Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sharky
  ****

  70% Charlize je tak úžasná herečka, že by se mi kvůli ní snad začala líbit i Rodinná pouta. Asi nejsem schopný soudně hodnotit, ale v každém případě mě zaujala i spousta originálních nápadů (především výprava a různé technické blbůstky) a zajímavá zápletka. Ani nevím proč, ale celou dobu během sledování se mi furt v hlavě vybavoval film Dark City (Smrtihlav).(26.8.2006)

 • Slarque
  **

  Charlize Theron opět pouze jako sexy ramínko na bizarní návrhy kostymérů. Kromě ní ještě zaujme originální výprava a pár triků. Scenáristicky je to příliš pitomé a lajdácky to nedodržuje ani vlastní logiku a pravidla. Dialogy jsou občas vyloženě neuvěřitelně tupé. Je to prostě dobře vypadající naprostá pitomost!(25.5.2009)

 • nash.
  **

  Vizuálně koukatelná jednorázovka, u níž jsem měl neodbytný pocit, že je takovým měně vydařeným klonem ulítle zábavné Ultraviollet. Několik skvělých momentů, pár dobrých nápadů a supersexy Charlize (která by si bezdebat zasloužila roli v nějaké pořádné akční jízdě), což bohužel nestačí k napravení dojmu z mizerného scénáře a nepříliš zvládnuté režie.(9.10.2011)

 • genetique
  ***

  Nevydarené. Určite si od tohto snímku tvorcovia sľubovali oveľa viac, ale stvárňovanie akčnej hrdinky, ktorá zachraňuje svet Charlize vôbec nesadne. Určite menej ako Jolie v roli 'Tomb Raider'. Síce farebne a graficky veľmi pekne spravené, no akčné scény chabé a ako celok bol film príliš rozhádzaný. Film ktorý celkovo neohromí. 55%.(8.3.2006)

 • Isherwood
  *

  V logice příliš děravá a dějově prostince připitomělá komiksová adaptace, která se snaží marně skrýt za cool vizuální kabátek dlouhého videoklipu, jenž však vinou nepřehledného střihu a rutinérského kamerového pojetí ztratí na působivosti už po pár minutách. Velký rozpočet ještě nedělá dobrý film, takže naleštěné město roku 2415 působí až příliš chladně a kostýmy jako by vypadly z extravagatnějšího butiku současné módy než aby reflektovaly dobu. Škoda toho, že Charlize Theron úspěšně sahá po titulu nejvíce sexy komiksové hrdinky stříbrného plátna a z Martona Csokase bude jednou při větším zájmu režisérů víc než jenom „ten, který se porval s Mattem Damonem v Bournově mýtu“, ani oni dva totiž nepozvednou laťku kvality z bahna o nic výše. I když je pravda, že závěr parafrázující jednu z prvních kapitol Bible je docela úsměvný.(5.8.2006)

 • - V jednu chvíli se uvažovalo, že film bude režírovat Darren Aronofsky. (TomikZlesa)

 • - Natáčanie v Berlíne bolo výnimočné tým, že štáb mohol nakrúcať na miestach, kde to predtým nikomu nedovolili. Jedná sa o priestory ako krematórium Treptow a tzv. Haus der Kulturen der Welt (Dom svetovej kultúry). Natáčalo sa aj v berlínskom zvieracom útulku. (Greenpeacak)

 • - Před začátkem natáčení absolvovala Charlize Theron tříměsíční bojový trénink. (Reiniš)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace