Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

tanyya

Film byl pro me obrovským zklamáním,hlavne pak postava Manuela,ktery se vylicil jako devkar,kteryho nezajima nic jinyho,jak nekomu vzit manzelku.Vubec se proto nedivim zaporakovi Jackovi,ze se choval zarlive,kdyz mu Manuel kazdy den svadel zenu.Krecovite charakterizovani postav se totalne nepovedlo a dalo by se to udelat lepe. Nechapu vecne ciste obleceni a udrzovany vzhled hercu (vizaz Jacka na konci filmu to nezachranila),nechapu stupidni zapletku s Manuelovou snoubenkou a nechapu manueluv charakter.Delal na luxusni lodi cisnika a byl nastvanej,ze se k nemu tak chovaji. davam dve hvezdicky za krasnej ostrov to je tak maximum,co se za tak zkazenej film da dat. ()

+sfinx+

Kdyby existoval žebříček filmů a postav, které mne dokázaly nejvíce vytočit, tak tohle nepochybně zaujme první příčku. Důvod je jednoduchý - není moc věcí, které by mne vyvedly z míry, ale ženská, co zahýbá manželovi pod nosem, ještě mu to skoro vyčítá a když se jí nevydaří plán, který ho má dodělat úplně, znovu na něj křičí, že při tom došla k úhoně, tak to mi se žlučí zahýbá. Samo o sobě by to hodnocení tolik nesnížilo, ale když vás filmaři ještě nechávají při tom, že ona je ta hodná holka, a že ten ulízanec není až tak špatný, pak už to hodnocení ovlivní. Uživatel Tom Hardy se zmínil o telenovele a já musím souhlasit - místy příběh a postava Manuela (už to jméno..) telenovelu připomínaly, ale postavy manželů byly ztvárněny tak dokonale, že u nich nemůže být o nějaké lacinosti ani řeč - jen chloupek chyběl k Roseovým :) .. ()

AnnMar

Film jsem si pustila dnes, kdy už jsem na 100% věděla, že test filmových znalostí nezvládnu. Chtěla jsem mít nějaké filmy v záloze, ke kterým bych mohla napsat ukázkové komentáře. A ejhle! Na tento rádoby komedie-drama film se kritika píše úplně sama! :D Banda rozmazlených, v ruce mačetu nikdy nedržících lidiček, co měli přežít rok na opuštěném ostrově? To mi hlava nebere. Dobře, jeden chlapík by se našel, ale ten se naneštěstí odporoučí ve třetí čtvrtině filmu. A holka, co nemyslí na nic jiného, než jak si dobře uvázat šátek kolem pasu a jak co nejrychleji sníst všechno jídlo a její o nějakých 20 let starší manžel, který si neumí pomalu ani vyřezat klacík na lovení humrů přežijí bez úhony? Co to má být? Já bych to nazvala parodie. A ke všemu jsem už vůbec nechápala, proč měla ta holčina stále čistě bílé plavky, když na ostrově žila rok bez pracího prášku. To i ten Spongebob v moři žije lépe. A ta šamanka, co si tam lajsla pár hula-hula tanečků s chudákem woo-doo panáčkem měla být příčinou toho všeho? Pardon? Teď mě vystihuje toto poříkadlo: Přišla jsem, viděla jsem, nechápu, odcházím. ()

Nektarinka

Mám moc ráda filmy na opuštěných ostrovech, milostné trojúhelníky, přežívání a vše s tím spojené. Billy Zane hraje výborně, na Juana se hezky dívá:-D a Kelly Brook je opravdu nádherná žena až to není možné! Film se mi hodně líbil i když některé věci nedávali smysl, bylo to hodně zjednodušené a bohužel konec už za moc nestál:-(. 4/5 ()

Iku75

Jakmile zene svrbi frnda da uplne kazdemu , byla otazka casu kdy roztahne nohy . Samozřejmě film bych chtel videt jinak aby finale se prohodilo . ()