Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

KoRner

Jediným plusom filmu je krásne prostredie a nádherná Kelly Brook, inak ťažký podpriemer, keď po 60-tich minútach si poviete, že už by sa to aj mohlo začať. A hlavná myšlienka filmu? Keď do raja nemôže čert, pošle tam ženu... no ale akú! ()

wosho

Film měl docela potenciál na dobré drama, hlavně co se týka dokonale zvolených charakterů ústřední trojice postav (jsou to svině, ale takové lidské svině). Bohužel tvůrci nevěděli co chtějí sami natočit, tak nej kladem je to, že Kelly Brook tam skoro celý film líta v bikinách a občas i bez nich. A to, že i po asi roce na pustém roce je dokonale vydepilovaná vůbec nevadí:-). ()

cab

Az na hezkou slecinku, ktere hrat neumi, ale zato jeji telo dokaze film prodat a dotahnout na mizernych 20%, zde neni co komentovat. Kazdy smysluplny a filmu znaly clovek se tomuto ostrovnimu dobrodruzstvi vyhne. ()

Holina

Dvakrát odvázanej z toho nejsem, to chování postav je nepřirozený a nepravděpodobný. Když navíc řeknete, že nějaký film táhne jeden herec a tím hercem je Billy Zane, nemůžete čekat zázraky. Asi dobrý pro obzvláštnění vskutku nudného večera, ale nic extra. ()

Ripley

Návod,jak se dá na malém atolu bez pitné vody docela slušně vegetit na pláži,aniž by se vám smyl makeup a bíle bikiny zůstaly stále čistě bílé. ()

Foxhound#1

Milostný trojúhleník na opuštěném ostrově, víc asi netřeba dodávat. Hodnocení značně zvyšují ( . ) ( . ) Kelly Brook. ()

chaometic

Pamatuji si, že jsem viděl toto dvd ve slevě přečetl recenzi a nepochyboval jsem, že tenhle film je přesně to co hledám. Film mě nezklamal ani trochu. Ztroskotají na pustém ostrově uprostřed oceánu. Jsou tři a jdou si po krku. Nádherný žlutý písek a křišťálový oceán. V tomhle filmu bych šel více do detailu, to se týká všech scén. S chutí bych si v tomhle filmu zahrál nebo natočil další pokračování,,,,,,,,,, ()

Prochy38

Přemýšlím, co se vám nelíbilo. Film na 3-4*, ale vzhledem k tomu, jak moc je podhodnocen, o 4* mám jasno. Krásná K. Brook své vnady ani moc nezakrývala, ale je jasně tahounem filmu. Příběh není nic extra originálního, ale záplatka už se mi líbila hodně. Trojúhelník neměl chybu. Tradičně výborný B. Zane byl natolik nepředvídatelný, že to fakt mělo šťávu. Nikdo z nás neví, jak by v podobné situaci reagoval a tento film měl k realitě natolik blízko, že bych to B-čkem nenazýval. Líbilo se mi to a ten závěr, co tu mnozí odsuzují, byl právě výborný. Já do posledních chvil netušil, jak to nakonec dopadne a jak to dopadlo? Hrozně, ale dopadlo a nemělo to chybu. Škoda, že to dokáži ocenit jen já a pár dalších, což je ale dle % málo. Já byl spokojen a proto taky také hodnocení. ()

Peca7

Díky Kelly Brook se na film pěkně kouká, nádherná ženská. Záporák Billy Zane na jedničku. Jinak jsou "Tři" plný nelogičností a hodně věcí vyvolává úsměv, ale i tak film uteče a nijak se netáhne. A ta voodoo vložka byla naprosto zbytečná a hodně kazí celkový dojem... ()

sona123

Tak jsem se dopracovala k "céčkovým" filmům. Být nadržený chlap, asi víc juchám, není nad dobře vyvinutou trosečnici v bílých plavkách kdes v Karibiku se dvěma soky. Trojka v názvu kupodivu neodkazuje k žádným nekalým praktikám...narozdíl od některých uživatelů zde jsem spokojena s koncem (ale opravdu koncem), který film vyzvedl zejména z konverzačního bahna. Kdyby se tam nemluvilo, byla by to mnohem větší paráda. No co už, viděla jsem i horší blbiny. ()

mira007

Ale jo, já tyhle filmy můžu, něco co naznačuje, že bude jako Modrá laguna, se přehoupne do svižného thrileru. Kelly byla opravdu kus, ale bylo zajímavé, že když lezla do moře nahatá za Juanem, tak hned vylezla ven a v záběru byly vidět její plavky. Ty hvězdy dávám za Brooke a ten parádní ostrov s palmama. ()

Brylin

Začíná to neoriginálně a pokračuje poměrně předvídatelně, ale film Tři mě i přesto docela bavil hlavně kvůli bílým bikinám a jejich obsahu. Z tématu proměny rolí a reprodukční přitažlivosti mužů v závislosti na prostředí se ovšem dalo určitě vytěžit více. Herecké výkony jsou však poměrně slabé a dějové zvraty ne vždy zcela pochopitelné - příběh občas trochu drhne. Tři hvězdy tak zachraňuje úchvatná žena s velkým Ž - a nejen Ž - Kelly Brook. ()

Hepy13

Uznávám že pro někoho to může být čiré utrpení, já jsem se teda nenudil. Částečný podíl na tom má i Kelly Brook, bez které by to bylo hodně špatný. Když ono se na ní tak hezky dívalo, jak pořád dokola vylézá z vody v těch průsvitných plavkách, které obepínaly dokonalé křivky. Kéž bych tam s ní taky ztroskotal. Zajímalo mě který "Beachboy" půjde z kola ven, nakonec šli oba ale každý trochu jinak. Já byl celkem spokojen i přesto že konec mi přišel trochu odfláknutej. ()

arcticsky

Billy Zane na své parketě opět dobrý. Dívka v hlavní roli neustále v bezva ohozu a s upravenými vlasy i po mnoha měsících v pustině. Příběh pitomý. Prostě klasická krávovina. Komentář uživatele Mahalik bez ironie vtipný "tady skončil Zane, když se potopil Titanic".... ()

WinstonS

Zkrátit to na cca 30 minut, kdy je na scéně Kelly Brook, tak je z toho slušná náhražka redtube a podobných relaxačních webů. O ději nemám ani páru, ale ta průsvitná halenka a ty bílé bikiny! :-) ()