Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

FFilipCZ

Viděno podruhé - měním hodnocení a přidávám komentář. Ano, je to blbost na entou a Lohan je tam celkem trapná. Ale mě se to prostě líbilo a prožíval jsem to. Ten Brouk prostě neměl chybu. Samozřejmě, že se to neobešlo bez nějakých těch klasických klišé, ale s tím už se tak nějak musí počítat. Normálně bych dal 3*, ale přidávám ještě jednu za osobní dojem. ()

Paxxx.cz

Lindsay Lohan je sice pěkná ženská o tom žádná (jen to bohužel nemá v hlavě vpořádku). Zpět k filmu- popravdě ani nevím pro jakou věkovou skupinu to přesně má být určeno a taky se divím, že tolik známých herců propůjčilo svoji tvář takhle lacinému béčku- 40%. ()

Ridick odpad!

vrchol trapnosti!!! toto je presny priklad toho, ako sa v poslednom case hollywoodske studia nabaluju - zopar znamych tvari, debilna story s happy endom trapnym ako cely film a plno otrepanych klise.. ()

JJ.Gibson

Dávám tři hvězdičky a všechny si je zasloužil Herbie!!! Herbie byl zkrátka roztomilej :) A co se týče hereckých výkonů, tak jsem trochu zklamán, Lindsay má sice takovéto komedie zvládnutné, ale mohla se do toho ještě více opřít. Ještě za zmínku stojí Michael Keaton, ten měl skvělou drsnou vyzáž! Milá pohádka, která jistě neurazí... ()

sta odpad!

aneb jak dětem vtlouknout do hlaviček, že americké zástavě se pořádně pateticky salutuje. ()

numi

Ale tak ona je to přece jen pohádka pro děti. Jinde si někdo obleče neviditelný plášť či sedmimílové boty, tady si Lindsay obleče úplé tričko a úžas (mužského) diváka nad výsledkem je asi tak totožný... Jinak je ale irelevantní pozastavovat se nad tím, že to starej brouk natře všem autům v NASCAR (ups, spoiler, ale asi jste to čekali všichni, že...), že jezdí po rampě, po ochranném plotě, že se směje, plive olej a zamilovává se. Vždyť kdo z nás nezná letající ševce, draky plivající oheň a mluvící zvířata? Vše je zasazeno do dětského naivního světa a je samozřejmé, že se to dospělým moc líbit nebude. Ale pro děti to bude opět zážitek, neboť ten podceňovaný outsider to zase všem natře, ti neústupní rodičové zase ustoupí dětským snům a ta sympatická slečna řidička si najde cestu k tomu sympatickému mladíkovi z garáže. Co víc si mohou přát? Kdyby na ČSFD hodnotili jenom děti, tak dám ruku do ohně za to, že by nám Herbie v hodnocení zčervenal a já bych dal čtyři hvězdičky. Jenže na ČSFD nejsou jenom děti, ani moc dětí ČSFD nečte, takže dávám hvězdičky dvě. Ty totiž přesně odpovídají tomu, jak jsem se bavil já osobně. [červen 2006] ()

Tony.cs

Teda na to, že je to remake, to docela ujde a Lindsay i když je to trubka tak přece jen je krásná. Ale originál byl zajímavější ()

blackrain

Herbie je jednička. Roztomilé autíčko. Jeho řidičkou je Maggie Peyton. Spolu dokážou porazit i bouráky z NASCARU. Taková sympatická pohádka. ()

Budweiser

Nejsem si vůbec jist, pro jakou skupinu diváků je film určen, sem tam někdy se divák i usměje. Bohužel 95 % času filmu neví co nudou dělat. Schopnosti auta jsou až moc přehnané. Různé otočky, jízda po plotě, nehledě na to, že je to nejrychlejší auto v nascar :-DD Jednu hvězdičku dávám pouze za svůdné křivky L. Lohan, díky které jsem se na film vydržel dívat až do konce. ()

YURAyura

Uz mi lasko neni 10 let...... jeste mi lasko neni ani 85... tak jak mam na takovy film pohledet? Slecna vypada jako by zrovna skoncila s natacenim "Young dumb and full of cum", vsichni kolem nacpali sve letite uspory do anglicaku z NASaCAR a jediny, kdo vzbudi sympatie je Keaton. Ta hvezdicka je za uvodni titulky, jinak je to ubohe... ()

MATADOR

Lehce nadhodnocené tři hvězdičky, ale přeci jen je to z důvodu nostalgických. I v předešlých dílech se to jen hemžilo nepochopitelnými triky. A i v tomto "pokračování" tomu není jinak, i když některé mne opravdu zarážely, nakonec jsem to překousl (přeci jen, je to od Walta Disneye). No popravdě to možná bylo tou hudbou, která je opravdu povedená a dodává na atmosféře. Obsazení nevím, ale je asi to jediné, co se moc nepovedlo. Herbie 53 forever :-D ()

kajas

Vím, že jsem to viděla až do konce, vím, kdo tam hrál, ale co se přesně dělo, ze mě nedostanete. Takže asi typická odpolední oddychovka. ()

Aleee89

Roztomilé auto, ale to je asi tak všechno. Ve filmu totiž hraje Lindsay Lohan, kterou nemám ráda, děj je hodně předvídatelný a spíš pro malé děti. Není to ani nijak vtipné, dojemné. Takže pro mě opravdu naprosto nezajímavý film, jen autíčko Herbie je hezké a roztomilé a i když je to hlavní postava, jedno auto film nedělá. ()

OG_Swifty

Brouk je sice sociální auto a v tomhle filmu jsou evidentní píčoviny, přesto je to taková milá pohádka pro mladší generace =) ()

Had6

Autem na víkendy je pro mě naprosto jasně Brouk. A klidně i na pondělí a ostatní dny v týdnu. Mám tohle auto prostě rád. Už jen kvůli tomu jsem si tento film nechtěl nechat ujít. Nebylo to sice nic extra, ale pro někoho kdo si frčí na Beattloj to ušlo... ()

Hees

Prototyp komédie,ktorá sa robí ako na bežiacom páse,ktorá nezaujme ani neurazí a baví len tak tak aby to človek neprestal pozerať.Je to niečo kedy môžete robiť iné veci a ak film neuvidíte celý nič sa nestane. ()

Attta

Pěkná Lindsay, pěkné auta a slušná muzika. Je to sice blbina, ale znám i daleko horší a ono čas od času není na škodu si pustit takovou odreagovačku. 3 hvězdy. ()

Streeper

Tenhle film mě v dětství nějak minul, což mě trochu překvapuje, protože Lindsay Lohan jsem měla ráda a do videopůjčovny jsem chodila dost často. A možná bych ho před deseti lety ocenila daleko více než teď. Krásně tam vidíte to ponaučení, že si máte vážit věcí, které vám patří a že sobeckost je opravdu velká chyba, jelikož najednou můžete přijít o všechno. Příjemný snímek, ale když se to vezme kolem a kolem, tak dost zbytečný. ()