Schopný lupič Miles Logan ukradne vzácný diamant za sedmnáct milionů dolarů, je ale zrazen šéfem bandy Deaconem, který se ho chce zmocnit sám. Po zuřivém souboji se Milesovi podaří ukrýt drahokam ve větracím potrubí rozestavěné budovy, je však zatčen a stráví dva roky ve vězení. Po propuštění zjistí, že budova nyní slouží jako policejní centrála. Po několika neúspěšných pokusech proniknout dovnitř se přestrojí za policistu a náhodou je považován za novou posilu oddělení loupeží. Je přidělen jako parťák mladému Carlsonovi a vyslán do terénu. Díky zkušenostem z oboru se mu podaří odhalit majitele obchodu s autodíly, který se pokusí fingovat krádež, a stejně úspěšně zasáhne při přepadení samoobsluhy, které spáchá jeho bývalý parťák Tulley. Úspěchy však mají nečekané důsledky. Je jmenován šéfem oddělení loupeží. Když se mu konečně podaří dostat se k potrubí, zjistí, že bylo zatopeno a voda diamant odnesla. Začne po něm pátrat, což vede k řadě nečekaných komplikací. Objeví se zrádný Deacon a Carlson náhodou zjistí, že v Milesových papírech něco nesouhlasí. Lupiči nezbude než mladému parťákovi namluvit, že je z oddělení vnitřních záležitostí. Při následné akci vzbudí i šéfovo podezření. Ten se však domnívá, že Miles pracuje pro FBI. Ačkoli se zdá, že horší už to být nemůže, záhy Miles zjistí, že opak je pravdou. (TV Nova)

IllIlIlIIl

Tato komedie je opravdu vtipná, což se i jiných říci nedá. M.Lawrence působí velmi komicky a L.Wilson mu zdárně sekunduje. Jako filmeček na odreagování pro nenáročného diváka poslouží velmi dobře. ()

YURAyura

Docela pohodova komedie, jejiz velkou devizou je vykon Lawrence. Jinak je to hodne prumer, co neurazi a ppomuze k odpocinkove relaxaci - stejne jako drtiva vetsina jeho jinych filmu.... ()

lekr

Tak dobře jako u této komedie jsem se ještě dlouho nepobavil..Lawrence zkrátka své komické řemeslo umí a natočil neotřelou a hlavně vtipnou komedii s celkem i originální zápletkou a nečekaným vyústěním... ()

Martin741

Martin Lawrence este v case, ked hral v ako - tak kvalitnych komediach. Scenar je kvalitny, k tomu aj par komickych situacii sa najde. A reziser Les Mayfield odviedol slusnu pracu. Ovsem, nijaky kult to nebol, len sivy, sedivy priemer : 65 % ()

Wiikii

Klasická průměrovka s Lawrencem, místy trapná, místy vtipná. Na nenáročné a pohodové sezení před televizí tak akorát. .... HODNOCENÍ: 60% (3*) ()

Petoss1

Martin Lawrence komik s gumeným ksichtom a toto je jeho ďalšia komédia pri ktorej som sa zabavil. Akčná, komediálna zábava. 75% ()

Streeper

Byla jsem k téhle komedii nejdříve trochu skeptická, pustil mi jí přítel. Martina Lawrence znám totiž jen jako agenta v sukni, kde mi ty vtipy přijdou moc trapné a jsou mimo mě. Tady je to ale hezky vyvážené, žádné nechutné nebo urážející vtípky. Je to tak akorát akční a tak akorát vtipné. Film krásně utíkal a moc mě to bavilo. Konec se realitě vůbec nepodobá, ale co, potěšilo mě to. ()

C0r0ner

Moje oblíbená šaškárna s Martinem Lawrencem (on vlastně ani nic jiného netočí) o tom, jak si schoval diamant v rozestavěné budově a když se vrátil z vězení ho vyzvednout, stála místo staveniště policejní stanice. Zdatně mu v hledání pomáhá policejní mamlas Luke Wilson a divák se prostě celou dobu vesele usmívá a s radostí kouká na tu blbost před sebou. 80% ()

Phos4rus

Sranda sranda sranda, ja mam Martina Lawrence rad a jeho gagy a vtipy jsou proste super, kamera je taky slusna...Hodnotim, tak jak hodnotim ()

Flynn

Tuhle komedii jsem viděl až díky čt1, ono vlastně ani nebylo o co stát. Navíc vše zazdil naprosto katastrofální dabing. Celá komedie je prostě kravina. Pár věcem se člověk jenom lehce pousměje jinak si říká že je trochu zvláštní že někoho vůbec baví stát za kamerou a dívat se jak se tam před ní ztrapňuje Martin Lawrence a jak se mu vzdouvají jeho nosní dírky..... ()

Juto

Nie je nijako zvlášť jemný ani originálny film. Ale je to dobromyseľný a k tomu bláznivý film. 6/10 ()

URBAN

Další průměrná neprůměrná komedie Martina Lawrence a musím říct pořád mě dokáže bavit. A tato komedie narozdíl od ostatních má svou logiku a děj na který by mohla kdejaká komedie závidět. ( 26.8.14/MAC ) ()

panMartin

Překvapivě zábavná, pohodová a nenáročná záležitost. Ten nápad a celkové zpracování komedie je hodně povedený! Docela dobrá akční komedie s několika dobrými vtípky. Martin Lawrence je tady vyloženě parádní. Co říci na závěr, neurazí. ()