Můj auťák Brouk

Herbie: Fully Loaded

Herbie: Na plný plyn

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 92 min

Hodně příjemná fantasy oddechovka, která má v sobě asi všechna klišé, co se tam dala dát, ale mě se to líbilo. U takovýchto filmů člověk nesmí zapínat mozek a jen se dívat a bavit. A za takového předpokladu to zábavu poskytne. Nehledě na to, že krásná Lindsay Lohan je taky důvodem, proč se na to dívat :)(13.6.2010)

• Hal_Moore

Na tohle jsem už asi trochu starej. Tohle že stálo padesát milionů dolarů? Co na tom stálo tolik peněz? Vždyť i vizuální stránka filmu je odfláknutá. Lindsay Lohan, zápletka, efekty, závody, to vše nestojí za nic. To nejlepší na celém filmu jsou pak úvodní titulky a Matt Dillon. Ztráta času...(21.10.2006)

Infantilní blbina, ale mně prostě přijde to malé auto hrozně roztomilé!. K tomu krásná Lindsay Lohan, charismaticky zarostlý Keaton, slizký Dillon a slušné tempo = fajn oddechovka na jedno použití...(11.10.2006)

• bestlama

Lindsay ... dám ti jednu svou radu ... netoč už ty filmy :)(20.5.2009)

• Paxxx.cz

Lindsay Lohan je sice pěkná ženská o tom žádná (jen to bohužel nemá v hlavě vpořádku). Zpět k filmu- popravdě ani nevím pro jakou věkovou skupinu to přesně má být určeno a taky se divím, že tolik známých herců propůjčilo svoji tvář takhle lacinému béčku- 40%.(24.6.2010)

• - 50-milionový remake vydělal během prvního týdne (22. – 26. 6. 2005) nasazení do amerických kin jen 17,7 mil. dolarů, a jelikož ho promítali již od středy, víkendový zisk byl o 5 milionů menší. Víkendový výdělek byl nejmenším v historii pro film uváděný v počtu 3 500 kin. Během následujícího měsíce ale suma vzrostla až na 55,9 milionu. (imro)

• - V Disneyho studiu dlouho zvažovali oprášení jedné ze svých nejúspěšnějších franchise, která začala v roce 1969 snímkem The Love Bug a pokračovala Herbie Rides Again (1974), Herbie Goes to Monte Carlo (1977) a Herbie Goes Bananas (1980). O dva roky později se objevila ještě krátká TV série Herbie, the Love Bug. (imro)

• - Na premiéru filmu, která proběhla 19. 6. 2005, nabídlo studio Disney volné vstupenky pro všechny diváky se jménem Herbert, Herbie nebo Herb. (Lajty)