Looka

100% Nejprve to vypadá, že nám bude naservírovaná další neškodná Hollywoodská komedie. To by ale nesměl být pod scénářem podepsán E. Cohen. Je dobře vědět, že i v Americe žijí lidé, kteří si uvědomují obludnost systému. Dobrý nápad se cení zlatem. ()

LukeSharp

Poměrně slušná komedie,které bohužel v druhé půlce dojde dech.Ale vize této velmi nepěkné budoucnosti byla fakt povedená.Naprostí dementi vládnou,pijou pouze energy drink,hromadí odpadky do obrovských hor,za prezidenta mají černého pornoherce a nejlepším filmem je 90 minutový záběr na prdel.Potřeboval bych ještě půl * protože 3 je málo a 4 zase moc. ()

stephano

Luke Wilson je roztomilej chlapík .. bohužel tato komedie se zrvtne z poměrně originálního námětu v nesmyslnost filmů Eddieho Murphyho ... I kdyz kdo by nechtěl bejt nejchytřejší člověk na planetě, ale zde spíš mezi slepími jednooký králem. ()

Ayssan

Výborná komedie o pro člověka nepříliš lákavé budoucnosti. Některé vtipy jsou, pravda, dost laciné (domy složené do domina, auta padající z nedostavěné dálnice), ale jinak jako celek staví film na neotřelých vtipech včetně posledního, naprosto geniálního, s Chaplinem. Herecké výkony nejsou sice žádný zázrak, ale co byste taky čekali od retardů, že? ()

Jaromír

Máte rádi reklamu a hlupáky :)? Tak tady je jich plno. Opravdu podařená komedie. Nejlepší na tom je, že se může stát realitou :). Pokud máte IQ větší než 100, hurá ven za kočkami zachraňovat zemi :)! Idiocracy musíte vidět, jestli děláte do reklamy, nebudete se stačit divit, kde jste ještě nedali reklamu :) ! ()

vitac.

Originální komedie, při které jsem se pravda neválel smíchy, ale lehký úsměv jsem měl na tváři skoro pořád. Film je dlouhý tak akorát aby přijemně plynul a nenudil. Po zvukové stránce průměr (nic neoslní, nic neruší), grafické zpracování budoucnosti je jednodušší (nízký rozpočet?), ale podle mě filmu padne jako ulité. Zaujaly mě některé vize, ke kterým, zdá se, pomalu spějeme - obraz v TV obalený po stranách reklamou, zasedání vlády (či presidentský projev) pojatý jako zábavná šou (jako přenosy z parlamentu ČR:)), limonáda k pití místo vody, rehabilitace, ... Celkově se mi film líbil a dávám mu poctivé tři hvězdičky. 3,0. ()

alpeew odpad!

Přestože Joe Bauers (Luke Wilson), armádní skladník ,a prostitutka Rita (Maya Rudolph) moc chytrosti nepobrali jsou Pentagonem shledáni průměrnými občany USA, ideálními pro supertajný hibernační projekt. Ze zapomenutého experimentu se probouzí v 26. století, které ani trochu nenaplňuje současné představy vědců o vyspělosti světa za 500 let. V otupělé společnosti bažící po sexu a bohatství, odkojené stupidními reality show dosahující IQ spadaného listí jsou oba rázem široko daleko ti nejchytřejší. Dle tvůrců této slaboduché komedie může Ameriku - svět neomezených možností, zachránit i ten nejblbější člověk, no tak hurá, to se máme na co těšit. Jako bonus je pár vynechaných scén idiotštějších než film sám. že se takové s...y točí vím, ale proč se proboha koupí k české produkci????????????? ()

LuNaj

Výborná komedie na pomezí 3* a 4*. Aneb jak by to vypadalo, kdyby člověk s průměrným IQ inteligenčně daleko převyšoval zbytek Země? Dalo se z toho vytěžit více, ale rozhodně se na to podívejte. ()

Averelli

Já vím, já vím.. inteligence není dědičná.. ale přesto.. já tomu už zase věřím!! :) Za předpokladu že inteligence sice není dědičná, ale vývoj inteligence dítěte značně ovlivňuje sociální prostředí.. no sakra lidi, učte se!! :) Doufám že tenhle film nás má varovat, ne předpovídat budoucnost.. některé scény jako třeba film "prdel" nebo proměna výživových hodnot pro mě byly hodně rozporuplné.. nevěděla jsem jestli se mám dřív děsit nebo smát, proto doporučuji kouknout na film 2x.. poprvé jako na komedii, a podruhé na horor... I přes "neznámé" herecké obsazení (až na Luka Wilsona samozřejmě :)), předvídatelný děj, neskutečnou naivitu komediálních prvků a právníka na zabití dávám 5* a zařazuji mezi oblíbené filmy :) ()

Exix odpad!

Film točený o blbcíh buhužel taky tak blbě zahranej a natočenej.Myšlenka dobrá, ale stalo se z toho akorát americký škvár. ()

Elegnor

Nemám rád vynucenej trapnej humor, který ho se mi tady dostalo plnými doušky.. Námět zajímavej, děj předvídatelnej, ale u který podobný komedie neni, že? Pár slušných míst z toho vyrazilo alespoň lehkej podprůměr.. ()

fordhont

Je to dost šílený, ale "vědecky" a logicky zdůvodněný vývoj budoucnosti lidstva i planety je velmi zajímavý a částečně pravděpodobný, i když by to asi vypadalo daleko hrůzostrašněji. Co jinýho z toho ale udělat než komedii? Paradoxem je, ža ta část lidí s nižším IQ, ze které se lidstvo ve filmu přirozeným výběrem vyčlení, se bude právě těm hovadinám smát nejvíc. ()

MDesign

Vskutku nechápem tie nízke hodnotenia. Veď Idiocracy je jedna z najlepších komédií, aké som kedy videl. Samozrejme chápem, že nie každému sadne takýto humor, ale aj tak sa pri nej musíte vkuse smiať. Aj samotný príbeh je na úrovni, nie je až taký jedinečný, keďže sme tu ešte začiatkom desaťročia mali Futuramu a mnoho nápadov je práve z nej prebratých (priemerný chlap sa dostane do budúcnosti; truhla na zmrazenie; značkovanie ľudí; pridelovanie práce, atď.), avšak Mike Judge si predstavil budúcnosť v trochu inom svetle a vzniklo z toho, podľa môjho názoru výborné, ostatnými divákmi trochu podhodnotené, dielo. ()