Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

Ondis

Nasmál jsem se hodně a trapných zhovadilých scén tam zase tolik nebylo...u mě je to klasickej průměr v amerických komediích. ()

chaometic

Ještě, že jsem při téhle komedii nehulil trávu. Nicméně tak se my to líbí dvojka vyhulenců, parádní duo vtipů. Jedna z mála opravdu podařených komedií.. ()

Xavi6

Někdy jsem se opravdu smál hodně hlasitě, někdy zase ne, ale mám rád ten černošský vyhulený humor, takže proti této střelené komedii vůbec nic nemám. Musím pochválit dobrý výběr děje, ten se fakt povedl. ()

J*A*M*A*L

Tak tento film se mi moc líbil.Je to má velká srdcovka a já se nebudu stydět když budu hodnotit pěti hvězdičkami.Viděl jsem to už několikrát a vždy jsem se perfektně bavil.Zase trošku něco jinačího s jinými herci který bych doporučoval dospívajícím lidem.Skvělé.97% ()

Paldiny

Green garden party ako sa patrí. Dá zabrať najmä v prvej polovici. Potom tempo mierne zvoľní, aby ku koncu prišlo na vykopávanie hrobov a bafkanie hnilých prezidentských prstov. Skrátka o dôvod viac prečo si zvoliť Harward. ()

Senfi

Nedokoukala jsem to...a jsem ráda...na tyhle filmy asi fakt nemám hlavu :-) Ani jednou jsem se nazasmála (dobře tak jednou teda jo, ale to byl možná spíš smích zoufalství), spíš jsem se cítila trapně. ()

Delaney

Nesnášim hip hop, nesnášim hopery, nesnášim černý co melou o rasismu a žijou si ve zlatě, nesnášim hip hop, nesnášim vyhulený vtipy, nesnášim hip hop, nesnášim všechno co ve filmu je... 1* za asi tři vtipy, Hectora Elizondu, a za to že z jistýho úhlu pohledu ten film dokazuje jak zoufalý jsou hopeři a všechno okolo... ()

Angie91

Výborná huličská komedie o "hovně"!!! 1.* za trávu, 2.* za soundtrack, 3* za Method Mana s Redmanem a 4* za B. Franklina (to kvůli tý travní dýmce :-o). Prostě pohodovka na sobotní nudné večery... ()

Yardie

No, taková komedie/nekomedie. Vyloženě vtipných momentů tam bylo jako šafránu. Zbytek byl jen takový mišmaš sprosté mluvy, blbých hlášek, rádoby vtipných scén a dialogů a nefungovalo to. Mohla to být docela dobrá komedie, ale jelo se příliš na sílu s těma sprostýma kecama a hláškama, resp. bylo jich tam příliš a znělo to spíše trapně. Mě to nevadí, ale když je to pořád, už je to otravné. Příběh taková klasika, zde o něj nejde, jde o tu vtipnost a ta nebyla taková, jaká měla být. Prostě se jelo na to, mermomocí dělat hlášky, ale nepovedlo se to. Škoda! Navíc to neustále ksichtění hlavních postav mi lezlo krkem. 50% Howgh! ()

Ollie235

Sranda je to docela solidní, ač ten příběh, jak se 2 huliči dostanou na Harvard, se mi moc nelíbí. Chudák Ivory. ()

gurmanik

Jo, kdyby mi bylo 12, tak je tohle ten největší odvaz a fakt hustej nářez. Jenže mi 12 není a tak jsem vlastně až tak moc nebavil. Výstupy Jamalla a toho druhýho, už si nepamatuju, jak se jmenoval, mě opravdu nepobavily. Všechno to bylo tak nějak moc praštěné, což mi obvykle nevadí, ale tady mi to nějak nelícovalo. Přitom rozjezd byl slušný, aneb týpek co hoří a vyskočí z okna.. jenže pak film vyšuměl a neusnul jsem jenom díky Rammsteinům, kteří mě "probudili". 20% ()

hell_boy

Skvělá oddechovka, se skvělou hlavní dvojicí, plná skvělých scén a gagů. Ale aby jste si tento filmeček užili, musíte úplně vypnout mozek a skvěle se pobavíte (nebo alespoň já jsem se bavil :). ()

hellequine

Typ komedií, které mě prostě baví. Čím ujetější, tím lepší.. U téhle oceňuji, že má alespoń nějakou zápletku..:) ()