CITÁT - Virus zabil 99% populace........ S Aeon Flux (Charlize Theron) se setkáváme na její první misi hned v úvodu. I když mise vypadá na skoro sebevražednou, není tomu tak. Aeon si poradí skoro ze vším. Včetně střelby a akrobacie. Následuje její druhá mise a tady se to začne motat. Pro Aeon to má tragické následky. Pak už jí zůstane jen pomsta. Bohužel obě mise vypadají jako nějaká akční hra, jakoby divák vedl svou figurku a dával jí povely. Vůbec to nevypadá reálně, spíš jako nějaká virtuální realita. Spousta podivných nástrah a následné skákání, létání a kouzelnické divy. CITÁT - Jsem malou částí velkého experimentu........... Hudební doprovod je jednotvárný a monotonní, kamera se trochu snaží, herecké obsazení dobré a zábavnost vysoká. Ale to umělé prostředí to kazí. CITÁT - Zabita při zásahu policie.......... Na papíře ten příběh vypadá lépe.(25.2.2015)

• ajuska

Dost slabý film, který měl očividně mnohem větší ambice. Rozkolísané vyprávění dostalo ke konci alespoň nějaký náboj, takže celkový dojem není nakonec zas až tak špatný. Celé to působí dost rozpačitě, přesto sem tam probleskne i nějaký ten dobrý nápad, který spolu s rozumnou délkou délkou vytahuje Aeon z hlubokých vod odpadu.(29.8.2006)

Serial jsem sice nevidel, ale tohle rozhodne nebylo tak spatny, jak by se podle hodnoceni mohlo zdat. Coz sice neznamena, ze by se jednalo o neco extra, ale docela slusne jsem se bavil. Skoda, ze tempo nasazeny v prvni puli nevydrzi, protoze ze zacatku to je jen o akci. Tvurci pak zacnou s pribehem, kterej sice neni spatnej a pro takovejhle typ filmu dostacujici, jenze obcas tu jsou fakt neskutecne trapny zvraty, ktery jsou navic predvidatelny. Jinak akce je natocena docela dobre, choreografie se povedla, triky jsou taky na slusny urovni a Charlize je i s cernejma vlasama sexy a celej film tahne.(26.8.2008)

Uznavam, ze moje hodnotenie je trosku nadhodnotene, ale ja som bol na tomto filme v Nemecku pred par rokmi v kine na tajnom predstaveni a fakt som ocakaval nejaku blbost trebars z nemeckej produkcie. Na moje prekvapenie ma tato akcna fantazia spolu s Charlize Theron celkom prijemne pobavila. Ktovie, ako by sa mi to pacilo dnes po styroch rokoch... 16.02.2009 _________ Charlize Theron - (Aeon Flux) +++ Frances McDormand - (Handler) +++ Pete Postlethwaite - (Keeper) +++ Marton Csokas - (Trevor Goodchild) +++ Jonny Lee Miller - (Oren Goodchild) +++ Hudba: Graeme Revell(20.7.2007)

• Hitman_47

Jeden z těch filmů, který vám absolutně nic nedá a pár hodin po zhlédnutí už si ani nebudete pamatovat o čem to bylo....si to nějako shrneme: Příšerný scénář, příšerná režie, opravdu blbě až dementně natočené akční scény a taky herci...fakt sorry, ale všichni vypadali jako kdyby si před každou klapkou šňupli trochu meskalinu a pak to jen systematicky odžbleptali. Děs a hrůza!(19.4.2006)

• - Natáčanie v Berlíne bolo výnimočné tým, že štáb mohol nakrúcať na miestach, kde to predtým nikomu nedovolili. Jedná sa o priestory ako krematórium Treptow a tzv. Haus der Kulturen der Welt (Dom svetovej kultúry). Natáčalo sa aj v berlínskom zvieracom útulku. (Greenpeacak)

• - Během natáčení si Charlize Theron vážně poranila krční páteř a natáčení muselo být na čas odloženo. (Reiniš)

• - V jednu chvíli se uvažovalo, že film bude režírovat Darren Aronofsky. (TomikZlesa)