Můj auťák Brouk

Herbie: Fully Loaded

Herbie: Na plný plyn

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 92 min

Jakmile tam hraje Keaton, tak to nemůže bejt úplná kravina. Auto s vlastní hlavou?? Vrak na jeřábu byl dobrý. „Seš jen auto - “ Auto není radno podceňovat. Varování Ministerstva dopravy: „Vaše auto se může splašit.“ Zrcátko si žilo vlastní život a brouk měl vlastní plány. Závod měl „koule“. A skladby byly taky skvělý. Herbie se zadním spoilerem vypadal skvěle. Bojovný auto! Kurážná Maggie mezi truckama neměla chybu. Veleskok za zvuků profláklýho Van Halena byl bezvadnej. „On na mě mrknul.“ Patriotický Herbie byl vtipnej. Při NASCARu byly bezva manévry. Scéna stíhačky za Tripem byla celkem rychlá. Opět vyhrál outsider. Ale i tyhle filmy jsou potřeba.(25.3.2017)

V jedenáct v noci na noční to i sedne. Trochu nevyrovnané v cílové skupině i v rámci rodinné podívané. Snad překvapí zástup známých herců a hereček (což film zvedá lehce nad průměr). Humor je hodně dětinský, chyběl mi nějaký vtípek pro odrostlejší publikum, které se na film zcela jistě také dívá (např. jako doprovod). Ale sexy pihám, zrzavým vlasům a jiným přednostem Lindsay Lohan odpustíte mnohé. Djkoma to vystihl docela trefně.(1.8.2011)

Obrovská nostalgie pro mě... Herbie je autíčkem mýho dětství a přestože Lindsay není zrovna dobrá herečka, s krásným hlasem Lucky Vondráčkové jí to sluší daleko víc a neherectví se dá prominout. Ale abych se přiznala - pokaždé, když na tenhle film koukám, těším se na jeden záběr (51:17) - a ikdyž vím, co přijde, stejně mě to vždycky znovu a znovu rozseká! :) 80%!(30.9.2013)

Hodně příjemná fantasy oddechovka, která má v sobě asi všechna klišé, co se tam dala dát, ale mě se to líbilo. U takovýchto filmů člověk nesmí zapínat mozek a jen se dívat a bavit. A za takového předpokladu to zábavu poskytne. Nehledě na to, že krásná Lindsay Lohan je taky důvodem, proč se na to dívat :)(13.6.2010)

• Vikki

Byl by to dobrý film, který si nezadá s tím originálním, ale jak už bývá v trapné ubohé zemi zvykem je z toho zas jen feministická sračka. Všemocná baba s koulema, která musí za každou cenu vyhrát a k sobě musí mít idiota, kterého ponižuje atd. Usáci už by si ten agresivní úchylný feminizmus měli nechat léčit ubožáci.(7.10.2016)

• - V Disneyho studiu dlouho zvažovali oprášení jedné ze svých nejúspěšnějších franchise, která začala v roce 1969 snímkem The Love Bug a pokračovala Herbie Rides Again (1974), Herbie Goes to Monte Carlo (1977) a Herbie Goes Bananas (1980). O dva roky později se objevila ještě krátká TV série Herbie, the Love Bug. (imro)

• - Snímek se stal druhým nejúspěšnějším filmem roku 2005 pro studio Disney po Ochránce s Vinem Dieselem (113 mil.). (imro)

• - Původní, přímo hippie název filmu zněl „Herbie the Love Bug“, ale potom ho změnili na více rodinný „Herbie: Fully Loaded“. (imro)