Charlize Theron je sexy. Byla by sexy i bez černého přelivu a přiléhavého oblečku, ale když už jednou filmový bůh dal... Charlize Theron v černém přelivu a přiléhavém oblečku je supersexy... jenže jenom tohle celý film utáhnout nedokáže (pokud tedy nejde o nějaký druh luxusního softporna;)) a abstrahuju-li od něj jeho hlavní hrdinku, moc dalšího na koukání mi nezůstane. Těch pár soubojů režisérka utopila v křečovitém střihu, přestřelky jsou nepřehledné a akční potenciál hlavní hrdinky sprostě nevyužitý. Ještě že na tu Charlize by se dalo dívat i kdyby zrovna umývala podlahy a příběh si pohrává s tématem, které není tak uplně mimo a v lepších rukou by mohlo napáchat divy. Btw. Sophie Okonedo s rukama místo nohou by potřebovala vrazit do ruky banán a posadit zpátky na strom.(24.11.2007)

• MoiJe

No, po roznych recenziach som cakala nieco este horsie. Ale, zase, take hrozne to nebolo. Neviem, ci sa tvorci snazili o nieco poriadne az prilis alebo naopak vobec a vysledok je aky je. Ale je to pozeratelne. Len pre porovnanie(aj ked z ineho sudka), nedavno predtym som pozerala Krala Artusa a z neho som bola znechutena asi tisickrat viac, i ked sa tvari vazne a tolko "odpadov" zas nedostal. Toto je len dalsi oddychovy nieuplnepodareny film, tamto je len dalsia nechutnost(zhovadilost, povedal by jeden).(12.4.2006)

CITÁT - Virus zabil 99% populace........ S Aeon Flux (Charlize Theron) se setkáváme na její první misi hned v úvodu. I když mise vypadá na skoro sebevražednou, není tomu tak. Aeon si poradí skoro ze vším. Včetně střelby a akrobacie. Následuje její druhá mise a tady se to začne motat. Pro Aeon to má tragické následky. Pak už jí zůstane jen pomsta. Bohužel obě mise vypadají jako nějaká akční hra, jakoby divák vedl svou figurku a dával jí povely. Vůbec to nevypadá reálně, spíš jako nějaká virtuální realita. Spousta podivných nástrah a následné skákání, létání a kouzelnické divy. CITÁT - Jsem malou částí velkého experimentu........... Hudební doprovod je jednotvárný a monotonní, kamera se trochu snaží, herecké obsazení dobré a zábavnost vysoká. Ale to umělé prostředí to kazí. CITÁT - Zabita při zásahu policie.......... Na papíře ten příběh vypadá lépe.(25.2.2015)

• HAL

Ultraviolet, Resident Evil, Underworld, Aeon Flux - hot chick v hlavní roli, stylizovaný vizuál, videoklipová akce a příběh dostatečně ohebný, aby to všechno slepil alespoň přibližně dohromady. To je dosti primitivní, ale oblíbený recept na lehkou teen zábavu - a u Aeon Flux by fungovat taky mohl, protože přiznejme si, jen málo holek bylo ve své době víc hot než Charlize Theron, a u prvního pokusu Milly Jovovich se zombie apokalypsou se dalo zabavit velice slušně. Jenže to by musela být Karyn Kusama alespoň stejně schopná režisérka jako W.S. Anderson (jakkoli je to ve spojitosti s jeho osobou oxymoron) a umět natočit na pohled líbivou akci... což ale zoufale neumí. Předvádí jen střihově zmatený bordel se směšnou kinetikou, který navíc ještě umocňuje hloupě nepropracovaná a přebarvičkovaná stylizace futuristického světa. A přitom paradoxně, samotný příběh je na poměry filmů tohoto typu poměrně schopný, jen málokterého fanouška sci-fi by nutil k harakiri na rozdíl od mnoha jiných filmů, a vize upadajícího dystopického světa tu není o nic horší než například v Equilibrium... ale zase, kdo by se na to proboha chtěl dívat, když si může přečíst originální komiks, a nemusí se přitom otravovat s mizerně natočeným filmem. Zas tak moc hot ta Charlize přece jen není. 5/10(9.2.2012)

• mustafa

Rozhodně jeden z nejhorších sci-fi filmů, které jsem měl tu možnost vidět. ve všem se vyrovnává filmu Tělo na tělo. Vizuálně ten film bude vypadat už za pět let hodně směšně, speciální efekty jsou opravdu otřesné, stejně jako herecké výkony. Hodně jsem si sliboval především od Charlize Theron, ale o té se dá maximálně napsat, že jí to sluší. Vypadalo to jako nějaká zlevněná počítačová hra, akorát jsem za pomocí klávesnice nemohl honit hlavní hrdinku po plátně (možná by to bylo užitečnější než sledování tohoto filmu). Scénář je opravdu neoriginální, plytký a hlavní vyvrcholení filmu je trefnou tečkou. Hůř to vyvrcholit ani nemohlo.(17.11.2006)

• - Natáčanie v Berlíne bolo výnimočné tým, že štáb mohol nakrúcať na miestach, kde to predtým nikomu nedovolili. Jedná sa o priestory ako krematórium Treptow a tzv. Haus der Kulturen der Welt (Dom svetovej kultúry). Natáčalo sa aj v berlínskom zvieracom útulku. (Greenpeacak)

• - Během natáčení si Charlize Theron vážně poranila krční páteř a natáčení muselo být na čas odloženo. (Reiniš)

• - Na základe filmu bola vytvorená aj hra na PlayStation 2 a Xbox. (Greenpeacak)