Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

gumbo

60% - místy trochu přehnané scény, moc dětinské a také někdy moc přehrávání (hlavně Linsay Lohan a Matt Dillon). Co mě však příjemně překvapilo, byla kvalitní, k filmu dobře pasující hudba. V celku slušná zábava. ()

merigieren

Herbie je živý brouček, mrká očima, prdí a sám řídí. Většina vtipů se točí kolem brouka, od začátku až do konce, bohužel ty vtipy jsou poněkud nezáživné, párkrát to ujde, ale koukat na to celej film mě nebavilo. Závody nebyly nijak adrenalinové, napínavě sestříhané, prostě jen ježdění aut. V tomhle směru je Speed Racer podstatně lepší. ()

P.J.2

Můj osobní Guilty Pleasure, Lindsay v dobách kdy ještě neměla koksu plný nozdry vypadala neuvěřitelně sexy. ()

bernajk

Uz dlouho jsem nevidel takovou blbost. Ti co delali scenar to nemohli ani myslet vazne. Tolik blbosti a nerealnosti jsem pohromady jeste nevidel. Jedinou hvezdicku dava za me velmi sympatickou Lindsay Lohan. ()

miawallacova

Nemůžu dát odpad, protože to není zdaleka tak špatné jako Babovřeksy. nemůžu dát 1*, protože ta hraje Lindsay. Ale byla to tak předvídatelná reklama na Folcvágny, že to ani sexy Lindsay nezachránila. ()

bono22vox

Tak tenhle sérivý model smontovaný ze starých klišé sice jezdí, ale v žádném případě a ani závodě nezvítězí... ()

Oonika

Viděla jsem po delší době s dětmi a bylo to moc fajn. Pro malé kluky hezká zápletka, žádné násilí, pro dospělé pár vtípků . ()

RedRose

Na tenhle film jsem se nijak netesil ale kdyz mi prisel do ruky, tak jsem ho zkouknul a jake bylo me prekvapeni... Jedinou vetou bych to shrnul takto: Neuveritelna kravina, ale vyborne jsem se u ni bavil... Proto ty 4 hvezdicky... ()

RajCZitko

Kdybych tento film nevidel az tedka, mozna bych nerekl, ze je to uplne normalni tuctova komedie. V této době je opak ale pravdou. Navíc prostředí závodů a závodění s broukem udělali autoři opravdu dosti nereálný (bylo vidět jak jedou všichni hrozně pomalu), hlavní hrdinka je ještě tupá jak polínko a tak hodnocení nezachrání ani pár docela vtipných scén. ()

casef

Roztomilá disneyovka s okouzlujícím Broukem, který to v závodech nandá všem nadupaným sporťákům. Příjemná oddychová pohádka. ()

dj_kure

Klasická Disneyovka. Zhruba po pěti minutách víte jak to skončí, ale i přesto se skvěle bavíte. Důležité je vypnout a pak už se můžete vézt s Lindsay a Herbiem . Pokud si film pustíte za nedělního pochmurného odpoledne k odpočinku po náročném víkendu nemůžete se nebavit. Příjemné obsazení a nevtíravý humor, co víc si u jednoduché jednorázovky přát? :) 60% ()