překvapivě až tak hrozně. Ale více než jednou je asi zbytečené se na to dívat. ()