Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

MeaCulpa

Variace na Modrou Lagunu, kterou táhne řádně nesympatický Billy Zane a v bílých plavkách oděná Kelly Brook (a hádáte správně v několika scénách se obejde i bez nich). Bohužel film mě hodně pokazila závěrečná pětiminutovka, která naprosto nesmyslně začala prostřihávat do závěrečného souboje hlavních rivalů voodů motivy, který byly WTF v tom nejhorším slova smyslu. 5/10 ()

kwaicheng

Pomineme-li voodoo zhrzenou ženu, která bez ustání křepčila kolem ohně a podřezávala nevinné slípky, fakt, že po roce na osamoceném ostrově vypadal Billy Zane jako po pravidelném přísunu proteinových kokteilů a Kelly Brooks jako by se právě vrátila od kadeřnice, další fakt, že ačkoliv slečna Jenny souložila s Manuelem jako divá, nic z toho nevzešlo, ba ani po roce, podivného kapitána, který nařídil opustit čtyřpatrovou jachtu jakmile začala hořet utěrka v kuchyni atd. atd., pak lze konstatovat, že se jednalo o vcelku hezký film. Výčet toho, co ho udělalo hezkým se zastavuje především u Kelly Brooks, s níž by chtěl na pustém ostrově ztroskotat zřejmě každý heterosexuální muž a každá homosexuální žena, a překrásné prostředí ostrova. Koneckonců to je vlastně ono – bez hezkých lidí (Zane, Brooks, di Pace) a hezkého ostrova by to byla nekoukatelná ošatka nonsensů. ()

Kotsour

Vůbec to není špatné! Čekal jsem klasický béčko, ale u tohohle jsem se doopravdy bavil a to ne blbostí filmu, ale proto, že je snímek napínavý, se sympatickými herci (především Kelly :-) ) a vůbec ne hloupý. Jediné, co mi tak nepřestalo vadit, byla až přílišná dvoubarevnost příběhu, který se příliš nevěnuje složce samotného přežití na ostrově, resp. jen okrajově a nelogicky. Moc si neumím představit, že se lidé po ztroskotání ihned smíří se svým osudem, prakticky kvůli tomu neprožívají žádné trauma a pouze čekají na záchranu, namísto toho, aby se snažili nějakým způsobem na sebe upozornit. Co se ale týče hlavní dějové linky, tedy hlavní trojice a konfliktu mezi nimi, tak ta byla zpracována velmi dobře a já byl opravdu mile překvapen. Billy Zane ve své roli výborný, Kelly Brook je femme fatale jako vyšitá. ()

KdG

Je to takové komorní resp. ostrovní drama, a jako třešnička na dortu je Kelly Brook v podstatě celý film pohybující se pouze v bílejch bikinách a místy i bez ;-) Lepší 3*** ()

DjMetal

Iba jedno.Fajna zenska s nadhernym telom, ktora je ako vsetky zenske:D...pekny chalan a uz ide...Inak ma to vytocilo. ()

dannyd14

Film s plnými zvratmi, suchými B-dialógmi a krásnou Kelly Brook. Škoda toho blbého strihu na záver, pokazilo to tak dobrý chod filmu. ()

nooly

Zajímavý a vůbec ne špatný film. Pohodová a celkem zábavná oddychovka, bod navíc za "kvality" jednoho z herců, asi víte koho mám na mysli =) ()

Pitryx odpad!

Ani bych tento snímek nezařazoval do DB, ale ten prvek woodoo mne nakonec ukecal. Takže jej pojďme posoudit. Jde o blbost snad už kategorie c. Baba má neustále čisté prádlo, na ostrově se zřejmě nacházela prádelna, kterou jsem přehlídl. V ději samé hluché místo a tak autoři na diváka nastražili alespoň bujné vnady hlavní protagonistky. Film jsem místy přejížděl, protože jsem se moc nudil. Hluboce podprůměrná podívaná. Odpad. Film+????098900/9126 ()

habertek

Vcelku dobré, vcelku drsné, krásná příroda, jedna žena mezi dvěma muži zbrojícími proti sobě a jdoucí si tvrdě po krku. Kdo za to asi může? Od začátku do konce dobrý takže 70% ()

warhammer

Nezáživný příběh kurvy, rozvraceče vztahů a chorobného žárlivce. Klasika jako vystřižená z dnešního způsobu života. Manžel žárlí, tak si zaprcám jinde řekla si žena. Manžel žárlí , že prcám jinde, tak mu ukradneme loď. No do prdele teče sem voda musíme zpátky nebo se utopíme. Ten člověk snad nemá svědomí. ()

worlik

Zajímavý psychologický drama, krásná Kelly Brook, suprovej sviňák Billy Zane...ale ten konec? Woodoo? To už scénáristi nevěděli, jak to zakončit aspoň trochu "normálně"? To už měli nechat Zanea, ať ho shodí ze skály nebo něco takovýho...takhle to na konci zazdít, ach jo...50% ()

n562 odpad!

Jeden z nejhorších filmů,co jsem kdy viděla. Tváří se jako horor, ale spíše to vypadá jako levný erotický film. Ten ovladač zapomenutý na pláži svědčí za vše. ()

SirGawain

Slabší rozjezd, skvělej střed (větší část) a jeden z nejhorších konců co jsem kdy viděl. Ten konec je na mě moc uspěchanej. Mám takovej dojem, že tvůrcům buď docházely peníze, nebo prostě nevěděli jak se z týhle přeplácanosti dostat tak to skončili nejjednodušeji jak mohli během 5 minut... Škoda času... Ale Kelly Brook se mi líbila ;) Na ní taky ten film dost stojí... ()

DooFooS

Není nad to postavit film na atraktivní ženský, která má po měsících na ostrově stále hladce oholené nohy, podapží a večně čisté titěrné bikiny. Pro nic jiného se to nevyplatí dokoukat, ale doporučuji bezezvuku, protože její ryzí charakter, aby jeden pohledal. ()

BAADRAAM

Three je drama, které se nemusí líbit každému. Mě však dostalo. Pěkná herečka, motiv opuštěného ostrova, rival, který chce získat zpět svoji holku. To jsou právě věci, které já mám rád a baví mě se jimi kochat. Když se k tomu přičte SAD HAPPYEND, nezbývá mi než ohodnotit kladně. ()

koza3

Je potřeba vzít v úvahu, že režisér počítal s tím, že i když je to břečka, tak obsazení herecké role to alespoň z poloviny zachrání (a povedlo se, podle spousty komentářů). Já se rád podívám na nádhernou čičinu v bílých plavkách, ale to podle mě netvoří celek filmu a už vůbec ne hodnocení (tedy ne v tomto případě :-)). Strašně mě iritovaly ty neustále čistoskvoucí bílé plavky a Jackova škaredá pleška, ale na druhou stranu se mi líbilo prostředí filmu a na nedělní televizní leháro před prací určitě vyhovující rychlokvaška. Když jsem film před druhou reklamou únavou vypl, za 3 minuty jsem ho zase zapl, protože mě děsně zajímalo, jak to dopadne, což je u filmu podstatné. Myslím, že o ztroskotancích jsme viděli už daleko nepochopitelnější rychlokvašky, takže zlatý střed - 50%. ()