Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Laku

Aeon Flux jsem viděl ve stejný den jako Ultraviolet. Sice dost slabý scénář a hlavně jeho zpracování... herci ve vedlejších rolích nestojí za pozornost, ale alespoň je tu určitá futuristická atmosféra a pár sci-fi vychytávek. Přestože je akce natočená dost chaoticky, tak alespoň nepůsobí až tak směšně jako v příšerném Ultraviolet. Podobností s filmem Kurta Wimmera by se našlo mnoho (např. latex-girl v hlavní roli, mizerná režie...). No prostě, v kontrastu s Ultraviolet na mě Aeon Flux působí jako průměrný akční sci-fák. ()

A. Murray

Naprostý propadák. Příběh připomíná román od A. C. Clarka "Město a hvězdy". Ve filmu chybí příběh. Jediné o čem se dá mluvit je myšlenka. Je to pouhopouhé akční cosi. U spousty věcí chybí vysvětlení nebo aspoň prostor pro jeho utvoření. Autory filmu by měli zavřít za něco tak nechutného. Dávám jednu hvězdičku, že se to dalo vydržet až do konce. ()

chalp

Neviem či bolo najšťastnejším nápadom uviesť na plátna kín takto neznámy komix, síce je pravda, že to jedného času bežalo na mtv, ale vo vysielaní sa to neohrialo ani dva mesiace a zrušili to, zrejme pre vysokú sledovanosť :)Celkovo so žánrom sci-fi treba narábať veľmi opatrne, nieje to ten druh filmu na ktorý by si zašiel do kina každý, skor je to záležitosť pár vyvolených a ja takto vyvolený teda niesom.Celý svet budúcnosti okolo Aeon Flux nieje vobec príťažlivý, celý je chladný tak isto ako tento film, ktorý s vašimi emóciami nepohne ani keby neviem ako chcel.A už vobec tomu nepridáva neschopná réžia a veľmi slabučký scenár, o bojových scénach a efektoch sa vyjadrovať moc zmysel nemá(tie ruky namiesto noh?omg!).Ale, treba uznať, že Charlize Theron v priliehavom čiernom kostýme može byť istým lákadlom. ()

(Z)denny

Pěkná tvář a sexy tělo Chatlize Theron.. za keždou tuto položku dám jednu hvězdičku, jinak by šel tento snímek do odpadu.. ()

masiko

Je to sice pitomost, ale na tyhle akčnáky ze vzdálené budoucnosti se dívá dobře už samo o sobě (vždycky mají nějaký nápad), a když je tam navíc černovlasá Charlize v těsnym oblečku... ()

Kratoc

Když má člověk hodně nudnou chvíli a neví co by, tak těch 86 minut se dá vydržet. Ale člověk po pěti minutách co shlédl titulky vlastně ani neví o čem to bylo. Na druhou stranu, hlavní hrdinka má pěkné nohy a pár bojových scén má také něco do sebe ;) ()

xxxvodnikxxx

Kdo má rád hi-tech, a je příznivcem filmů, jako Matrix, nebo Equillibrium, tak se mu bude líbit i toto. Film má ale pořád nutkání vzbuzovat prototyp akčních filmů, kdy herci zvládají absolutně nadlidské výkony, atp. Za mě stejně supr film :) ()

Milwa

Tak asi se budu lišit, ale tento film se mi až na vyjímky líbil. Je to prostě o stylu a atmosféře. Je pravda, že nejsem pravidelná divačka sci-fi, takže nemám film s čím srovnat. Je fakt, že začátek byl nuda, ale s postupujícím časem se pro mě tempo stupňovalo a nakonec se mi film líbel, ale fakt tak na 3 a půl hvězdy, víc ne ()

Saara

Nooo, Charlize to sluší, jako ostatně vždy (snad kromě zrůdy), dokonce i Marton Csokas je dost sexy (na to že v Království nebeském se z něho zvedá žaludek), čímž si tedy oni dva zaslouží symbolickou hvězdičku, berme to tak, že součástí jejich povolání je i to, aby vypadali dobře. Jinak mě nenapadá, co na tom filmu hodnotit pozitivině. (noooo dobře, kvůli Csokasovi jsem ho viděla dvakrát...) ()

Rehooo

Nebýt tam pěkná Charlize Theron, tak by to bylo nejspíš někde na pokraji koukatelnosti. Takhle se z toho stává takový všelijaký sci-fi film s přehnanými souboji, které celkem potěší když se na plátně zrovna objeví Charlize. ()

Mat21

Ve 25. století žije zbytek lidské populace zdecimované zhoubnou nemocí v Bregně, posledním městě na Zemi. Od okolního světa chráněn vysokou zdí, je vrcholem lidské civilizace. Jak lidstvo však už mnohokráte dokázalo, dospěje-li civilizace vrcholu, začne se hroutit zevnitř. Ióna Flax, nejlepší bojovník rebelských povstalců zvaných monikéni, je pověřena úkolem svrhnout vůdce vládnoucí dynastie Trevora Goodchilda a osvobodit tak mysl všech lidí. Když mu však se zbraní v ruce stane tváří v tvář, zjistí, že vše je mnohem komplikovanější. ● Film Aeon Flux jsem fascinovaně shlédnul na jedno nadechnutí a posléze si ještě namátkou pouštěl mnohé sekvence. V globálním měřítku i při detailnějším pohledu se jedná o pozoruhodný sci-fi film, kterému sice k dokonalosti ještě něco shází, tak výrazné bodové podhodnocení zdejších diváků si však určitě nezaslouží. Dějová linie je poněkud přímočařejší a ve střední části citelně shází oživení v podobě nějaké akce, o to více prostoru však dostává pohled do zákulisí technické vyspělosti 25. století. Film Aeon Flux je především one-women-show nezastavitelné a naštvané Charlize Theron, která chce pomstít smrt své sestry Uny. ║16.6.2010║ ()

Bozvav

Nebylo to tak strašné,jak jsem dle komentářů čekala. Normálně bych dala dvě **, ale protože film předčil mé malé očekávání, dávám tři. Efekty ušly, akce taky, námět zajímavý, bohužel scénář to dost pohnojil. Ale jako jednohubka to ušlo. ()

zdeny99

Aeon Flux je úplná stupidita, která si hraje na nějakýho novýho Matrixe. Ale díky Charlize Theron v šukézních černých šatičkách přidávám druhou hvězdičku. Celej film se totiž točí jen kolem jejího naducaného těla v tom upnutém overalu. Pro příště doporučuji raději s ní shlédnout fotky nebo trailler, než se dívat na celý tento film. [6838. hodnocení, 341. komentář, 48%] ()

Va55ago

Ale jo, dalo se na to koukat, sice to byla pekna ptakovina, ale Charlize to tam fakt moc sekne a libilo se mi to o neco vic nez Ultraviolet. Nejsou to plne 3*, spis to jsou hodne dobry 2. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)