Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

OG_Swifty

Zpočátku jsem si říkal, že takový odpad je vážně pod Lawrencovu úroveň... Pak se to ale srovnalo, bylo tam pár dobrý frků a líbila se mi nadržená princezna =) ()

dyfur

Návrat v čase mám rád a znesiem vďaka tomu i toho oplazeného Lawrence-a. Humor ...ale nie je to až také otrasne ako Agent v sukni. ()

kombajn

nejvic se člověk baví při úvodních titulcích, pak už je to jen velmi špatná mizerie. Stejně jako Jim Carey i Lawrence strašně moc přehání s mimikou. a absence fekálního humoru? pokud záběr na může, kterému rytíř namočí ústa do koblihy považujete za absenci fekálního humoru, pak možná. ()

peto12

Jedna z lepších komédií s Martin Lawrence. Dej mi trochu pripomíná film Gladiátor. I tak je tu dosť srandovných scén. ()

SallyZen

Tak tohle je taky jedna z těch komedií, kde si lehnete, nic neřešíte, nad ničím nepřemejšlíte a užíváte si vtipného Lawrence ve středověku. Nemůžu říct, že jsem nebavil. 65% ()

Martin741

Martin Lawrence zapracoval a posnazil sa, aby ...... sam sebe uspesne vykrutil krk. Skoda, Bad Boys 1 a 2 boli za kvalitu : 25 % ()

kaposlav

Odpočínkova komédia, ktorá avšak ku koncu stráca na nápaditosti a upadá do hlbokého podpriemeru. Dej sa odohráva v Anglicku, kde je 14 storočie, ale nechápem prečo na tom hrade mali vyvesenú maďarskú vlajku. To sa kapánek sekli a nebola to jediná blbosť. ()

marcek

Maritna Lawrence prostě miluju. On i kdyby hrál v tragédii nebo v hororu, tak u toho budu vysátej jako pětikoruna :) ()

Kwaichi

Dosť lacný pokus o repliku anglického života v stredoveku. Martin Lawrence nie je zlý herec, ale táto roľa preňho nebola ušitá na mieru. Nedostatok filmu nebol ani tak v hereckých výkonoch, ako skôr v príbehu samotnom. ()

C0r0ner

Jednoduchá sračka, kde hlavní hnací silou je Martin Lawrence a jeho šaškovský projev. Jinak nemá film absolutně žádné ambice a veškerá logika, nebo dějová spletitost příliš přítomná není. Je to ale zábava a člověk se nenudí, takže v pohodě a bez následků. 60% ()

Juto

Tento scenár cestovania v čase je už ošúchaný. Filmu nepomáha ani  herec Martin Lawrence, ktorého maniakálne hranie mi už ide na nervy. 3/10 ()

tom88

Je to len taká nenáročná lawrencovská šialená komédia, ktorá chce rozosmiať čo najväčšie publikum svojou jednoduchosťou a blbosťou. Chvíľami je to trapas a chvíľami sa aj zasmejem. Rozmýšlať pri tom netreba vôbec, ba by som to aj zakázal. Lawrence je poriadne šialený a film na ňom stojí aj padá. Je to taká milá nenáročná zábava. 50% ()

Slavníkovec

Jestli je to parodie na francouzský film Návštěvníci, nebo jeho úplná kopie je těžké posoudit. Hlavní bylo, že Martin Lawrence podle mne zahrál celkem slušně. Děj nebyl zbytečně zdlouhavý. A celkem jsem se u tohoto filmu i bavil. Trojku dávám, ale za tu dceru krále Lea, za tu zrzku, ta byla docela šťabajzna!! ()