Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Fritoll

Nechápu co proti tomu všichni mají, zas tak špatné to nebylo. Viděl jsem mnohem mnohem horší filmy, které zde mají lepší hodnocení (např. Transformers). Ale co 100 lidí 100 chutí, pro mě 70%. ()

Carfait

Dějová stránka je slabá, takže přestože ve filmu střídá jedna akce druhou, je po většinu času celkem nudný. ()

Andy.222

Na hlavní hrdinku se moc hezky koukalo, na okolní prostředí taktéž a například svěže zelená tráva jako past na vetřelce - jo, občas mě to překvapilo poměrně neobvyklým nápadem. Ačkoliv některé z postav/příšerek vypadaly jako by utekly z panoptika a příběh filmu se ze mě vypařil pět minut po shlédnutí a zanechal jen matnou vzpomínku na "jakési klišé čímsi okořeněné" po celou dobu jsem se nenudil a čekal, co ně mě vymyslí příště. Někdy to vzbudilo úsměv jindy úšklebek, ale většinou jsem to neignoroval. I ty je pochvala, byť vlažná. Dvě hvězdy. ()

Svadbos

Film na motívy animovanej série vysielanej stanicou MTV. Zatiaľčo animák je v pohode, film sa snaží brať veľmi vážne. Nohy mu podkopáva aj nevyvinutá dejová línia a slabé dialógy. ()

Stereoid

Návod, jak film co nejlépe skouknout? Vypnout zvuk a jen obdivovat Charlize Theron. Hlavně se nesnažit pochopit děj, který stejně není a to, čemu se tady děj říká, je hrozně zmatené, neutříděné a některé nápady, možná vzniklé v tomto filmu, snad také s tímto filmem zanikly. Pochválit se dá ještě maximálně vizuální stránka akcí, hlavně záběry s Charlize;) ()

Kubasino

Tohle je asi tak tisískrát větší nářez, než přeceňováný a totálně unuděný Matrix. Jistě, Charlize Theron vypadá úchvatně, ale není to stěžejní část celého filmu. Všechno krásně odsejpá a akce je vymazlená. Po technologické stránce také nemám výtek. Je to jedna z nejlepších komixových adaptací a to se klidně na hlavu stavte! ()

Honzissis

Vizuelně a technicky nápadité, má to spoustu solidních nápadů, ale na druhou stranu více těch špatných, které tento film odsoudí k tomu, že ho jednou zkouknete a už si na něj vícekrát nevzpomenete. Příběhově slabší taková klasika boj o záchranu lidského pokolení a herecky téže nepřesvědčivé. Verdikt 40% ()

thedien

Zábava, u které člověk nemusí moc přemýšlet a přitom to obsahuje i snahu o nějakou zápletku. A +1 hvězdička za Charlize Theron... v tomhle filmu je úžasná! ()

Pythonator

Zase tak špatné to nebylo. Ocení spíše sci-fi fanoušci mezi které se řadím i já. Dal bych možná i 4 hvězdičky, ale je to natočené nějak nudně. Lépe řečeno nemá to koule. To bude tím, že to točila ženská, která koule prostě nemá. Je to škoda, protože námět je super, bojové scény taky ujdou, Charlize je sexy, jenom ta režie nějak pokulhává. On totiž scénář zase tak špatný není, jen to nemá ty koule. ()

Celnej_Litis odpad!

Dávám skoro jednu hvězdu, protože filmovému štábu se podle mě povedla pouze jedna věc, a ještě není jisté, jestli to byl záměr. Spoře oděné ženy a velice obtažené ženy. A vlastně povětšinou pouze ženy... z tohoto odvozuje, že štábu se povedlo přitáhnou publikum zvrhlíku. ''Teda, nechtěl bych na tom být v kině.'' Herecké výkony jsou slabé a maximálně průměrné. A to je škoda, protože samotná myšlenka filmu není až tak strašná. Ale to provedení.... Dál už nevím co napsat jedině POMOC ! ()

Lou_Pagi

Tři hvězdy pro Charlize! Nula hvězd všemu ostatnímu. Film jsem nepochopil. Nevím, proč někdo točí něco takového, čím ho to naplňuje, co chce takovou zmatlaninou ukázat či říct ostatním. Asi tak - jestli se vám Charlize nelíbí, neztrácejte s tímto "ČÍMSI" čas. ()

Vlkodlak13

Na tento film jsem narazil úplnou náhodou při prohlížení starého časopisu. Podle upoutávky vypadal docela zajímavě, ale samotný film je mnohem lepší než jsem čekal. Kdybych měl porovnat jiné postapokalyptické filmy jako třeba "Ultraviolet, Soudný den" a mnoho dalších, je v tomto něco jiného. Celý film je propletený vzpomínkami na minulost, která se ke konci vysvětlí, je tam láska, boj o lepší život a nová myšlenka nesmrtelnosti. Dá se říct, že je tato celková myšlenka už ohraná, ale v tomto podání je to výborné a z nového úhlu pohledu. Poutavým dějem provází perfektní hudba a zajímavé zvukové efekty. Dost mě zaujala i jedna část, kdy se chce Katrin dostat z cely pomocí kuliček, které po cestě odhazovala. Jasně, je tam pár chvilek, které bych udělal jinak, ale jinak je to perfektní film, který by mohl být i delší. ----- Pro každého, kdo má rád postapokalyptické sci-fi filmy, které skončí dobře, tento film jen doporučuji. Je opravdu povedený a je škoda, že se mu nedostalo větší popularity. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)