Agentka FBI Gracie Hart se stala mediální hvězdou poté, co zabránila atentátu během slavnostního vyhlášení Miss USA. To jí komplikuje práci, když málem zmaří akci při přepadení banky, protože ji pozná jedna z přítomných žen. Naštvaný šéf McDonald jí dá na vybranou, buď skončí v kanceláři, nebo se stane novou tváří FBI a bude zastupovat úřad na veřejnosti. Naštvané Gracie se nedaří ani v soukromí, právě se vzpamatovává z rozchodu s Ericem. Nakonec s odporem na svou novou roli kývne. Popere se kvůli tomu s agentkou Sam Fullerovou, která je novou posilou jednotky, a projde opět pro ni ponižujícím procesem zkrášlení. O rok později je už ve své nové "kůži" dokonale zabydlená a vše s přehledem zvládá. Bohužel zůstává novou Gracií i v soukromí, což se odráží na jejím povýšeném chování k fanouškům i Sam, která jí byla přidělena jako ochranka. Vše se změní, když jsou v Las Vegas uneseni její přátelé, moderátor Stan Fields a Miss USA Cheryl Fraiserová. Gracie je sice vyslána do Vegas, aby uklidnila veřejné mínění, ale když ji samolibý šéf místní pobočky Collins odmítne k případu pustit, rozhodne se jednat na vlastní pěst. (TV Nova)

prome

Jeste drsnejsi ? kdepak jeste trapnejsi nez kdykoli pred tim. tvurci si asi mysleli ze to co fungovalo u prvniho dilu bude fungovat i u druheho.Kdy to ale skonci ? kdyby to bylo aspon nekdy vtipne ale tohle neni !!!!! ()

Handle

Podle mě to od prvního dílu příliš nepokleslo, já jsem se bavil úplně stejně. Víc k tomu nemám, kritika mi je v tomhle případě ukradená - já to beru jako nadprůměrnou komedii, kterou můžu vidět klidně i víckrát, takže nač šetřit hodnocením.. ()

Dale

Až sa nechce veriť, že toto je pokračovanie výbornej jedničky. Nielen že to má nulový dej, ale vôbec to nie je smiešne a všetky herecké výkony sú trápne ako kostým Sandry Bullock na vystúpení v klube. Miestami som mal pocit, že sledujem film Roba Schneidera, ktorý sa preoperoval na krásnu Sandru. ()

svik

Taky bych to neviděl nějak čarně. Není to sice nijak zvláštní fil , ale je úplně nrmální. Sandra vždy stejné herecké výkony podává když se jedná o hlavní role. ()

villon17

Narovinu musím říct, že tento film se nepovedl. Až na pár dobrých scén jsem se celkem nudila a vůbec to nebylo tak „drsné“, jak jsem čekala, a už vůbec ne „drsnější“, jak se odvážili tvrdit. Film je oprávněně 170.(teď už možná víc) nejhorším filmem a jednu hvězdičku jsem dala ze soucitu za snaživý výkon Sandry Bullock. ()

Marek1991

Stále pekná Sandra Bullock sa pustilo do pokračovania filmu o agentke, čo bolo po toľkých rokoch zjavne odsúdené na neúspech aj vzhľadom na povahu tohto filmu, keďže ani predchodca nebol nejako skvelý. Tento diel bol však nudnejší, scenár a dej sa rozpadali, až nevedeli čo, tak to vyplynulo do šialeného a trápneho záveru, samozrejme udobrenie žien nastalo. Po humornej stránke bieda, po akčnej a všetkých ostatných to nebolo nič inovatívne, skrátka len pokračovanie vhodné do komerčných televízií na pseudozábavu pre nenáročných divákov. ()

liquido26

Poprvý u toho usnula přítelkyně, podruhý já a napotřetí jsme to zvládli oba :-) Nese se to na stejný vlně jako jednička, ale když se vypne mozek, tak na to jde koukat a bavit se :-) ()

mysiak odpad!

Preboha, hnus, a ešte tam trapoší Sandra Bullock...vypnúť hneď, nepozeraťelné už zo žiadneho smeru... ()

Ridick odpad!

no tento film mi pripadal ako keby bol z hallmarku - o nicom. ta cernoska bola nechutne nechutna a sandra za nou tiez velmi nezaostava.bolo tohto filmu vobec treba? ()

blackrain

Já bych to zase tak černě neviděla. Platí tady sice nešvar většiny dvojek, ale kvůli Sandře s klidem přimhouřím oko. ()

jajinka

Oproti jedničce slabý výluh čaje.. Zdlouhavé, moc nezábavné a navíc strašný konec.. U komedie bych čekala trochu jiný happyend.. když se tam celý film zmiňovali o jejím bývalým, tak je měli na konci usmířit.. ()

ja.rebel

Od prvního dílu jsem toho moc nečekala a byla mi nabídnuta docela příjemná rodinná komedie. Od druhého jsem nečekala vůbec nic a proto můžu dát s čistým svědomím **. Jen nevím proč je v názvu "Ještě drsnější". Že by tentokrát hlavní roli nehrála Sandra Bullock, ale její policejní kolegyně a mně to uniklo? Agentka Hartová se v téměř celém filmu snaží být kultivovanou, upravenou a sexy mluvčí FBI. Takže drsnost ženského pohlaví, až na malé úlety, prezentuje pouze její ochranka. Romantika chybí úplně a vtipu tohle dílko taky příliš nepobralo. ** jsou až až....... ()