Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  **

  Charlize má rád. Mám ji rád kdekoliv, jakkoliv a kdykoliv... Když jsem viděl ukázky z tohoto filmu, kde předváděla prostná v elegantním spartakiádním trikotu, věděl jsem, že se mi v tom minimálně ona bude líbit. Postapo sci-fi žánr také sedí k mým choutkám a tak jsem zašátral v archivu a dnes se na tento filmík podíval... Tak předně k Charlize... těch 40 by jste ji věru nehádali a postavu má skvostnou... Prakticky celý film pobíhá v přiléhavé černé kamizole, která dokonale obepíná všechny ty křivky a záhyby... Fascinovala mne i ta její pružnost a i když asi nejeden akrobatický výkon vznikl na monitorech PC, přesto muselo být natáčení fyzicky asi náročné. Jenže Charlize je asi tak vše, co bude vaše oči nutit ve filmu sledovat. Zápletka je prapodivná, je to takový rozbředlý 1984-Equilibrium mixnutý záhadným virem... Nový svět měl pár z architektonického hlediska zajímavých zákoutí, ale po čase ten futurismus začal nudit... A bohužel byly to i všechny ty poskoky Charlize. Ačkoliv věřím, že způsob jakým zabíjela střáže nemusel být pro ty chudáky nejstrašnější (obkročmo jim skočila na krk a cukem stehen jim lámala vaz), s ubývajícím dějem mi to celé začalo připadat nějak málo... A ten pocit byl čím blíže ke konci větší a větší... Za závěr bych scénáristům nafackoval. Byl bez inteligence a nápadu. A tak chctě nechtě musím uznat, že tohle byl asi můj nejhorší film s Charlize. Musím si spravit chuť a pustit si ckoliv třeba opičáka Big Joe, nebo Listopadovu romanci... Tohle je za dvě kuličky a nebýt tam Charlize, tak fakt nevím jak by hodnocení dopadlo... * *(3.5.2014)

 • JJ.Gibson
  *

  Zase jsem šlápl vedle, když jsem se rozhodl podívat se na to. Nyní se ladně přesunu k záporům filmu: První dosti výrazný zápor je nedotaženost filmu, rádoby vše se vysvětlilo během tří minut, což opravdu nestačilo a navíc ta otázka ,,Proč to tak je a otázka klonů a proč se bouřej atd.?" zodpovězena stejně nebyla nebo aspoň né dostatečně. Druhý zápor: je to nudný, modlil jsem se, abych už se na to nemusel dívat! Třetí zápor: Nehrál tam Arnold Schwarzenegger, ten by prohodil aspoň ve víru bitvy pár vtipnejch hlášek (poukazuji na Komando, všichni střílej a kladnýho hrdinu prostě netrefí) A nyní zkusíme klady: První klad: Kdyby tam nehrála Charlize, mohlo to být možná i horší. Toť vše...(31.1.2006)

 • EdaS
  **

  Jediné, co se mi líbilo, byla futuristická architektura a kamera, zbytek je hodně pod průměrem běžné komerční produkce (zvlášť "zaujmou" špatně natočené akční scény, které jsou tak chaoticky sestříhány, že prakticky nevidíte, co se děje). Nezachrání to ani velmi sexy Charlize Theron, která vypadá, jako by sem zavítala omylem... nuda.(21.2.2006)

 • castor
  *

  Bože, já věděl, že to nemám dělat.. ale stejně jsem si to pustil!! Æon Flux je podívaná, která vás žádá o jediné - naprosto rezignovat na logiku!! Navštívíte tak futuristický svět, ve kterém má zase prsty smrtící virus a.. na tom vlastně příliš nesejde!! Charlize to naštěstí ve skvěle padnoucí kombinéze neuvěřitelně sluší, i když stejně jako u jejích předchůdkyň absolutně nechápu, proč se do takové sračky nechala obsadit!! Bankovní účet je tu a tam zřejmě třeba oprášit.. Ostatní postavy jsou trestuhodně ploché, místy až směšné!! Akce je nepřehledná, děj je sypký až běda, originalita si společně s logikou vyšly ruku v ruce na výlet (i když příjemné interiéry se upřít nedají), ale společnou cestu s režisérkou Karyn Kusama zaručeně neměly!!(31.3.2007)

 • Le_Chuck
  *

  Pohoda. Mal som chuť na sračku a moje očakávania sa do bodky naplnili. Ale aby som nekrivdil tak Aeon má u mňa aj nejaké tie prvé ceny: 1. Nasterilnejšie prostredie v dejinách sci-fi filmu - niečo tak umelé, chaotické, kulisové a bez feelingu sa vidí málokedy. Občas biele steny fungujú (THX), ale tu nula bodov. 2. Najoriginálnejší protivník v dejinách sci-fi filmu - Strielajúce stromy (WTF!). 3. Najoriginálnejší pomocník v dejinách sci-fi filmu - aportujúce kovové guličky (!!!). Vôbec Karyn Kusama ma úchylku všade strkať flóru viac než je zdravé (keep of the grass!). Zlé na všetkých frontoch. Kto sa tešil na sexi latex dostáva kopanec do vajec. Chalize v kondómovo čokoládovom overale vyzerá, ako vosková figurína s výkladu Prady. Súboje vykrádajú Power Rangers a dialógy telenovely. Momenty keď Charlize podlaďuje hlasivky, aby znela drsne by som tesal do kameňa. Ten bod je za celkom dobrý soundtrack. 20%(19.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace