Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

Juto

,,Herbie: Na plný plyn" je čistý a jednoduchý film pre deti. Pre dospelé publikum to môže byť krok do pekla. 1/10 ()

otík

Tradiční rodinná podívaná s hezkým autíčkem, infantilní Lindsay Lohan, zajímavým Mattem Dillonem jako pěkným podvraťákem a kupou dalších známých herců, kteří tajtrlíkují a sekundují podařenému autíčku. Přesto proč si občas nedopřát klidný rodinný film bez špetku emocí? ()

daEmoNickY odpad!

Ona je prilis krasna. Ale protezovat to? Bandu chutnych soust utopenych v preslazene diznijade? Jste li muz obstarejte si samotu. Lindsay je totiz jedna z mala zen, se kterou date pravacce konecne pokoj bez pocitu viny. ()

dr.fish

Tak už dlouho jsem neviděl nějakou ptákovinu a teď se to teda povedlo. Pohádka o autíčku, které je staré, ale pořád chce závodit, a o holce, která chce závodit taky, ale není si tím úplně jistá. No a autíčko Herbie jí ten problém vyřeší. Nečekejte žádné umění, je to jen obyčejný film pro infantily a děti obecně, ale ve svém žánru bych řekl slušná práce. Pár vtipných scén, trocha nudy a Lindsay. 70% ()

eye candy

Nejhorsi filmy jsou filmy ktery nejen ze jsou hrozny ale jeste si vas tak nejak najdou. Můj auťák brouk aneb jede Maggie v auticku je proste hovadina, kterou nema cenu si pustit ani jako pozadi pri odpolednim slafnu, ale to je jenom muj osobni nazor, takze piiis out ()

Estrellita

Obrovská nostalgie pro mě... Herbie je autíčkem mýho dětství a přestože Lindsay není zrovna dobrá herečka, s krásným hlasem Lucky Vondráčkové jí to sluší daleko víc a neherectví se dá prominout. Ale abych se přiznala - pokaždé, když na tenhle film koukám, těším se na jeden záběr (51:17) - a ikdyž vím, co přijde, stejně mě to vždycky znovu a znovu rozseká! :) 80%! ()

PeterNet

"Brouk jede po zdi!" S tím ať jdou do háje. To je film tak pro osmileté děti. Mě je sice 21, ale dívalo se mi na to vcelku dobře. :-) ()

LiborGondek

Auto, které se snad ze všech aut na světě hodí na závodní okruh nejméně (vyjma demolition derby) je VW Brouk. Ale když je kouzelný, tak je to samozřejmě něco úplně jiného... To se mi možná i ten ruský Černý blesk líbil víc. 30% ()

Lachtaan

Ach ty časy, kdy byla Lindsay Lohan po úspěchu Pasti na rodiče v každé druhé rodinné komedii a my toho s ní doma viděli skutečná kvanta! Mezi jeden z těch milých kousků, které stačila sesmolit než se dala na dráhu profesionálního smažení, patří i právě remake prastarého ikonického automobilu. ()

Lebron

Kdyby tam nehrála moje oblíbená Lindsay tak se na to asi nepodívám... ale když se to nebere zase tak vážně tak se na nějakou takovou prkotinku dá taky jednou za čas podívat... ale zase bohužel klasický děj který se dal předpovídat dlouho dopředu a nějak moc promyšlený to taky nebylo... ()

T-pack

Fůůůj, Lindsay Lohan XD. To byla ale kravina o obživlém broukovi a o tom, jak se i pubertální děvče může stát profesionálním závodníkem s klasickým Lidovým vozem. Ale je to lepší než drátem do voka... ()

Playman

Filmy s Herbiem mám rád už mala, a rozhodně si nechci kazit názor na tohle roztomilé autíčko takovou slátaninou. 1* za Lindsay Lohan a taky že si někdo vzpomněl, jenže proč takhle ? Proč ?? ()

shantim

Chvilemi je tento remake docela prijemnou oddychovkou a clovek se u ni muze i zasmat. Na konci filmu vsak prichazi moralni kocovina a pocit zbytecne vyhozene hodiny a pul zivota. Jako film pro pubertaky tento snimek mozna obstoji, ale vice nez 40% hvezdicek si stejne nezaslouzi. ()